Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
licki

[szukam] Hosting

Polecane posty

Witam!

Chciałbym zmienić hosting dla mojej organizacji.

W chwili obecnej posiadamy konto na serwerze home.pl Business Server za które płacimy 600zł rocznie.

Pragniemy ograniczyć koszty utrzymania naszej strony www i w związku z tym szukamy hostingu tańszego, bardziej odpowiadającego naszym wymaganiom.

- na www potrzebujemy ok 1GB, transfer roczny w granicach 30GB

- posiadamy 3 domeny, które chcielibyśmy aby działały również na nowym serwerze

- ok 4-5 GB na ok 30 kont pocztowych

- dostęp do PHP i MySQL

Czy możecie polecić jakiś hosting który byłby tańszy od obecnego a jednocześnie spełniał nasze wymagania?

Mam jeszcze jedno pytanie - wszystkie domeny są zarejestrowane w home.pl - czy jest możliwy i jak wygląda ich ewentualny transfer? Posiadamy na koncie home.pl wystarczającą ilość netpunktów by przedłużyć nasze wszystkie domeny na następny rok - czy w takim wypadku możliwe jest rozwiązanie, że zmieniamy hosting?

 

Dziękuje i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Chciałbym zmienić hosting dla mojej organizacji.

W chwili obecnej posiadamy konto na serwerze home.pl Business Server za które płacimy 600zł rocznie.

Pragniemy ograniczyć koszty utrzymania naszej strony www i w związku z tym szukamy hostingu tańszego, bardziej odpowiadającego naszym wymaganiom.

- na www potrzebujemy ok 1GB, transfer roczny w granicach 30GB

- posiadamy 3 domeny, które chcielibyśmy aby działały również na nowym serwerze

- ok 4-5 GB na ok 30 kont pocztowych

- dostęp do PHP i MySQL

Czy możecie polecić jakiś hosting który byłby tańszy od obecnego a jednocześnie spełniał nasze wymagania?

Mam jeszcze jedno pytanie - wszystkie domeny są zarejestrowane w home.pl - czy jest możliwy i jak wygląda ich ewentualny transfer? Posiadamy na koncie home.pl wystarczającą ilość netpunktów by przedłużyć nasze wszystkie domeny na następny rok - czy w takim wypadku możliwe jest rozwiązanie, że zmieniamy hosting?

 

Dziękuje i pozdrawiam!

 

Delegacja domen nie powinna sprawić większego problemu, wpisujesz nowe adresy DNS (które otrzymasz od nowego usługodawcy) w panelu i zostaną one przedelegowane na nowy serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Warto sprawdzić: www.sisco.com.pl, pakiet ECONOMIC

Pakiet ten ma dość dobre parametry i sądzę, że za połowę

wspomnianej ceny zaspokoi Twoje potrzeby. Po fuzji SISCO-BLINK

panel w SISCO jest naprawdę dobry, możesz przeczytać o nas

choćby w dziale Opinie:

 

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=3865

 

W razie pytań jestem do dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Chciałbym zmienić hosting dla mojej organizacji.

W chwili obecnej posiadamy konto na serwerze home.pl Business Server za które płacimy 600zł rocznie.

Pragniemy ograniczyć koszty utrzymania naszej strony www i w związku z tym szukamy hostingu tańszego, bardziej odpowiadającego naszym wymaganiom.

- na www potrzebujemy ok 1GB, transfer roczny w granicach 30GB

- posiadamy 3 domeny, które chcielibyśmy aby działały również na nowym serwerze

- ok 4-5 GB na ok 30 kont pocztowych

- dostęp do PHP i MySQL

Czy możecie polecić jakiś hosting który byłby tańszy od obecnego a jednocześnie spełniał nasze wymagania?

Mam jeszcze jedno pytanie - wszystkie domeny są zarejestrowane w home.pl - czy jest możliwy i jak wygląda ich ewentualny transfer? Posiadamy na koncie home.pl wystarczającą ilość netpunktów by przedłużyć nasze wszystkie domeny na następny rok - czy w takim wypadku możliwe jest rozwiązanie, że zmieniamy hosting?

 

Dziękuje i pozdrawiam!

 

Mogę polecić pakiet PRIME. Opłata roczna abonamentowa wyniesie 96 zł netto.

Więcej informacji: http://www.3it.pl/?id=prime

 

Jeśli chodzi o transfer domen, nie jest on wymagany chociaż może Pan tak samo przenieść do nowego usługodawcy obsługę domen. Jeżeli nie będzie Pan dokonywał transferu domen wystarczy zmiana delegacji poszczególnych domen.

 

Pozdrawiam,

Mariusz Jokiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mj: Przestan spamowac, bo to sie zaczyna robic denerujace. Mysle, ze przez ponad poltora miesiaca temu uzytkownikowi udalo sie znalesc jakas oferte dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mj: Przestan spamowac, bo to sie zaczyna robic denerujace. Mysle, ze przez ponad poltora miesiaca temu uzytkownikowi udalo sie znalesc jakas oferte dla siebie.

 

Patryk: Odpowiedź moja jak najbardziej w temacie, druga uwaga co do przeterminowania maila słuszna aczkolwiek nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk: Odpowiedź moja jak najbardziej w temacie, druga uwaga co do przeterminowania maila słuszna aczkolwiek nigdy nic nie wiadomo.
1) Jaki Patryk? ;)

2) Nie przesadzaj, jezeli ktos zarejestrowal sie ponad poltora miesiaca temu tylko po to zeby zadac jedno pytanie to nie po to, zeby sprawdzac to forum przez nastepne X miesiacy w oczekiwaniu na odpowiedz.

3) To nie pierwszy raz - dlatego zwrocilem uwage. Zreszta to samo tyczy sie ofert Sisco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×