Skocz do zawartości
kober

[opinie] Hostgator.com

Polecane posty

Zamierzam w niedlugim czasie zmienic serwer, niestety w Polsce nie znalazlem zadnego ktory by mi pasowal, znalazlem ta firme za posrednictwem angielskier wersji serwisu webhostingtalk :) zagranica opinie ma niezle a jak to wyglada z opiniami u nas w kraju? Czy ktos korzystal z uslug tej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... trochę drogo, możesz jeszcze skorzystać z oferty www.serwerydedykowane.pl. Tam ze te 174$ masz już prawie Dual Xeona ;)

 

No tak tylko oni nadal maja lacze od LEVEL'a tylko ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogo... Drogo...

Za 100 Euro miesięcznie(czyli rachunkowo 43 Euro mniej) można mieć np. w Netdirekt.de :

Intel PIV, 3000 MHz, 2048 MB RAM, 2x120 GB HDD, 4000 GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie, wszystko dobrze i pięknie, live chat z obsługą, dobrze działający panel, transfer bez zarzutu, bazy danych - OK. Minusy: dwie przerwy trwające około 8 godzin przez prawie 3 miesiące.

Aż do... wspaniałej propozycji nie do odrzucenia, aby przejść z hostingu za 9.95 USD na serwer za 75 dolców. Transfer mojej strony na poziomie 35 GB na 75, miesięcznie około 4,2 mln hitów. Powód propozycji: zbyt wysoki ruch.

Ot, iście kretyńska filozofia w amerykańskim stylu. Myślą, że dolce rosną w Polsce na drzewach, amerykańscy idioci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie, wszystko dobrze i pięknie, live chat z obsługą, dobrze działający panel, transfer bez zarzutu, bazy danych - OK. Minusy: dwie przerwy trwające około 8 godzin przez prawie 3 miesiące.

Aż do... wspaniałej propozycji nie do odrzucenia, aby przejść z hostingu za 9.95 USD na serwer za 75 dolców. Transfer mojej strony na poziomie 35 GB na 75, miesięcznie około 4,2 mln hitów. Powód propozycji: zbyt wysoki ruch.

Ot, iście kretyńska filozofia w amerykańskim stylu. Myślą, że dolce rosną w Polsce na drzewach, amerykańscy idioci.

Wydaję mi się iż % Polskich klientów jest znikomy w stosunku do reszty, także nie widze powodu dla jakiego mieli by się przejmować ile zarabia “Kowalski”;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak tylko oni nadal maja lacze od LEVEL'a tylko ....

juz nie maja tylko od level3 z tego co mozna zobaczyc po traceroucie dogadali sie z jakas osiedlowka, ktora ma lacza od Futuro SA, lecz rzeczywiscie moim zdaniem to jest zabieg kosmetyczny a nie realne lacze VIA TPSA. No ale oficjalnie maja lacza polskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Znalazłem ostatnio taką firmę zagraniczną i chciałbym zapytać czy ma ktoś jakieś info o nich (wynikające z własnego doświadczenia lub znajomych :P )

http://www.hostgator.com/resellers.shtml Tu mają dość ciekawą ofertę(tanio) i chyba bym się skusił .

Jeśli ktoś może mi coś powiedzieć na ich temat to bardzo proszę.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wynikające z własnego doświadczenia lub znajomych

 

jak na razie dali ciala, zalozyli konto, wzieli kase, przyslali email ze szczegolami logowania i kupa !

dopiero po tickecie okazalo sie ze zaktywuja konto dopiero jak do nich zadzwonie albo wysle im skan paszportu

 

live chat tez nie poraza, kobieta napisala ze za chwile sie dowie tego co potrzebuje i juz sie nie odezwala a czekalem ponad godzine

 

na szczescie tylko testuje ich uslugi ale z takim podejsciem jakie maja to raczej nie ma co w to brnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na hostgator.com od kilku lat mam kilka kont.

i jak dla mnie jest to jeden z najstabilniejszych hostingowcow jaki kiedykolwiek mialem.

 

dalej w kolejce co uzywam to:

hostmonster.com

lunarpages.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem wprawdzie ich klientem od niedawna, ale jestem bardzo zadowolony. Jedyne do czego moge sie przyczepic to pakiety. W zupelnosci wystarczylby mi najnizszy, jednak ma limit domen - 1. Takze musialem kupic sredni pakiet, a w zyciu go nie wykorzystam. No coz, bywa. Ale wszystko inne super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hostingznawca: to jakiś błąd jak mniemam ,tak ? masz inne statystyki które są w stanie udowodnić takie zużycie łącza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×