Skocz do zawartości
Hannibal

[szukam] Wydajny Hosting.

Polecane posty

Witam,

Poszukuje dobrego, wydajnego hostingu, który jest w stanie bezproblemowo obsłużyć forum phpbb by Przemo( baza około 100mb, 90 tys postów, ponad 300 odwiedzin dzienie, kilka dodatków m.in Spider Friendly ) + galerie zdjęć 4images.

Orientacyjna pojemność konta to 5GB, transfer miesięczny od 16gb wzwyż. Jestem w stanie wyłożyć ok. 200zł za rok. Aktualnie cały serwis mam na netlooku i szczerze mówiąc chodzi to gorzej niż fatalnie. M.in. co chwila wyskakują komunikaty typu: Max users connection etc, i ogólnie serwer chodzi mułowato.

 

Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A baza 100MB to po spakowaniu czy przed?

 

Sugeruje Pakiet LUNA w Kei.pl. Na pewno nie biedzie chodzić mułowato. A jak bedzie to dokupisz moc obliczeniową i przestanie mulić. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazwa.pl na limit na 1 bazę danych 100MB więc twoja oferta dla Hanibala nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazwa.pl na limit na 1 bazę danych 100MB więc twoja oferta dla Hanibala nie ma sensu.

przed chwilą gadałem z ciekawości z infolinią - jest limit, ale nie 100, a 500 MB dla jednej bazy danych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest od niedawna 500MB. W takim razie w Nazwie szykuje się za jakiś czas eksmisja klientów jak w Home.pl, ale to już poza tematem.

 

EDIT: jak kiedyś kupowałem tam konto to było 100MB. Inna sprawa że ostatnio mi się tam konto lekko podcinało i zamulało. Nie licz też ze wrzucisz więcej niż 2MB przez formularz file-POST, Mimo prób i ustawienia własnego .htaccess pokazuje E-500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zauwazyłem,że szuaksz konta resellerskiego z Direct Admin, posiadamy taka maszynedla reselelrów.

Proszę, podaj mi adres mailowy, to prześlę szczegółową ofertę z dostępnymi pakietami. Generalnie

firma istnieje od 1999 roku, jest jednym, z liderów polskiego rynku hositngowego, wyróżnia się pracą

na markowym sprzęcie IBM i serwerami umiejscowionymi w Polsce.

 

Oto przykładowe opinie i infomracje o nas:

 

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=3865

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=6667

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×