Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
the_stig

[szukam] Serwer Pod Strone Firmy

Polecane posty

Witam,

Poszukuję hostingu na dość małą stronę reprezentującą firmę. Potrzebne byłyby mi mniejwięcej takie parametry:

- 2GB powierzchnii (dowolnie rozmieszczonej, głównie przeznaczone na pocztę, strona to może 30MB)

- minimum 5 oddzielnych skrzynek e-mailowych

- minimum 3 subdomeny, na których będą odrębne strony (chcę miec subdomeny en.xxx oraz ru.xxx na których będą inne wersje językowe)

- dobry, telefoniczny support

- sprawnie działajacy e-mail (aktualnie jestem w agnacie, gdzie moje maile, szczególnie do włoch potrafią płynąć nawet pare godzin, podczas gdy z gmaila docierają w ciągu minuty, nawet mniej)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam strefa.pl

 

pakiet srebrny

 

przez ponad dwa lata korzystania, nie mialem absolutnie zadnych zastrzezen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego o ja pamiętam to w strefa.pl nie można robić subdomen. Chyba ze nie doszedłem do tego. Panel strefy.pl jest bardzo przekombinowany i nie można np ustawić własnego hasła na bazę danych generują jakiś przypadkowy ciąg znaków. Mają za to świetny web mail. Dla małych firm lepszym rozwiązaniem jest blink.pl albo ehost.pl. Obie firmy bardzo dobrze wspierają klientów i mają stabilne serwery. W strefie niestety od jakiegoś czasu obserwuję spowolnienia maszyn zwłaszcza w szczycie. Alternatywą dla małej firmy jest najmniejsze konto w nazwa.pl droższe ale też działa dobrze. Kei.pl biuro plus też powinno zadowolić małą firmę i jest niedrogie. Progreso.pl jest za drogie i za dobre (bardziej dla wymagających klientów) Ale jak kogoś stać to można zaszaleć.

 

www.blink.pl - dobry support techniczny przez tel. mocne maszyny

www.ehost.pl - szybkie i stabilne maszyny

www.nazwa.pl - dobry hosting dla firm ale drogi

www.kei.pl - dobra sprawdzona firma, kompetentna pomoc techniczna

www.progreso.pl - sprawdzona marka, przyjazny i wyrozumiały support

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do strefy.pl

to jak najbardziej mozna tworzyc subdomeny (kiedys byl limit do 13 sztuk, ostatnio go zdjeli)

 

odnosnie bazy to fakt, jest problem ze zmiana hasla (generowanego)

 

odnosnie poczty, to ta posiada zdecydowanie jeden z najlepszych interfejsow jakie spotkalem (bardzo wygodna)

 

 

jesli mozesz poswiecic troche wiecej kasy to mozna pomyslec o progreso.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×