Skocz do zawartości
fujara

Złe Wyswietlanie Forum

Polecane posty

Gość Bartosz Gadzimski

Hmmm, jesli ktos może podpowiedzieć jak to poprawić to będę wdzięczny.

Ja się wzoruję na IE i FF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem pojawia się jedynie na stronie głównej [ !? ] na podstronach jest jak nalezy , przeczuwam ze występuje to tylko u mnie . Sprawdzałem na innych komputerach i było ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi pod Łinzgrozą na operze (z tego co pamiętam) sypało się podobnie na stronie głównej, jednak aktualnie na mojej kUbuntowej operze wszystko wyglada ok, a nawet nie "tańczy" przy ładowaniu :D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze powiedzcie, że macie dziewiątkę? U mnie na 8.54 (Debian) jest "taniec", ale ze skutkiem pozytywnym. Opera 9 jest skopana więc nie sprawdzę bo szkoda instalować taki crap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe niby łatwo nie korzystać , ale pomyśl że robisz strone dla kogos kto lubi opere 9 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ja 9 nie używam bo nie oferuje mi nic nowego, ale za to gubi zakładki i ma niedorobionego klienta torrentowego. Nigdy nie lubiłem tej przeglądarki, chociaż na codzień korzystam z 8.54.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja Operę odkryłem dwa dni temu.. świetna jest! Firefox - to dopiero jest bezużytek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja FireFOX'a uwielbiałem, naprawde byłem zakochany w tej przeglądarce, jednak ostatnio tak zaczął się sypać że to aż straszne. Jeszcze jak korzystałem z windowsa, to jakoś mi się zaktualizował automatycznie i od tego momentu zaczęły zamykać się zakładki bez mojej wiedzy, po zminimalizowaniu się zamykał, albo co lepsza, po odwiedzeniu niektórych stron poprostu się zamykał, bez żadnego komunikatu o błędzie itp itd. Później jak przesiadłem się na linuxa, myślałem że tutaj FF będzie działać ok... niestety te same błędy. Z relacji znajomych słysze że dzieje im się podobnie, zatem licze na to że Panowie (i może Panie :D ) z ekipy FF coś z tym zrobią.

 

A aktualnie korzystam z opery, do tego powiem że 9 (Twoja ulubiona @Shive hehe :D), i nie mam z nią żadnych problemów. No pomijając problem z flashem na 80 % stron, ale to już kwestia mojego braku umiejętności linuxowych :D

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego wg mnie najlepszą przeglądarka jest maxthon

 

Jak piszesz dowcipy to rób to tak żeby nikt nie miał wątpliwości, że to dowcip :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bynajmniej nie mial to być dowcip :D

Poprawnie interpretuje kod , ma mozliwosc blokowania reklam , jest w miare zabezpieczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maxthon to nie przeglądarka tylko nakładka na najbardziej gówniany program w tej branży. Chyba nikt kto miał jakąkolwiek styczność z tworzeniem stron nie powie dobrego słowa o IE, zresztą nie tylko tacy ludzie wiedzą coś o tym. Gdyby nie istniały takie gnioty jak IE to wszyscy twórcy stron mieli by zdrowsze nerwy i mniej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Program na silniku IE implikuje totalne zapóźnienie tego badziewia w stosunku do przeglądarek (bo IE nie da się nazwać przeglądarką). Silnik nawet IE7 którego jeszcze nie ma, JUŻ jest zapóźniony o parę lat, nie mówiąc o wersji 6. Jak ktoś nie jest związany z webmasteringiem to jeszcze da się wytłumaczyć błąd polegający na używaniu IE, ale to wciąż błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może, żeby nie ściemniać: Maxthon nie jest autonomiczną przeglądarką tylko modyfikacją IE co implikuje fakt posiadania silnika IE. Silnik IE jest opóźniony o dłuuugie lata, żałośnie niezdarnie interpretuje CSS (jeśli w ogóle obsługuje daną rzecz) i nie posiada odpowiedniego wsparcia np. dla serwowania strony jako xml.

 

Rany, chyba prawie 8 milionów na "ie css hack" na google mówi samo za siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick
Móglbyś rozwinąć swoją myśl? [ dlaczego uzywanie maxthona jest błędem ]

 

A jak może byc to pozytywne jak jest to zwykla nakladka na najgorszą przegladarke jaką zdołano napisać. Wiekszosc bugow krytcznych IE na bank chwyta tego maxtona ...

Wiec jezeli chodzi o bezpieczenstwo to jest ono zerowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×