Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi

Gdzie Jest Microsoft.com

Polecane posty

Czy przyszły już takie czasy że nawet strona Microsoftu http://www.microsoft.com/poland/ musi leżeć? Swoją drogą to niedawno twierdzili ze ich vista beta może spowolnić internet! Chyba lekko przesadzają. Szkoda żę taki koncern nie potrafi utrzymać stabilności swoich witryn www. Jak w takim razie mają to robić mniejsze firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona działa bez zarzutów. Może to jednak był chwilowy problem z połączeniem - gorzej, gdyby po wielokrotnym odświeżeniu wciąż "leżała".

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mam łącze z Dialogu i sztywnego IP może jestem już w M$ persona non-grata? Inne strony śmigają. Może po tych żałobnych zmianach coś im padło? Nie ważne zobaczę jutro z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź traceroute to będziesz wiedział co padło :(. Microsoft ma szanse padu zminimalizowane od 0,001%. Podobnie jak np. CNN :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w Microsofcie mnie przycinają trasa do niech jest bez zarzutów potem są schody: "upłynął limit rządania". Jutro muszę zadzwonić do Dialogu. Jak ktoś ma jeszcze Dialog i ma kilka chwil to proszą o sprawdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam łącze z Dialogu i sztywnego IP może jestem już w M$ persona non-grata? Inne strony śmigają. Może po tych żałobnych zmianach coś im padło? Nie ważne zobaczę jutro z pracy.
Raczej nic przez zmiany im nie padlo, bo /poland/ to tylko podstrona serwera glownego. Poza tym microsoft.com korzysta z uslug Akamai, wiec 'pasc' moze tylko w przypadku DDoSu realizowanego na ogromna skale (np. takiego jak ten nadchodzacy w najblizszym czasie :().

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

By strona microsoftu padła musiały by paść główne root serwery dns, bądź jakaś apokalipsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziala bez problemu, dialog 1mb.

 

Pad serverow poteznych korporacji to abstrakcja, musialoby byc cos na wielka skale porownywalne do ataku terrorystycznego. Duze firmy wiedza, jak wazne sa to sprawy, korzystaja z technologii ktore ciezko ugryzc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×