Skocz do zawartości
zrio

Konto Hostingowe

Polecane posty

Witam,

tak przegladam te oferty i zawsze mam do wyboru, albo duzo czegos, albo malo ale za to dobrej jakosci. Szukam konta hostingowego dla moich serwisow, serwer musi znajdowac sie w Europie, a najlepiej w Polsce. Interesuja mnie nastepujace parametry konta (po lewej podaje minimalne parametry):

 

DYSK: 0.5 - 3 GB

TRANSFER: 5 - 20 GB / mc

BAZ MySQL: no-limit

ILOSC DOMEN: no-limit

ILOSC SUBDOMEN: 30 - no-limit

ILOSC KONT EMAIL: 5 - 15

PING: max 100ms

CENA: max 100 pln netto (120 pln/rok)

 

Chcialbym, aby konto bylo w dobrej firmie, np. w iq.pl byloby super, tylko ze tam jest tylko 1 baza, a ja potrzebuje no-limit. Co do i365.pl to byloby dobrze, tylko cena jest troche za duza (hot-server, 140 pln/rok - moze jednak dolozyc?). Najchetniej wybralbym avx.pl tylko na forum panuja o tej firmie niezbyt dobre opinie (mialem u nich konto przez 2mc i bylem zadowolony, moze mam do nich powrocic? - bede miec za 120 pln 18mc??). Co do progresso to nie na moj budzet....

 

Pozdrawiam i dzieki za pomoc w wyborze

 

edit: przydaloby sie ssh, cal.pl tez jest chyba niezle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zagadaj z IQ... naprawdę będziesz zakładał np. 300 baz? Może ugadasz 5-10 baz.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, narazie sa bardzo male, pozniej troche urosna, mysql nie bedzie przez to konto mocno obciazony.

Pozdrawiam

 

ps: cal.pl odpada, ma za duzy ping i dziwnie niskie ceny jak w elock.pl...... a wiadomo co bedzie za kilka mc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick
Zagadaj z IQ...

chyba najpewniejsza opcja, bo jak wiadomo jor.pl to nie bardzo pewne :D

No i i365.pl zostaje w sumie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba wybiore i365, poniewaz ma wiekszy wybor pakietow (wezme sobie narazie tanszy, a pozniej sobie doplace i bede sie cieszyl wiekszym pakietem). Support maja naprawde niezly, chociaz w sobote napisalem do nich o 23:45 i musialem czekac na odpowiedz 30min :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zrio to 30minut to wg Ciebie długo jak na taką godzinę ?

Jest to pora raczej poza godzinami pracy ich biura i nie zdziwiłbym się gdyby ktoś Ci nawet odpisał o 8mej dnia następnego i obrażać się nie ma o co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×