Skocz do zawartości
Kaziuk

Poszukiwany Hosting Z Cpanel I Fantastico

Polecane posty

Witam ;)

poszukuję ( hosting) gdzie jest Cpanel, oraz fantastico ,, po prostu musze zmienić dotychczasowy serwer który za często pada , średnio co drugi dzień są usterki,mam już tego serdecznie dosyć ,

najśmieszniejsze jest to , ze miesiąc temu przeniosłem się tam z tych samych powodów, tzn. serwer na którym pierwotnie była moja strona ( przez rok) potrafił nie działać przez kilka dni .. lub kilka godzin tygodniowo

Nowy serwer chodził dobrze dwa tygodnie, ( okrest testowy ) po czym zaczęło się ... Chyba mam pecha ...

obecnie poszukuje stabilnego szybkiego Hostingu z Cpanelem niskim PING

 

Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszytko fajnie, tylko jakbyś podał jeszcze parametry szukanego serwera?

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszytko fajnie, tylko jakbyś podał jeszcze parametry szukanego serwera?

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

 

serwer w Polsce , cena w okolicy 120 zł transfer miesieczny około 10 Gb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że Firmy które mają serwery w Polsce posiadają/inwestują w autorskie panele.

Może serwer w niemczech?

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Only.pl ma CPanel i serwery w Polsce. Podobnie SuperHost (choć tutaj można trafić też pewnie na ThePlanet i LeaseWeb). Troszkę dalej czekają i365, webd, livenet itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna z moich stron jest na ETIN.pl ( only .pl) dzisiaj mieli 3 przerwy , druga jest na domenynet.pl w ciagu miesiaca 22 przerwy 8 godz 55 min ...

nie znam sie na szczegółach , ale wiem ze i jedna i druga firma ma cos wspolnego z superhost.pl , wpisujac komende tracert jako pierwszy serwer pokazywany jest superhost.pl wiec chyba szerokim łukiem omijał bede superhost.pl

 

Zeby było smiesznie ... obecnie znowu padł serwer ... ZENADA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest jedna "serwerownia" w Warszawskim LIMie, jeśli masz łącze z TPSY to możliwe, że są problemy, bo tam chyba nigdy pod tym względem nie było stabilnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest jedna "serwerownia" w Warszawskim LIMie, jeśli masz łącze z TPSY to możliwe, że są problemy, bo tam chyba nigdy pod tym względem nie było stabilnie..

 

Jesli chodzi o mnie to mam UPC ... ale akurat teraz a druga moja strona nie na only.pl działa .... szlak mnie trafia , musze koniecznie to zmienic... to jest zenujące , naprawde i prawdopodobnie strona bedzie nie czynna, do rana, bo tam nikogo niema po 18,00 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idź w takim razie na jakiś stabilny hosting w Niemczech, czy Holandii. Różnica pingów z UPC będzie mała, a uptime zapewne większy niż w krajowych budżetówkach ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby było smiesznie ... obecnie znowu padł serwer ... ZENADA !

Wszystkie nasze serwery w momencie gdy czytałem tego posta działały sprawnie także domyślam się, że chodzi o domenynet.pl (mi też nie wczytują się strony).

 

Jeśli chodzi o przerwy faktycznie dzisiaj w godzinach porannych mieliśmy małe przerwy ponieważ przeprowadzaliśmy mały zabieg techniczny. Niestety czasami trzeba to robić ponieważ w przeciwnym wypadku serwer po pewnym czasie stał by się całkowicie nie do użytku... Za powstałe w związku z tym przerwy najmocniej przepraszam.

 

Niestety także czasem trzeba robić takie zabiegi nawet w dzień... na pytanie dlaczego odpowiem bardzo prosto: w przypadku np. wykrycia luki krytycznej w oprogramowaniu lub jądrze.

 

Odnośnie serwerowni posiadamy własne maszyny, które są ulokowane w serwerowni prosperity zarówno w Warszawie jak i Gdańsku, każda z lokalizacji znajduje się na innych łączach. Serwerownia w Gdańsku ma pingi około 40-45 ms z każdego miejsca w sieci i działa całkowicie sprawnie również z neostradą. Serwerownia w Warszawie z kolei ma bardzo niskie pingi prawie z każdego miejsca w sieci poza łączami tpsa gdzie pingi są troszkę wyższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

własnie przeflancowany zostałem z maniak.pl ktore padało siednio 10 razy kazdej nocy ...

mam jedno konto u was ... i chyba podepne obecna domene do was takze ... tylko nie wiadomo jak szybko sie uruchomi ...

mam pytanie ... czy to sa akytualne ustawnia ?

ns1.maniak.pl (83.149.125.107),

ns2.maniak.pl (83.149.90.58).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pan Kaziuk zaraz po napisaniu mojego posta zadzwonił i dogadaliśmy szczegóły także sprawa zakończyła się pomyślnie. Piszę ponieważ nie chcę aby brak mojej odpowiedzi publicznie sugerował zignorowanie sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan Kaziuk zaraz po napisaniu mojego posta zadzwonił i dogadaliśmy szczegóły także sprawa zakończyła się pomyślnie. Piszę ponieważ nie chcę aby brak mojej odpowiedzi publicznie sugerował zignorowanie sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×