Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Ignition

[szukam] Hostingu Taniego, Małego

Polecane posty

Ze względu na ostatnie problemy z serwerem only.pl jestem zmuszony przenieść swoje stronki na jakiś lepszy serwer.

 

Poszukuję hostingu w miarę taniego z możliwością tworzenia subdomen (przynajmniej 10) serwer będzie pod małe statyczne stronki: index + 2,3 fotki nie wymagam żeby było dużo transferu czy pojemności wystraczy mi nawet 1gb transferu i 100mb pojemności. Ale najważniejsze jest żeby serwer był bezawaryjny!!!

 

cena: do 10zł (z vat) za miesiąc

 

 

Możecie mi coś takiego polecić?

 

_________________________________________________________________

Proszę opinnie wyłącznie użytkowników nie interesuje mnie wypowiedź osób reklamujących własne usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie znajdziesz hostingu w 100 % bezawaryjnego. ale dobrą praktyką jest szukanie takiego usługodawcy, którego admin ma FIZYCZNY dostep do serwera. A nie, że admin w W-wie, a serwer w południowej Francji [lokalizacje z sufitu].

 

pogląd na bezawaryjność da Ci np. ranking WHT. ja korzystam z usług risp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że cudów niema, ale pisząc bezawaryjny mam na myśli taki, który działa przez większość czasu :) W każdym razie dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

noo właśnie miałem napisać o takim jednym tanim, bezawaryjnym hostingu, w którym admin ma dostęp do serwera... hehe - proste.pl :P

heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cena: do 10zł (z vat) za miesiąc

 

Za ok. 14zl brutto na miesiac mozesz miec serwer w IQ.pl a to juz naprawde bardzo dobry hosting.

 

Proste.pl ma tego samego wlasciciela co IQ.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×