Skocz do zawartości
mateso

Serwer Pod Poczte

Polecane posty

Witam

Poszukuje serwera pod poczte prosiłbym o jakies firmy ktore takie usługi prowadzą.

dzieki z gory. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chyba nie zrozumiano mnie odpowiednio , nie chodzi mi o pojedyncze konto e-mail lecz o serwer na ktorym uzytkownicy beda zakładać skrzynki pocztowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Jeżeli Cie zrozumiałem i chcesz mieć serwis w którym ktoś będzie zakładał konta e-mail to musisz pomyśleć o indywidualnej maszynie na której skonfigurujesz takie środowisko. Bądź znajdź firmę która to wykona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie zrozumiano mnie odpowiednio , nie chodzi mi o pojedyncze konto e-mail lecz o serwer na ktorym uzytkownicy beda zakładać skrzynki pocztowe
A spojrzales na oferte home.pl, ktora podal Tomi? Tam mozesz zakladac konta bez ograniczen, jestes ograniczony jedynie quota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie,

 

Ja także prosiłbym o podanie informacji, o co dokładnie chodzi.

Akurat nasza firma ma w ofercie serwery wirtualne i dedykowane, na których taki system

można zbudować, a mamy też pewne doświadzczenie w budowie systemów do zakładania

kont (w końcu firma hostingowa). Opracowniae takiego systemu to jednak koszt co najmniej

kilku, jesli nie kilkunastu tysięcy złotych, jeśli to miałoby być zrobione dokładnie, od początku

pod wymagania konkretnego zamawiającego.

Można też zrobić inaczej:

Np. Pozwalać użytkownikom zakładać konta - standardowe pakiety danego usługodawcy.

Wówczas właściciel takiego serwisu może liczyć na prowizję od każdego sprzedanego

konta, a jego obsługą zajmuje się już provider. SISCO oczywiście oferuje taki model

współpracy.

Oczywiście zapraszam także, jeśli chodziło po prostu o możliwość zakładania dużej liczby

kont poczty mamy odpowiednie serwery wirtualne oraz pakiety resellerskie (niektórzy

użytkownicy Forum już z nich korzystają).

 

Pozdrawiam serdecznie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×