Skocz do zawartości
exe

Pytanie O Sprawe Sądowoą

Polecane posty

Witam

Sytuacja wygląda tak, kumpel prosił mnie o sprzedaż jego serwisu, napisał aukcję a ja głupi wystawiłem. Sprzedał za 400 zł. Po 3 miesiącach dostałem tekst:

 

Dobrze wiesz o co chodzi! Sprawę oddam od sądu, mam na to dowody.

Lepiej oddaj kasę bo zapłacisz dużo więcej.

I jeszcze tego typu tekst:

 

wystawiłem mu pozytywa, ale poźniej okazało się że gość mnie oszukał. Kupiłem za 400 zł serwis www który miał mieć 2000 wizyt dziennie a było 40. Nawet statystyki mi pokazał ,tylko że zliczały wizyty z kilku innych stron. Oszust!!!

 

Naprawde nie wiem co zrobić, powiedzmy że zachowałem się jak ostatni idiota ufając kumplowi i właśnie zastanawiam się czy mogę jakoś z tego wyjść :(

 

Kieruje to do was pytanie bo znacie co i jak w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pytaj nas tylko kumpla - tu jest kwestia tego czy poczuwa się do winy, zreszta, po 3 mcach byc moze nowy wlasciciel zaniedbal serwis i faktycznie wejscia spadly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko wiesz zabardzo nie chcę się przekonać jak sąd wygląda :( Mi chodzi czy ja muszę odpowiadać za to. Nie był to mój serwis tylko pośredniczyłem i czy ja za to mam odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wsumie mam go na gg z sierpnia kiedy skończyły się te statystyki i jakoś nie widział w tym dużego problemu. Dopiero kiedy site24 upadł sobie przypomniał o tym serwisie. Ehh moja głupota nie zna granic, po cholere ja zaufałem kumplowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupi Polak po szkodzie :) Teraz czekam na te "dowody" które podobno ma. Wsumie tylko 1 byłem w sądzie :) Nowe doświadczenie może być :( A mam pytanie, ile kosztuje rozprawa gdyby mnie obarczono kosztami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie obciążą Cię, w ogóle mocno wątpliwe jest że ten gość w ogóle będzie sie w to bawił. Tylko Cię straszy jak jakiś dzieciak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olej go, niech się wypieni, to jego sprawa. Jeśli w momencie sprzedaży serwis był zgodny z opisem, nie ma o co się martwić. Zaś ten kumpel jeśli chce inwestować bez ryzyka, niech kupi obligacje skarbowe po kilka procent rocznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz moim zdaniem nastepujace wyjscia:

1. przyznac sie i zwrocic kase podpisujac ugode,

2. isc w zaparte i czekac na pozew, a jak tylko go otrzymasz udac sie do prawnika (koszty znacznie powyzej 400zl),

3. czekac na pozew i zignorowac go, masz sprawe przegrana i jakies 600 zl w kosztach,

 

Sady nie sa straszne jednak nalezy pamietac ze jak to ktos kiedys powiedzial "tu nie ma sprawiedliwosci, tu jest Sad" :-)

 

g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu bez przesady. To klasyczna próba wymuszenia przez zastraszenie. Gość stwierdził, że jeśli jest totalną dupą i zniszczył popularność to przynajmniej na tym zarobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na alexa.com masz dowody. Jeśli traffic był znacznie większy 3 miesiące temu to znaczy, że kolega wale ciebie nie wrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×