Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam,

chcialbym zalozyc tam konto reseller, niestety firma nie daje mozliwosci testowania (lub daje, nie znalalzem na ten temat informacji). Moze ktos ma z was konto ? I chce sie podzielic opinia :) Bylbym wdzieczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli jest to to samo co tani-hosting.net to zdecydowanie odradzam ;)

Ok, ale mógłbyś to jeszcze jakoś uzasadnić by wypowiedź nie była "pusta". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli jest to to samo co tani-hosting.net to zdecydowanie odradzam ;)

Ok, ale mógłbyś to jeszcze jakoś uzasadnić by wypowiedź nie była "pusta". ;)

 

Oj pusta nie była, ok rok czasu miałem u nich hosting mowa oczywiście o tani-hosting.net nie było tygodnia aby serwis działał dobrze, zawsze w tygodniu zdarzał się taki dzień w którym strona nie działała od 2 do 8 godzin, w ciągu tygodnia jeden dzień awarii to norma, gdy pisałem do obsługi że strona nie działa według Panów wszystko było ok bo ich strona działała (pewnie stała na jakimś sensowniejszym serwerku) jeżeli padła już ich strona to wtedy zabierali się ostro do pracy. Kontakt na początku był dobry ale z czasem nudziło się Panom wykonywanie postawionych przez siebie zadań. Nie wiem jak teraz jest z hostingiem gdyż odszedłem ok miesiąc temu może coś się poprawiło ale wątpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok rok czasu miałem u nich hosting mowa oczywiście o tani-hosting.net nie było tygodnia aby serwis działał dobrze, zawsze w tygodniu zdarzał się taki dzień w którym strona nie działała od 2 do 8 godzin, w ciągu tygodnia jeden dzień awarii to norma,
To po co siedziales tam przez rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok rok czasu miałem u nich hosting mowa oczywiście o tani-hosting.net nie było tygodnia aby serwis działał dobrze, zawsze w tygodniu zdarzał się taki dzień w którym strona nie działała od 2 do 8 godzin, w ciągu tygodnia jeden dzień awarii to norma,
To po co siedziales tam przez rok?

 

 

Ja siedziałem tam przez ok 2-4 miesiące (w tym ostatni miesiąc sobie leciał a ja już serwera nie używałem), wcześniej siedział tam kumpel hmm a czy on miał takie problemy to ci nie powiem, gdyż nigdy nie rozmawiałem z nim na ten temat. Może jakoś usług się poprawiła nie wiem jak jest teraz iż nie mam styczności z tymi serwerami, ale wiem że jak używałem to była jedna wielka lipka niestety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżając temat - CXC, Central Progres czy Tani-Hosting.net (jakkolwiek tego nie nazwiemy) jest zaprzeczeniem słowa 'hosting' - uptime kont reseller na maszynach s4 i s7 jest fatalny - może 85%, bo więcej na pewno nie. Konto blokowane z dnia na dzień, bez przyczyny, bez uprzedzenia, potem wielkie wmawianie, że opłacony okres się zakończył (kiedy konto jeszcze ma trochę opłaconego czasu). Na serwerach tworzenie backupów nie działa, kontakt telefoniczny urywa się koło godziny 14:30 - 15:00, kiedy to żałośni pracownicy uciekają do domu. Zapisując sobie przy każdym problemie godność Pana, który odbiera, można dojść do niezłego wałka - jedna osoba może odebrać nawet 5 razy przedstawiając się jako 3 różne specjalizacje. Np. odbiera Pan X, mówi, ze problem przekaże Panu odpowiedzialnemu za tego typu sprawy po godzinie 17:00, bo wtedy jest zmiana. Pisząc maila, po 17:00 otrzymuję informację, że sprawą zajmuje się 'kolega' który właśnie skończył zmianę. Kontakt z księgowością niemożliwy - nie wiem czemu ... raporty odebrania wiadomości przychodzą, odpowiedzi zaś nie...

 

Stanowczo odradzam, chyba że ktoś chce się skompromitować przed swoimi klientami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym trochę odnowić temat ponieważ mam pytanie co do oferty firmy cxc.pl a mianowicie:

 

14. Konto Reseller Bez Limitu

» Pojemność : Bez Limitu/GB

» Transfer : Bez Limitu/GB

» Uptime : 99,8 %

» Panel : Cpanel/WHM

» Panel : RVskin

» Darmowe Skrypty : Fantastico

» Promocja Wiosenna : 50 % zniżki z 430 zł

 

Cena: 215 zł / miesiąc

 

Osobiście nie testowałem i nie znam osób, które testowały ale jak dla mnie to jedna wielka ściema? Może się jednak mylę i mogę sobie użyc 5TB dysku oraz 3TB transferu;p za 215zł miesięcznie:D

Pozdrawiam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, że overselling ale chodzi mi o to czy ktoś już miał taki problem, że załadował im cały dysk i reszta ludzi nie miała nic. Co wtedy? blokada? Czy dokladają dysk?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze, że overselling ale chodzi mi o to czy ktoś już miał taki problem, że załadował im cały dysk i reszta ludzi nie miała nic. Co wtedy? blokada? Czy dokladają dysk?;)

 

Nie wiem jak w cxc.pl ale w inych firmach jak ktos chce się Ciebie pozbyc z serwera to poprostu wypowiada Ci się umowę.

Mogą Ci powiedziec że Twoje skrypty generuję za dużę obciążenie CPU i poproszą Cię o zmianę usługodawcy lub zaproponują dedyka.

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niema czegos takiego jak brak limitow na transfer dyski itp, poprostu overselling, a jak za bardzo bedzies sie wychylal z dyskiem i transferm to ci wypowiedza umowe itp, chodzi tutaj ze jeslibedziesz nadmiernie te 215 zl wykorzystywal .,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory jeszcze mam wykupionego resellera w cxc.pl, na s7 we Frankfurcie. Ale już znalazłem alternatywę w Holandii (w firmie holenderskiej, płatnosć przez PayPal) i najprawdopodobniej z końcem kwietnia, po przeniesieniu wszystkich kont moich kleitnów zrezygnuję z ich usług.

 

Dlaczego przenoszę serwis i rezygnuję powoli z cxc.pl? No więc po kolei -obsługa klienta jest tragiczna, najpierw popitoliło im się coś z płatnościami i uznali, że przez rok im nie płaciłem tyle, ile powinienem (też się szybko zorientowali, nie?), a po tym jak wysłałem im dowód przelewów z banku (mam stałe zlecenie elektroniczne, a bank solidny, więc wszystko było jak należy) szanowni admini cxc.pl łaskawie odblokowali mi konto. To, że mnie nawet za to nie przeprosili, to jeszcze nic, olałem, ale to, że w tym momencie spitolili mi kilka rzeczy, to już mnie poirytowało. W WHM zniknęło jedno z kont cPanelowych, ale fizycznie nadal istnieje (mogę wejść na ftp, obie dotychczas podpięte pod konto domeny są niby nadal podpięte, tylko zamiast na public_html kierują na gołe IP, pokazując stronkę "powitalną" cPanelu), w WHM zniknęło kilka opcji (np. administracja rekordami CNAME i A), cPanel i WHM są wyłącznie w językach obcych, zniknęło Fantastico... A co na to administracja cxc.pl? ABSOLUTNIE NIC, totalna olewka. Nawet nie raczyli odpowiedzieć na maila.

 

 

Krótko mówiąc ODRADZAM tę firmę. Gdyby byli tani jak barszcz, albo mieli serwery w Polsce, to jeszcze może możnaby się skusić, ale za pieniądze, które oni biorą można znaleźć w zachodniej Europie usługi o znacznie lepszej jakości i o dużo lepszych parametrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odradzam. Pady regularnie 2-3 razy w tygodniu po kilka(naście) godzin.

Domniemywam, że cała serwerownia, w której mają dedyka daje ciała regularnie. Zastanawia mnie jak to możliwe w takich dużych serwerowniach. Odcinki prądu? Internetu?

Czemu innym się to nie zdarza tak często?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×