Skocz do zawartości
wojtek

Gdzie Się Przenieść Z Superhosta

Polecane posty

Zapraszam do zapoznania sie z nasza oferta:

www.tani-hosting.net/reseller.html [ konta z WHM oraz cPanelem ]

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki poziom usługi i ceny oczekujesz. Ja wybrał bym jakiegoś sprawdzonego resellera, który ma dobrą opinię. Kiedyś robiłem podobną ucieczkę z innego serwera i klienci trafili na maszyny www.hostings.pl (może nie jest tanio ale śpię spokojnie)

 

PS. Zrób pełną kopię każdego klienta i pełną kopię własnego konta reseller. Z takimi kopiami łatwo się przenieść na inny serwer z Cpanelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hostings są wporzo, ale ja np. czekam na świeższego MySQL-a...

 

w hostings.pl chyba nie ma oversellingu więc to duza wada. A co do Superhostu to tez niedługo uciekam z ich resselera. Na dłuższą metę z taka jakością się nie ujedzie.. ;)

 

ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ednet... dlaczego uważasz, że brak oversellingu to "duża wada" ?

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ednet... dlaczego uważasz, że brak oversellingu to "duża wada"

 

 

wielu klientów zużywa np 10 mb powierzchni. Nikt nie kupi konta 10 MB a kupi konto 1GB.

Mając reselera bez Overselingu np 10gb moge zalozyc takich kont 10.

Resseler z oversellingiem pomiesci takich kont np 30 i więcej. Atk aby aktualnie zajeta powierzchnia dysku nie przekroczyla 10 GB.

 

Rachunek jest oczywisty.

 

Dodam że nie ma róży bez kolców i wiem ze serwery z oversellingiem są trudniejsze w administrowaniu.

 

ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ednet... dlaczego uważasz, że brak oversellingu to "duża wada" ?

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Dla jednych to wada a dla innych zaleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

własnie usunołem swoja strone z dzierzawionego serwera od SUPERHOST.pl zeby sie nie rozpisywac, pozwole sobie zacytowac list jaki otzrymałem od człowieka ktory dzierzawi serwer od tej firmy

 

Rozumiem Pan rozgoryczenie. Jak zdążyłem Pana poinformować w ostatniej naszej rozmowie telefonicznej, jesteśmy w tej chwili jeszcze uzależnieni od firmy od której dzierżawimy kilka serwerów i od ich kompetencji. Chodzi tu dokładnie o serwerydedykowane.pl vel superhost.pl. Zdaje sobie również sprawę, że nie musi to Pana obchodzić - to nasza sprawa. Jednak chciałbym, żeby Pan chociaż spróbował zrozumieć sytuację. Tam naprawdę pracują osoby, które albo nie chcą pomagać, albo nie potrafią. Po ostatnich awariach i przerwach, zleciliśmy im wymianę płyty głównej razem z procesorem i kontrolerem. Gwarantowali, że zrobią to w góra 30 min, bo tyle to powinno zająć nawet osobie, która ma średnią wiedzę o tym. Oczywiście udało im się to zrobić, lecz najpierw okazało się że pomylili kolejność dysków, wpinając je do reszty. Po drugie wsadzili nowszą płytę i niestety nie przewidzieli, że sterowniki mogą się zmienić. Trwało to dobre pół dnia, ponieważ panowie mają tam pełne ręce roboty i innych klientów a na dodatek nie są skorzy do rozmów via tel. tylko wszystko odbywa się via mail. To znacznie wydłuża czas reakcji. Jak już uporali się z tymi rzeczami nie potrafili podnieść maszyn. W końcu zrezygnowali i udostępnili naszemu adminowi Rescue mode. Nasz administrator poradził sobie z postawieniem i z konfiguracją ZDALNIE w 2h.

 

W sumie nie moge miec do nich zadnych pretensji ( mowa o firmie hostingowej ) poniewaz byli bardzo pomocni i zawsze odpisuja na Maile a ze Superhost jest dziadowski to przeciez nie ich wina .

Wczesniej była sprawa wymiany pamieci ktora padła i panowie serwisanci nie potrafili dokonac wymiany , w koncu po 24 H ... jakos im sie to udało ...

Suma sumarum, od 5-listopada - 2006 do wczoraj gdy moja strona była u nich , serwer miał UWAGA - 136 GODZIN down .. Zeby było smiesznie , w kazdy weekend strona nie działała , wiec jestem ciekawy czy dzisiaj ( sobota ) takze cos sie stanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

hostings mają oversell.. tzn. w resellerach mają, ale trzeba dopłacić (mi powiedzieli, że dodatkowo 35 procent ;)

 

a co do superhost.. to czytając wypowiedzi innych na tym forum i nie tylko można dojść do prostego wniosku, że to najwyżej jest.. supershit.. reklamy w prasie to nie wszystko, by się wdrapać na podium.. a dla nich to właściwie był początek końca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi: mnie superhost nie interesuje już, zapłace im jeszcze 1-2 miesiące i w tym czasie sie od nich bede wynosił, konto za kontem, bo jak widzę nie da się tego od razu.

Zmiana delegacji domen, będzie trochę pracy, do tego nie do wszystkich domen mam dostęp.

To czy ta firma będzie sobie dalej dobrze radzić na rynku to mnie zupełnie nie interesuje.

Ja już po prostu nie chce mieć nic wspólnego z tanim hostingiem.

Szkoda czasu i nerwów. Jest tak, jak już ktoś napisał, że trzeba przed kilentem świecić oczami za kretynów z Superhosta. Ja robie strony i odemnie klienci wymagają, żeby strona chodziła cały czas, ich nie interesuje co to jest hosting i bardzo dobrze. Przez taką niekompetencję Superhosta ja po prostu tracę klientów więc łatwo wykalkulować, że nie stać mnie na tani hosting. Bo co z tago, że zrobię klientowo fajną stronę jak ona będzie chodzić na serwerze co 2 dzień. Klient tylko uzna, że robie kiepskie strony i nie będzie chciał dalej ze mną współpracować.

 

Szukam sprawdzoną firmę hostingową, dzieki której zapomnę, że jest coś takiego jak serwer.

Albo inaczej szukam odpowiedzialnego partnera.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tam konto reseller WHM + CPanel i chce uciekac z całą zawartością, czy ktoś może pomóć?

 

Proponuję nasz pakiet VISP60 lub VISP100

Więcej informacji: http://www.3it.pl/?id=oferta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panią Magdę (nowa twarz sisco). A gdzie jest Pan Artur Pajkert? Zagląda jeszcze na to forum? I gdzie można złożyć zamówienie na mega.sisco.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję.

 

Pięknie działa. Widać że serwer ma ogromne rezerwy mocy i takich jak ja może tam się zmieścić bardzo wielu. Poezja.

 

czy ktoś może pomóć?

 

Polecam "wojtek" przetestować konto mega.sisco.pl Jeśli Ci nie przeszkadza Direct Admin zamiast WHM. Jeśli już koniecznie chcesz WHMa to polecam hostings.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×