Skocz do zawartości
roten

Ruting Tpsa - ?

Polecane posty

Witam ,

 

Od jakiegos czasu obserwuje totalna padake ruterow tpsa, ta firma to jakas parodia jest, na weekend mam masakre , sprawdzalem na kilku laczach z tpas i padaka jest na wszystkich w woj dolnoslaskim.

 

 

Ludzie w calej polsce maja ten problem poniewaz , widze ruch na stronach ktore posiadam to jest masakra , o jakies 50% mniejszy.

 

 

Niestety tam gdzie mieszkam moge tylko miec tpsa ;) , czy ludzie sie tym nie interesuja ze polowe polski placi z gowniany internet ? czy polacy nie sa wymagajacy ? sam juz nie wiem co tu jest grane w tym kraju?

 

 

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh temat routerow TP byl juz poruszany przy okazji serwerow i365 w stanach ;)

 

"cos" sie dzieje ale co to trudno powiedziec. jak ktos ma jakies przecieki to niech sie podzieli z ogolem :P

 

 

oki juz czytam :P wlasnie jak ktos cos wie niech da znac , bo jak ma byc tak dalej to sam nie wiem, juz i tak przez to stracilem duzo :)

 

 

 

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj cos im popadaly routery zagranice

 

ludzie z dsla mowia ze trwaja prace - kiedy naprawia nie wiadomo

 

 

oni lubia klamac :P lol , wystarczy wytrasowac i widac ze maja przeciazenie w wawie na swoich smiesznych ruterach - z francji :P ( wiekszosc centralek przestarzalych maja z tamtad a rutery no nortele :) oczywiscie sprzet z darow od ich wielkiego brata z francji :) ) tak mi kiedys mowlili ludzie pracujacy w teletransmisji to taki odzial tpsa ;) brak mi slow jesli chodzi o ta firme....

 

 

 

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie dostałem info od admina sieci w której jestem i mówił ze tpsa ma rozwiązać problem do 48 h, sam mam taką nadzieję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z neostrady 6mbitów, na wiekszosc niemieckich serwerów jest tak fatalna trasa , ze gubie ogromne ilosci pakietów a pingi nie schodza ponizej 80ms . O ile Od pon do pt internet dziala fatalnie to w wekendy jest po prostu tragicznie, do tego na infolinii pracują niekompetentne osoby [ bo kto chcialby pracowac w takiej firmie ... ] a cena nie jest wcale niska ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w najtrudniejszej sytuacji są providerzy bez bezpośredniego styku z TPSA - bo przecież typowemu (l)userowi nie przetłumaczysz, że problem może leżeć po stronie jego "dobrego łącza" pt. Neostrada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w najtrudniejszej sytuacji są providerzy bez bezpośredniego styku z TPSA - bo przecież typowemu (l)userowi nie przetłumaczysz, że problem może leżeć po stronie jego "dobrego łącza" pt. Neostrada..

 

Witam,

 

tak wiem cos o tym , musialem zrezygnowac z firmy ponad 500userow, mala miejscowosc jedyny provider to tpsa ciagle byly problemy a koncowy klient tego nie zrozumie , rozmawialem z kolega ktory ma teraz tam net , i mowi ze na weekendy jest masakra- zreszta to juz trwa od jakiegos czasu dziwie sie tylko ze media sie tym nie zainterresowaly - przeciez to sa olbrzymie pieniadze !!! ludzie sa oszukiwani nikt nie reaguje to mnie boli , ze kolejny raz wygrywa zlodziejstwo.

 

Napisalem do kliku portali , moze jakis reporter sie tym zainteresuje zbada sprawe :)

 

aha - problemy z tpsa nie tylko z laczem - ale naliczaniem olbrzymich sum za polpaki - proby oszustwa - do tej pory sie to ciagnie ... sami pracownicy z ktorymi wspopracowalem o powiadali o ich akcjach szkoda slow ...

 

 

no i jeszcze cos mi sie przypomnialo warto wspomniec :D slowa chlopakow z teletransmisji - na pytanie jaki sprzęt uzywaja i w ogole jak to wyglada - to sie zaczeli smiac i jeden mi powiedzial tak " ci na gorze tyko kase chca -sprzet jest przestarzaly a jak juz jest jakis nowy to cena jest duza bo przetargi sa falszowane, ale jak to kiedys pierdo.... wszystko to beda sie wtedy martwic" Gora nigdy sie nie bedzie martwic tylko ci biedni pracownicy - polowa i tak juz jest w anglii ;)

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz widać jakaś poprawe, nie gubi mi pakietów.... lecz ping jest nadal fatalny do zagranicznych serwerów.... no nic czekamy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×