Skocz do zawartości
Na okrągło jak rondo

Warez U Providera?

Polecane posty

Hi!

Mój kolega prowadzi nieopłacalne fora dyskusyjne f0ra.info(phpbb by przemo xD)

I mam pytanie:

Znajduje się u niego parę for warezowych(nie jego tylko ktoś sobie założył konto i prowadzi).

I czy w razie jak ktoś się przyczepi do tych for on poniesie jakąś odpowiedzialność?(jest niepełnoletni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj jak coś jest nie tak (ktoś się czepi jakiegoś forum), to na początku prywatnie/poprzez kancelarie prawną przesyła pismo które informuje że jest takie i takie forum, że należy zrobić pełną kopie danych, i wraz z danymi zakładającego forum (np. z logów) przesłać w odpowiednie miejsce. Samo forum oczywiście każą skasować. No jak się nie dostosujesz, to wiadomo idą ze sprawą dalej, bo nie ważne co napiszesz w regulaminie, to Ty jesteś właścicielem strony i domeny i Ty powinieneś pilnować co się tam dzieje. Najlepiej zwyczajnie kasować wszystkie takie fora (+zrobić funkcje zgłaszania przez userów takich wykroczeń) - po jaką cholerę robić sobie problemy ;-)

 

ps. Ciesze się że prowadzisz jakieś tam projekty itp, ale będę wdzięczny jak pomniejszysz swoją sygnaturę (podpis).

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. Ciesze się że prowadzisz jakieś tam projekty itp, ale będę wdzięczny jak pomniejszysz swoją sygnaturę (podpis).

 

W regulaminie jest mowa nawet o całkowitym zakazie umieszczania obrazków ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja staram się takie fora od razu kasować, nie wiem czemu ale fora warezowe są dla mnie solą w oku. Dziwne że nie kasuje, wsumie niepełnoletni to siedzi na tego typu forach :).

Troszkę zejdę z tematu ale co jakiś czas (średnio 3-5 dni) dostaje takie wiadomości na e-mail lub PW

 

hciałem się tylko zapytac co do mnie masz?

Jakis koleś założył forum warez "karczma coś tam " tyle tylko ,że inne działy tam są i do niego żadnych zastrzeżeń niemasz ,ale do mnie masz ,może moje też miało byc ogólno tematyczne,tylko nieżdążyłem dodac tematów bo szanowny pan admin niechciał mi pomóc z błędem .

Zresztą czego tak się czepiacie warezów,przecierz nie pliki tylko linki są umieszczane na waszym serwerze , a sam tekst przecierz jest ulotny.

macie potem lipe ,jak jakieś smithy wykryją takie forum, na waszym serwku?

 

Ubawiłem się po pachy, ale takie jest rozumowanie dzieci i młodzieży (gdyby ktoś się uparł to mnie też można zaliczyć do młodzieży 19 lat ;) ale się nie przyznaje :P )

 

PS. Te forum "karczma coś tam " po jednym upomnieniu usunęli ten dział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciales napisac f0ra.info ;)

 

Co do warezow nie mam zabardzo ostatnio czasu mam duzo roboty swieta itd byly ale jesli bym dostal jakies info o tym ze jest warez to skasuje... jeszcze nie zdazylo sie cóż

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok :) ja dziś dopiero wykasowałem z 30 takich for, ciekawe ile osób będzie mi grozić ;)

 

PS. Wkurza mnie te .info :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam !

(Jeżeli piszę to w złym temacie to przepraszam, jednak jest to sprawa bardzo pilna)

 

Wczoraj (14.02.07r.) ok. godz. 18.00 f0ra.info rozpoczęło proces przenoszenia na nowy serwer.

 

"Wracamy za kilka godzin ! Trwa przenoszenie na nowy serwer!"

 

Minęło już 17 godzin, a napis ten wciąż jest widoczny. Nie mam za złe Administratorom, jednak chciałbym wiedzieć ile to może potrwać?

Bardzo zależy mi na uzyskaniu odpowiedzi w jak najszybszym tempie !

 

Proszę o pomoc, pozdrawiam

Marcus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No popatrzcie WHT.pl to support f0ra.info ;)

 

Minęło już 17 godzin,

 

Poczekasz jeszcze z 10 godzinek, bo to mały jeszcze serwis ;) Raczej danych nie utracisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za rady, niestety nie odniosły one oczekiwanych przeze mnie rezultatów (LordGM albo nie posiada gg, albo bardzo dobrze dba o swoją anonimowość - na żadnej, powtarzam: na żadnej stronie nie był podany jego numer).

 

Wiem, że nie powinienem, jednak to naprawdę bardzo ważne: apeluje do osób z tutejszego forum, jeżeli ktoś zna sposób skontaktowania się z LordemGM to proszę o pomoc (mój gg= 4966873).

 

Dziękuje, pozdrawiam

Marcus

 

PS. LordGM na e-mail nie odpowiada - próbowałem ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, ze 17 godzin to troche czasu... Ale czy aby nie przesadzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol... napastowanie admina (gg) darmowych for podczas ich przenoszenia jest lekko nie na miejscu ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@rusel... nie wiedziałeś, że użytkownicy darmowych kont wymagają takiej samej obsługi jak ci co płacą ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może przesadzam, jednak kontakt tak, czy inaczej jest mi bardzo potrzebny.

 

Dla jasności powinienem wspomnieć, że w f0ra.info, aby wstawić, np. emotikony potrzebna jest bezpośrednia inicjatywa LordaGM. Jak wspomniałem wcześniej na e-mail nie odpowiada, więc jestem w przysłowiowej kropce...

 

Poza tym zmiana serwera jest rzeczą naturalną i korzystną, całkowicie to rozumiem, jednak jako, że jestem Adminem tzw. forum RPG, chciałbym móc "zaplanować" rozkład kolejnych działań i ostrzec swoich użytkowników.

 

Nie chciałem nikogo urazić, a moje działania mają na celu tylko i wyłącznie zdobycia pewnych, niezbędnych dla mnie informacji. (Czy zadanie jednego pytania można nazwać "napastowaniem"? Jeżeli tak, to przepraszam ;) )

 

Pozdrawiam

Marcus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakby każdy sobie emotki mógł wgrać to by dysków nie starczyło.

poczekaj, i tak nie przyspieszysz tego.

możesz conajwyżej spowolnić. ;)

używa gg bo to mój dobry znajomy. ;)

 

Tak ot: Lord GM ma w opisie: Przenosiny, pierwsze problemy.

więc jak się upora z problemami to się dowiesz czyt. będzie funkcjonować:P

 

Tak w ogóle jak Ci coś nie pasuję to wynocha:P

Kup sobie konto, zainstaluj skrypty, skonfiguruj i płać.(a nie płacz)

Powiesz: Ale są reklamy.

ale on musi za te reklamy opłacić domenę, serwer etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, że tak jestem interpretowany, nie miałem tego na myśli (ile razy mam to powtarzać?).

 

Chciałem jedynie dowiedzieć się ile mniej więcej czasu to może potrwać. Jeżeli to naprawdę tak wiele i informacja ta jest strzeżoną tajemnicą, to przepraszam, nie chciałem "wtykać nos w nie swoje sprawy".

 

Nie "płacze" (jak to ująłeś), tylko próbuję odnaleźć jakąś możliwą drogę kontaktu, bo na emotikony czekam już ponad 3 tygodnie i nie dostałem żadnej odpowiedzi (ani pozytywnej, ani negatywnej).

 

Sam sposób wprowadzania emotikonek jest bardzo rozsądny, jednak nie rozumiem w jakim celu został stworzony skoro Admin lekceważy nadesłane prośby. (przecież mógłby napisać, np. "nie mam teraz czasu")

 

f0ra.info raczej mi odpowiada i „głębszych” zastrzeżeń nie posiadam, więc nie mam zamiaru się "wynieść" ;) . No chyba, że będzie to konieczne...

 

Powtarzam jeszcze raz, że ja naprawdę nie mam NIC do LordaGM, a w szczególności do f0ra.info - i że chciałem po prostu dowiedzieć się przybliżony czas końca procesu przenoszenia serwera. Więc (jeżeli to możliwe) proszę nie przeinaczać moich słów, gdyż przedstawiłem jasno i wyraźne cele swojego zaangażowania.

 

Pozdrawiam

Marcus

 

PS. Xavi podziękuj LordowiGM, bo w sumie to dzięki niemu mam swoje forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałem po prostu dowiedzieć się przybliżony czas końca procesu przenoszenia serwera.
Jak bedzie gotowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje, bardzo mi pomogłeś tak doskonale precyzując czas - ale dobra mniejsza z tym, dzięki za wszystko ;) (wiem, że wyglądało to tak, jakbym był strasznie natrętny i upierdliwy, ale moja rola na forum wymaga, abym pewne informacje znał – nie miejcie mi tego za złe, użytkownicy chcą znać szczegóły :P )

 

 

Powiedzmy, że jestem usatysfakcjonowany (bo z tej bezcelowej rozmowy i tak nic pożytecznego nie wyniknie, a pomocy poszukam gdzie indziej ;) ).

 

Pozdrawiam, dziękuje

Marcus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz że tak to sformułowałem ale byłem "lekko" poirytowany.

Jeżeli chodzi o emotikony(pewnie składałeś podanie na forum f0ra.info)to po części jest to wina lorda.

Alę ma również pomocnika(nicka nie znam) więc po części pretensje do niego.

Jak wiadomo nikt nie jest robotem, a darmowe fora nie przynoszą mu dużych zysków.

Więc musi dorabiać pisaniem skryptów(gry w przeglądarce i systemy zakładania for).[zresztą jakby on nie miał kasy to by f0ra.info nie było]

Dobra koniec ot.

 

Co do natrętności*:

Spoko, i tak na forum siedzimy tylko aby zgnoić ludzi i powyśmiewać ich.

Jesteśmy przyzwyczajeni.

 

 

 

Pół żartem pół serio:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×