Skocz do zawartości
Mikołaj FC.pl

Tez Do Was Dzwonili Z Panoramy Firm?

Polecane posty

Widze ze PF pododawała firmy hostingowe do swojej bazy i teraz dzwonia do wszystkich, czy chca u nich wykupic abonament za jedyne 499zł, a w promocji 400zł. Smiech na sali, do Was też dzwonili? A obługa jest tak miła ze pani po 20min rozmowie powiedziała mi ze współczuje mojej rodzinie mojego uporu, bo tutaj same zalety a ja nie chce wpisu, szkoda ze sie zaraz po tym rozlaczyla... naprawde dziwny marketning ma ta firma, wyzywajac osoby ktore nie chce jej uslug

 

jest nawet sync.pl

 

http://www.pf.pl/portal/YP5?countByOffer=1...d=3810&wi=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj oj, teraz to już jesteś przegrany. Nie wiesz jaki życiowy błąd popełniłeś nie dając im tych pieniędzy :D:):) Just joke. Nie no jak to czytałem to aż się psychodelicznie roześmiałem. Kto wie - może to przyszłościowa forma uzyskiwania klientów ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos
pani po 20min rozmowie

ło jezu, ale dałeś się wkręcić... u mnie takie telefony trwaja do 10 sekund, przy upierdliwcach do 20 sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Znajomy" mi opowiadal ze zadzwonili do niego z panoramy firm i mowili mu o samych plousach co on dziki temu nie zystka jakiej to oni nie przygotuja dla niego wizytowki ... skusil sie dostal w zamian wizytowke na 1 strone do jego oferty dodano zdjecia nie jego prac i logo zrione w word'dzie;) Zaplacil za to 1500zł <lol2> i... zaluje;) bylo to jakies 2 lata temu , ale zdaje mi sie ze mogl byc oszukany przez jakas osobe posrednia.

1500zł az mi sie wierzyc nie chce:/ zeby taki portal jak pf tak robil ... ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tym się właśnie opiera ta firma...szukają "łosiów" przez telefon, na szczęście coraz więcej osób nie daje się nabrać!

 

"ta firma" ma jedne z najwiekszych przychodow z internetu w Polsce, ten rok internet przyniesie im zapewne ok. 30mln zlotych. Nalezy sie od nich uczyc, a nie stwierdzac ze szukaja "losiow".

 

g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Fakt, dzwonią namiętnie - 8 telefonów w ciągu pół roku, widać stanowcze "nie, dziękuję" działa wręcz zachęcająco.

 

Niemniej jednak jednej z Pań wytłumaczyłem dlaczego chętniej te same pieniądze spozytkować na pozycjonowanie w Google, niż ponoć "wysokie miejsce" (ile tych wysokich miejsc może być przy takim masowym dzwonieniu?) w PF.

 

Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×