Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Sync.pl

SYNC.PL WIELKI SPADEK W RANKINGU - WYJASNIENIA

Polecane posty

Witam.... przeczytałem ten temat i teraz żałuję.

 

Firma Sync.pl zdaje sie być (na pierwszy rzut oka) firmą poważną. Mam zamiar zamówić u nich usługę, ale po lekturze tego Topicu poważnie się zastanawiam. Może jedna się poprawią. Pozatym, ceny jakie proponują są dość atrakcyjne....

 

Czy jest jakiś zadowolony Klient Sync.pl ?

 

Czy ktoś zna firmę (bądź osobę) która oferowałaby usługi hostingowe za dość przystępne ceny?

 

Pieniądze wyrzucone w błoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firma Sync.pl zdaje sie być (na pierwszy rzut oka) firmą poważną. Mam zamiar zamówić u nich usługę, ale po lekturze tego Topicu poważnie się zastanawiam. Może jedna się poprawią. Pozatym, ceny jakie proponują są dość atrakcyjne....

 

Czy jest jakiś zadowolony Klient Sync.pl ?

 

moze sie poprawia a moze nie - poprawiaja sie juz od 2 lat (od czasow h4u) i jakos tych zadowolonych klientow nie widac

 

jest tyle innych firm, ktore maja tez atrakcyjna oferte i ceny wiec nie ma sie co zastanawiac .... bo byc moze mi sie uda :)

 

a jak Ci sie nie uda? to co?

 

zreszta, jak to mowia - "Polak madry po szkodzie"

i niektorzy musza sie sami przekonac na wlasnej skorze

 

 

a tak do tanich oferte to polecam do oferty sync.pl doliczyc kilkadziesiat telefonow czy listow poleconych i z tymi kosztami prosze teraz skalkulowac ich oferte i porownac z innymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem nowym forumowiczem i zarejestrowalem sie poniewaz chcialem sie podzielic moimi zmaganiami z firma sync.pl. Wiec kontakt z firma jest strasznie utrudniony. Telefon jest niby ciagle zajety. Natomiast wiekszosc maili pozostaje bez odpowiedzi. Na bazy danych czekam juz poltora tygodnia i caly czas jestem zwodzony. Prosby nie odnosza zadnych rezultatow. Na dodatek wczoraj dostalem maila w ktorym probowano ze mnie zrobic idiote, ze nie potrafie ustawic maila kontaktowego. Tymczasem maila kontaktowy jest ustawiony od pierwszego dnia kiedy mam konto a zaden mail informacyjny nie dotarl do dzisiaj. Wiec to moze nie ja jestem idiota, gdyz skoro w firmie pracuje tylu technikow to dlaczego przez tydzien (nie wiem jak jest teraz) nie dzialaly maile do firmy - wszystkie zostaly odrzucone. A odpowiedzi na co 10 maila dostawalem z darmowej skrzynki (syncpl@o2.pl). Po prostu parodia. Wczoraj napisano mi ze po 18 beda przywracane bazy danych. Do godziny 22:30 zadna baza sie nie pojawila. Na mojego maila dostalem odpowiedz:"Jeszcze trwa bazy kopiują się z backupa nie jest ich napewno kilka...Nie jestem w stanie ocenić czasu zakończenia." I domyslam sie ze te bazy wogole sie nie pojawia bo backup'u chyba wogole nie ma :/ Do tej pory nic sie nie pojawilo. Czy ktos jeszcze czeka na swoje bazy? A moze od wczoraj od 18 u kogos sie pojawila jego baza? Czekam na odpowiedzi. Az mnie trrzesie jak przeczytalem ze po tylu zlych opiniach ktos sie jeszcze zastanawia. Tu sie nie ma co zastanawiac. Jesli stac kogos zeby wyrzucic kilkaset zl w bloto to polecam Sync. Oni sie do tego nadaja. Ale o hostingu to niech zapomna bo cos im to nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja akurat nie zrobilem i stracilem cala baze dla biura nieruchomosci. Mam z tego powodu teraz straszne problemy a w sync nic sobie z tego nie robia :/

 

Wysłany Wto Kwi 19, 2005 7:40 pm:

 

sync.pl jest bezczelny. Dostalem prywatna wiadomosc ze nie mam klamac. WIec w takim razie prosze mi napisac w ktorym miejscu klamie i kiedy pojawia sie moje bazy??? :evil:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jednak nie będę musiał się przekonuwać na własnej skórze. Po przemyśleniu stwierdziłem, że z tymi firmami hostingowymi to jakaś lipa jest. Nie wiadomo z kim ma się do czynienia, ogólnie jest spore ryzyko utraty kasy..... Mam tylko nadzieje że znajde jakąś firmę, bądź osobę prywatną, która pozwoli mi zmienić zdanie na temat hostingu ...

 

Pzdr

LoBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LoBo, poszukaj opinii tutaj na forum. Jest wiele dobrych (tańszych, czy droższych) firm hostingowych. Sync.pl to nie firma tak jak kilkanaście/dziesiąt które można znaleźć w necie - to parodia. Napisz czego potrzebujesz (na pm-a) to może będę w stanie coś polecić (zaznaczam żen nie mojego bo zostawiam hosting ludziom którzy maja w tym doświadczenie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie to zdjęcie jest autentyczne :|

sam nie uwieżyłem póki nie zobaczyłem, że ma firme hostingową :shock: ... chodze do tej samej szkoły co on

koleś ma 14 lat, przed komputerem siedzi 24/7, jest nadziany na maxa i nie inwestuje w wygląd, nie wie jak sie zachować w gronie wyluzowanych ludzi bo całe życie spędza przed komputerem

robi błędy ortograficzne, bo z przedmiotów ma same 2 i tylko z informatyki 6

 

jego pseudo to insekt (można się domyślec dlaczego)

 

teraz wygląda jeszcze gorzej niż na zdjęciu - chodzi w szmatach, włosy kręcone (od niemycia), twarz cała w pryszczach, jego pokój jest cały w podzespołach, w piwnicy kilka serwerów, gdy zepsuje mu się coś w komputerze, a co najśmieszniejsze dysk mu się zapełni - wyrzuca i kupuje nowy

 

chłopak posiada większy zasób informacji niż zawodowy informatyk

 

tragedia :|

 

(anonym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McN

Czyżby nasz kochany pan administrator wreszcie zamknął hosting :)??

 

Teraz wszyscy webmasterzy przezyją chwile radości i ulgi :)

 

PS: To nie błąd tylko informacja ze ta domena nie jest zaparkowana na serwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
PS: To nie błąd tylko informacja ze ta domena nie jest zaparkowana na serwie.

 

Sync.pl nie potrzebuje juz nawet strony glownej - jego uslugi sa tak rozchwytywane ze nie nadaza z wydawaniem zarobionej kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trzeba przekonywa sie na wlasnej skorze bolesnie...

ja rowniez zostalem oszukany

 

czekam na kontakt od pana Sync.pl w przypadku braku odpowiedzi na pismo z rezygnacja z usługi ze względu na wywiazanie sie z umowy (KC) Panstwa Inspekcja Handlowa zajmie sie sprawa, idealny przyklad oszustwa oczywiscie plus sprawa cywiln a wmoim miejscu zamieszkania - wraz ze mna sa jeszcze 4 osoby zatem jelsi pan Sync.pl nie odda pieniazkow pojezdzi troche po kraju z powdztwa cywilnego a PIH skutecznie przywali mu inspekcje za kilka tysiecy....

 

ja na szczescie mam prawnika ktory skonczy sprawe za mnie Uśmiech...

 

pozdr

Może ktoś to wreszcie zakończy w ten sposób? Na co czekacie, przecież z tego już nic nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie z checia dolozyl do tego wniosku.

 

 

Mam wykupione od wrzesnie z czego dzialalo mi 3 miechy A wiec konto powinnem miec teraz gdzies do wakacji 2006 za free z tego co maja w regulaminie. A tu nadla storna dziala cpanel tez mi dzial ale ftp nie dziala :D I admini ( jeden Nowacki Dominik chyba) nieodbeira telefonow odemnie a mam tez na dom do niego domowy zarejestrownay na Nowacka Janina 056 6753108 Firma zarejestrowana na Nowacki Jan bo dzownilem do urzedu miasta i urzedu skarbowego. Mam wszystkei rozmowy z tym chlopakiem i nagrane telefoniczne jak zapewnia ze bedzie dzialalo a tu nic a wiec do sprawy sie przyda jako dowody. teraz telefon alarmowy wylaczyl bo odebral w domu i kazal tam dzownic hee;) ja tej sprawy tak nei zostawie bo to szczyt wszystkiego To kiedy jaksi wniosek do PIHu ?? czy juz poszedl ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to słabo mu się dostanie :|

dla niego to żaden kłopot, do tego jeszcze jest nieletni....

na niego to trzeba poprostu zebrać wszystko razem do kupy

a drugim jego przewinieniem jest to, że niedługo będzie otwierał kafejkę bez zatrudnienia, potrzebnych zezwoleń itp.

jak ktoś chce super nowego kompa to niech przyjedzie do jego cafe (jak otworzy) i weźnie sobie bez problemu - zero bramkarzy, insekta to się walnie z nogi i się rozsypie, nawet nie będzie stawiać oporu

a co naśmieszniejsze jest to, że on nie będzie mieć żadnego zysku z tego bo wszystkim swoim kolegom będzie dawać za darmo :D lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McN

Tester prawidłowości numeru NIP

Numer Identyfikacji Podatkowej

 

Numer:

87915645

 

NIP Nieprawidłowy

 

----------------------------------------------------

 

Tester prawidłowości numeru REGON

Rejestr Gospodarki Narodowej

 

Numer:

871722078

 

REGON Prawidłowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam u niego reska 5gb, mam też reska 1gb.Nawet nie wiem co się z nimi dzieje bo zgubiłem dane :-D , więc nie korzystam, bo kto by mi te dane odzyskał - ciocia Jadzia? :| .

 

Ps.Wypadałoby żeby Domcio się teraz wypowiedział w tej sprawie(bądź co bądź jego sprawie :wink:) ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Well, "mowa jest srebrem, a milczenie jest owiec" jak to mawiał ktoś, kiedyś, gdzieś ;)

 

Teraz już mu to wiele nie pomoże, ktoś za to beknie, no i ja bym proponował sprawę rozgłosić (jakieś ziny, bardziej znane strony itd.). Chodzi o to żeby coś takiego się nie powtórzyło - będzie przestroga dla dzieciaków z kasą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×