Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ksk

Szukam

Polecane posty

Szukam konto pod mało wymagająca strone i za nieduzą kase

 

moje wygania to

uptime 99.8

1 giga powierzchni

300 giga transfer roczny

i reszta bez limitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

300 giga rocznie i reszta bez limitów to jest mało wymagające konto?

Nazwa.pl, albo progreso.pl byłyby najlepsze dla Ciebie. Pyzatym w tańszych firmach limity są zawsze na bazy czy ilość domen. Większości z nich rozlicza też transfer miesięcznie nie rocznie. Jeszcze ewentualnie IQ.pl ale jest dość drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tomi czuję pismo nosem, że chodzi raczej o coś tańszego niż 250-300zł rocznie.. może proste.pl? No a 300Gb to zależy jak na to patrzeć.. jeśli chodzi o górną granicę (a w rzeczywistości wykorzysta 3-5Gb miesięcznie), to mało.. gorzej, jeśli realnie ssie 25 Giga miesięcznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ewentualnie IQ.pl ale jest dość drogie.

 

Nasze ceny nie roznia sie znacząco od pozostalych firm. Sa tak skalkulowane, aby pozwalaly zapewnic klientom nalezyta jakosc uslug. Bywaja takze promocje i byl taki okres ze kont moza bylo kupic nawet ponad 50 % taniej.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh duża cena ... znaczy min 10 mysql email bez limitu i 10 ftp potrzebuje koleś moze coś taniej sie da panowie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a z czego wnioskujesz iż wymagam powtórki szkoły podstawowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz w sumie to nie dla mnie ja biore kase tylko za załatwienie hostingu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

kisiek jak chcesz komuś cokolwiek polecić (i po 2 tygodniach nie stracić twarzy), to powtórz mu nasze uwagi.. koło 2-3 stówek i ma coś, co warto polecać.. jeśli szukacie czegoś za 50zł rocznie z 10 bazami i ftp (i pewnie oddzielnymi mejlami na domenę), to o czym my tu dyskutujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz juz dostalem oferte za 100 pln i właśnie ja rozważam :P ale jak piszecie ze nie schodzi cena z 250 pln to nie jestem do tej oferty przekonany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś przekonany bo nie masz bladego pojęcia o rynku -> tym bardziej nie powinieneś się brać za załatwianie komuś hostingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja tam nie bawie sie w hosting chociaż posiadam własnego dedyka :P:P więc znie znam sie na cenach rynkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz nawet mieć dwa hotele i sto fabryk, i tak prezentujesz poziom, którego wstydziłby się średnio rozwinięty gimnazjalista.

 

Kupuj dalej super-hiper serwery za 100zł :] Klienci będą zachwyceni :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc jeśli nie chcesz, żeby klient wieszał psy na tobie, poszukaj w innym segmencie cenowym i nie oszukuj go, że cokolwiek za 100zł na rok może być dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×