Skocz do zawartości
Paweł P.

IBC - dodatkowa opłata, za przekroczony transfer

Polecane posty

Gość Pokuć

Zgodzę się, że cennik jest jasny. Może wesprze Pan więc firmę IBC i wskaże mi, który cennik mnie dotyczy. Bo sama firma jak się wydaje nie wie, która wersja i kiedy była akceptowana przez jego Klienta (nie mówię o sobie, ale o firmie, która taką informację musi posiadać, zanim zacznie kogoś fakturować za takie usługi ;) ) . Gdyby firmie zależało, to pewnie w momencie zbliżania się do limitu wysłała by powiadomienie mailowe.

Nie mam dostępu do starszych ofert, regulaminów i cenników. Nie wiem też jaką ofertę zamawiałeś i jaki regulamin zaklepywałeś...

Według tego co jest podane na stronie IBC.pl obowiązuje Ciebie cennik podstawowego konta + nadwyżka za transfer w przypadku kiedy przekroczyłeś limity.

Najlepiej w Twoim przypadku będzie jak po prostu zapłacisz za ten dodatkowy transfer zgodnie z cennikiem i znajdziesz sobie inną firmę. Najlepiej taką gdzie po przekroczeniu transferu strona jest blokowana do pierwszego albo gdzie przycinają łącze. Tak żebyś nie musiał później płacić.

Nie mam dostępu do starszych ofert, regulaminów i cenników. Nie wiem też jaką ofertę zamawiałeś i jaki regulamin zaklepywałeś...

Według tego co jest podane na stronie IBC.pl obowiązuje Ciebie cennik podstawowego konta + nadwyżka za transfer w przypadku kiedy przekroczyłeś limity.

Najlepiej w Twoim przypadku będzie jak po prostu zapłacisz za ten dodatkowy transfer zgodnie z cennikiem i znajdziesz sobie inną firmę. Najlepiej taką gdzie po przekroczeniu transferu strona jest blokowana do pierwszego albo gdzie przycinają łącze. Tak żebyś nie musiał później płacić.

Żartowałem z tym wsparciem ;). W sumie ja się tutaj przedstawiam jako by mnie bezpośrednio temat dotyczył, ale tak naprawdę to wszystko zależy od pewnej firmy, która nigdy nie była tak źle traktowana i nie może się z takim podejściem zgodzić, a której pomagam "ogarnąć" ten hosting. Regulaminy pewnie gdzieś mamy/mają i będziemy po wakacjach wszystkiego szukać :). Dziękuję raz jeszcze za pomoc. Na chwile obecną opłacamy fakturę i przenosimy usługi.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.