Skocz do zawartości
MisterMisiek

Problem Z Wyborem

Polecane posty

Witam Serdecznie

 

Mój kolega ma problem z wyborem resselera, czy moglibyście mu pomóc.

 

Pojem : 1-3 GB

trans: 10-50GB

Cena do 40 zł na miesiąc

 

Ja poszukałem troche w internecie i znalazłem kilka firm o to one:

 

- http://www.tanihost.com/index2.php

- http://www.kontareseller.pl/

- http://www.hostings.pl/dlareslerow.php3 - najmniej odpowiadający :[

- http://www.goodhost.pl/index2.php?id=reseller

- http://www.polserwer.pl/?id=reseller - jak dla mnie firma zdobyła uznanie ,lecz nie wiem ,jaka jest wasza opinia.

 

Prosze o wybór między tymi,lub o ukazanie innych firm oferujących resselery.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@shive: mógłbyś napisać mi na pw dlaczego nie warto kupować konta w fastom ?

 

Pytam bo jeśli łączysz fastom z osoba Pawła to Twoje informacje są nieaktualne od kilku miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@shive: mógłbyś napisać mi na pw dlaczego nie warto kupować konta w fastom ?

 

Pytam bo jeśli łączysz fastom z osoba Pawła to Twoje informacje są nieaktualne od kilku miesięcy.

tez bym prosil takei info na PW. BO slyszalem ze nowy admin jest dobry, a co nowosc w fastom.pl - ODBIERA TELEFONY, a nie 10razy dziennie dzwonisz i ani razu ktos sie niezglosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Serdecznie za wszystkie podopowiedzi,lecz to tylko w kilku dziesięciu procentach mi pomogło, mógłbym prosić o więcej ofert??

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwne wrażenie, że niedługo to forum zameni się w "giełda ogłoszeń".

 

@MisterMisiek czy tak trudno wpisać sobie w przeglądarce (google) tego czego szukasz... a następnie przeszukać forum w celu zweryfikowania opini klientów ?

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@MisterMisiek czy tak trudno wpisać sobie w przeglądarce (google) tego czego szukasz... a następnie przeszukać forum w celu zweryfikowania opini klientów ?

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

 

Też tak można,lecz chyba po to stworzono to forum i ten dział, żeby się o to pytać.

 

Lecz dzięki za uwage :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×