Skocz do zawartości
jerzy_k

[reseller] Własny Ip, Serwery Dns W Mojej Domenie

Polecane posty

Witam.

Jako, że nie jestem obeznany w ofertach firm hostingowych, pozwolę sobie złożyć prośbę o pomoc w znalezieniu odpowiedniej oferty.

Interesuje mnie konto typu reselle o następujących cechach:

- transfer: przynajmniej 10Gb miesięcznie,

- panel: directadmin (lub ostatecznie cPanel +WHM),

- dedykowany ip,

- dostęp do serwerów dns w mojej domenie,

- cena: do 60zl miesięcznie,

Bardzo proszę o radę, gdzie mógłbym znależć takie konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uśmiechnij się do SISCO:)

mega.sisco.pl, lub ktos od nich na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę zapoznać się z ofertą www.fastom.pl

Dedykowany IP: 7zł netto miesięcznie

Serwer DNS we własnej domenie 5zł netto miesięcznie.

 

Pozdrawiam

Andrzej Nawrot

Fastom.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśmiechnij się do SISCO:)

mega.sisco.pl, lub ktos od nich na tym forum.

 

Nie dostaniesz - Przynajmniej w standardowej opcji -. serwera DNS od Sisco W opcji mega.sisco obsługa DNS jest najsłabszym elementem tej usługi. Domeny bowiem podpinają ręcznie. PO podpieciu do DNSa można już zarządzać domeną w panelu DA niemniej jest to kłopotliwe. Sytuację mógłby rozwiązać dodatkowy ns, inny niż ten standardowy ale na to trzeba oddzielnych IP i dobrego zabezpieczenia Binda czy co tam jest a to są koszty. Ip można kupic w sisco oddzielnie. Plusem jest ze maszyna raczej nie ma zadyszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo serdecnzie zapraszma do przetestowania maszyny:

 

http://mega.sisco.pl:2222

login: tester

hasło: tester

 

Jak na PW podasz mi maila, to ofertę coenową Ci wyślę.

O nas o i maszynie można poczytać w następujących wątkach:

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=3865

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=6667

 

Zapraszam też do naszego serwisu www.sisco.com.pl

 

Generalnie stawiamy na niezawodność. Maszyna jest to firmowy IBM, na dwóch Xeonach i dyskach SCSI. Do DA mamy sympatyczną własną, spolszczoną skórkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwer DNS we własnej domenie 5zł netto miesięcznie.

Przypomniało mi się właśnie, że gdy kiedyś miałem konto u znajomego z serwerami nazw w swojej domenie, to wystarczyło, że u rejestratora domeny dodałem serwery nazw podając adresy ip jego dns'ów i wszystko działało - on nie musiał nic robić. Za co właściwie więc jest ta opłata? Czy może jest jakiś inny sposób posiadania dns'ów we własnej domenie, w którym to administrator serwera (a nie domeny) "cos ustawia" ?

uśmiechnij się do SISCO:)

Zapomniałem wspomnieć, że serwer powinien być zlokalizowany w USA, lub ostatecznie Holandia, ale nie w Polsce (a tak jest chyba w sisco.pl?)

 

Chciałbym, aby skrypty uruchamiane na moim koncie łączące się z innymi witrynami (np. przez curl w php) pokazywały swój unikalny ip - inny niz skrypty uruchamiane z innych kont. Czy dedykowany IP daje taką właściwość? Czy konieczne będzie kupno vps'a lub serwera dedykowanego?

 

--- --- --- --- ---

 

Kiedyś widziałem ofertę firmy oferującej konta reseller, która, wydaje mi się, mogłaby mnie dziś zainteresować. Niestety nie pamiętam adresu strony ... Pamiętam tylko, że link do niej znalazłem w katalogu firm na polskihosting.pl (teraz niestety ten katalog jest o wiele uboższy), konta reseller oferowane tam były duże (chodzi mi o parametry i o cenę - najtańszy był chyba od prawie 100zl miesięcznie), a domena była trzysylabowa z końcowką globalną (.com, .net itd). Może ktos wie o co mi chodzi?

 

--- --- --- --- ---

 

Czekam na dalsze propozycje i dziękuję za dotychczasowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zmienia postać rzeczy. To ja ci przypomnę parę dobrych adresów:

 

http://resellerzoom.com/ (pewnie o to Ci chodziło)

http://www.hostdime.com/services/reseller/

http://www.surpasshosting.com/resellerplans.php

 

Szczerze 5 zł na miesiąc to nie jest duża opłata. Jak ktoś potrzebuje takiej usługi to opłata jest bardzo logiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniało mi się właśnie, że gdy kiedyś miałem konto u znajomego z serwerami nazw w swojej domenie, to wystarczyło, że u rejestratora domeny dodałem serwery nazw podając adresy ip jego dns'ów i wszystko działało - on nie musiał nic robić. Za co właściwie więc jest ta opłata? Czy może jest jakiś inny sposób posiadania dns'ów we własnej domenie, w którym to administrator serwera (a nie domeny) "cos ustawia" ?
Nawet jezeli niczego 'nie ustawia' to czemu ma Ci oferowac cos za darmo? Wiekszosc firm hostingowych oferujac konta www tez niczego 'nie ustawia', a ludzie placa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://resellerzoom.com/ (pewnie o to Ci chodziło)
nie, to była polska firma, może nawet z opisem domeny się trochę pomyliłem, gdyż widziałem tą ofertę jakis rok temu, ale reszta (link z polskihosting.pl i duże konta) jest na pewno.

Interesuja mnie tylko polskie firmy (tzn polski support, wpłaty na poslkie konto bankowe).

Szczerze 5 zł na miesiąc to nie jest duża opłata.

Podany przez mnie w pierwszym poście limit kwoty jest miesięczny, a nie roczny :)

Nawet jezeli niczego 'nie ustawia' to czemu ma Ci oferowac cos za darmo? Wiekszosc firm hostingowych oferujac konta www tez niczego 'nie ustawia', a ludzie placa...

Tak, ale przecież to nie jest oferowanie czegoś dodatkowego . To tak jakby mój hostingodawca pobierał opłatę za to, że zrobie przekierowanie domeny na konto www. Nie powinienem wogóle pisać o tym w moich wymaganiach, bo to już właściwie sprawa nie hostingodawcy lecz moja (i rejestratora domeny), przepraszam za zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że Ty nie wiesz co to są serwery dns we własnej domenie. To nie jest to samo co podpięcie domeny do serwera DNS. Nikt tego nie daje gratis. A 5zł na miesiąc to nie jest dużo ~ 1 paczka LM Lite :) Wiem bo rzucam palenie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem co to jest :)

Mam domeny w registerfly i mogę to zrobić za darmo (zakładka NAMESERVERS => register new nameserver)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co to jest :)

Mam domeny w registerfly i mogę to zrobić za darmo (zakładka NAMESERVERS => register new nameserver)

To zrob i zobacz jakie beda tego efekty. Bo wyraznie nie wiesz co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zrob i zobacz jakie beda tego efekty. Bo wyraznie nie wiesz co to jest.
Już tak robiłem raz i gdy np. dodałem nameserwer ns1.mojadomena.com i ns2.mojadomena.com to rejestrując inne domeny mogłem podać jako ich serwery dns właśnie te przeze mnie utworzone (ns1.mojadomena.com ...) i działało wszystko.
Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą:

www.tani-hosting.net/seo.html

Potrzebny mi jest jeden dedykwoany iP i nie na potrzeby seo :)

oferta ciekawa tylko coś podejrzanie tanio :|

Czy jesli zakupiłbym takie konto, to uruchamiane przeze mnie skrypty łączące się z ninnymi stronami byłyby przedstawiane moim IP, czy ip serwera obsługującego php?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strony posiadały by adres IP na który łączą się wszystkie pozostałe strony. Proszę o kontakt priv w razie wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zapraszam do zapoznania się z ofertą reseller na http://www.cjc.pl/?page=10 .

Jeżeli chciałby mieć Pan swoje dedykowane IP, opłata za każdy adres wynosi dodatkowo 5zł/miesiąc (netto). Jeżeli chce Pan mieć domene na całkowicie swoich DNS, potrzebuje Pan dwóch takich adresów IP, więc do ceny pakietu należy doliczyć 10zł/miesiąc (netto). Serwer zlokalizowany w Niemczech. Panel DA w języku polskim.

Pozdrawiam Paweł Czechowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strony posiadały by adres IP na który łączą się wszystkie pozostałe strony

A czy dałoby się zrobić tak, aby połączenia były wykonywane z dedykowanego IP? Domyślam się, że musiałbym mieć własne środowisko systemowe. Ile takie coś by kosztowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strony posiadały by adres IP na który łączą się wszystkie pozostałe strony

A czy dałoby się zrobić tak, aby połączenia były wykonywane z dedykowanego IP? Domyślam się, że musiałbym mieć własne środowisko systemowe. Ile takie coś by kosztowało?

 

Oczywiście jeżeli zdecydowałby się Pan na zakupienie 3 adresów IP to na jednym działałyby Pańskie strony a na dwóch pozostałych byłyby Pańskie serwery DNS.

 

Damian

administrator cjc.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście jeżeli zdecydowałby się Pan na zakupienie 3 adresów IP to na jednym działałyby Pańskie strony a na dwóch pozostałych byłyby Pańskie serwery DNS.

Samo posiadanie 3 ipów nic mi nie da... Nie wiem czy Pan czytał moje poprzednie posty - chcę aby skrypty uruchamiane na moim koncie łączące się z innymi stronami (np. poprzez curl w php) przedstawiały się moim dedykowanym adresem ip, a nie adresem głownym serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Jako, że nie jestem obeznany w ofertach firm hostingowych, pozwolę sobie złożyć prośbę o pomoc w znalezieniu odpowiedniej oferty.

Interesuje mnie konto typu reselle o następujących cechach:

- transfer: przynajmniej 10Gb miesięcznie,

- panel: directadmin (lub ostatecznie cPanel +WHM),

- dedykowany ip,

- dostęp do serwerów dns w mojej domenie,

- cena: do 60zl miesięcznie,

Bardzo proszę o radę, gdzie mógłbym znależć takie konto.

 

Witam,

 

Proponujemy nasz serwer PRIME wraz z dedykowanym adresem IP:

http://www.3it.pl/?id=prime

 

Opłata abonamentowa: 42 zł netto za miesiąc

 

Pozdrawiam,

Mariusz Jokiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×