Skocz do zawartości
127001

[opinia] Netarteria.pl

Polecane posty

Szczerze mogę polecić, serwery stoją w Polsce przez co ping bardzo przyjazny. Obsługa ekspresowa ;), namieszałem coś w panelu, zadzwoniłem, admin chętnie pomógł mimo iż było po godzinie 20:00 i stronka już stała po chwili ;-)

Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

korzystam już chyba z 1,5 roku.. ogólna ocena - mocne 4

 

zdarzały się awarie - ale raczej nic poważnego. nie licząc tej duże awarii - na szczęście wszystko zakończyło się ok a klienci dostali 6 miesięcy abonamentu gratis

 

kontakt z adminem - na 5+ .. pisałem już wielokrotnie z różnymi pytaniami i prośbami i odpowiedź dostawałem podejrzewam, że w mniej niż godzinę za każdym razem - no nie mówię o środku nocy itd

 

w maju przedłużam abonament i kolejny hostring jaki będe potrzebował też raczej wezmę u nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiedź dostawałem podejrzewam, że w mniej niż godzinę

Szybka odpowiedź w moim wypadku najczęściej zawierała treść "(...tej usługi nie obsługujemy)" to ma być konto za które się płaci?

 

Szkoda słów ich serwerach, wolne wieszające się maszyny które nie radzą sobie z zwykłym WordPress'em. Co jest najdziwniejszą żeczą dostęp do FTP w godzinach nocnych jest prawie nie możliwy, a jeśli się uda, połączenie co chwila jest albo zrywane, albo powoduje to zwieszenie konta ze stroną, przy czym zamiast poczciwego bloga, wyświetla się (nie odnaleziono adresu) przez 20min. Poczta wysyłana z konta nie zawsze dochodzi. Po za tym, nie ma opcji (również po skontaktowaniu się z administratorem) włączenia choćby WillCard które potrzebowałem do przetestowania pewnego skryptu. Cena niska, ale niska tez jakość usług. 2/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Ja Polecam Netarteria.pl! ;)

 

Mam u nich świeżutki hosting wykupiony kilkanaście dni temu. Mam sporo serwisów na kilkunastu hostingach. Moje doświadczenia z obsługą są bardzo różne, od bardzo szybkiej i sprawnej po maile czekające miesiące na odpowiedź i głuche telefony.

 

Z Netarteria.pl kontakt mailowy jest tak dobry i tak szybki, że o telefonie nawet nie pomyślałem. Instalując swoje skrypty miałem potrzebę zmiany uprawnień, instalacji oprogramowania do dekodowania skryptów ... Była tez pewna potrzeba przetestowania przez Admina ustawień Cron. Wszystko tak jak tu piszę odbyło się normalnie, tzn. tak jak bym sobie tego życzył. Mówisz i masz. ;)

 

Konfiguracja serwerów i plesk, kwestia gustu. Dla mnie ważne, że to działa!

 

Gdy nabiorę trochę doświadczenia na tym hostingu co do jego stabilności i innych parametrów, które weryfikuje staruszek czas, postaram się o tym napisać.

 

Do uznania Admina/Moderatora forum: ten link można usunąć, ale dodaję go, aby nie było, że to jakaś autoreklama - fake . To pisze na chwilę obecną zadowolony klient. Link do jednej z moich stronek na serwerach Netarteria.pl: Szczeniaki Info.

 

Aby tak dalej.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na temat aktualności opinii i przejęcia działalności hostingowej Netarterii:

 

Wszystkich czytających wątek opinii o Netarteria.pl informuję, że działalność hostingowa firmy została przejęta przez Ogicom Spider Sp. z o.o. S.K.A. i będzie dalej prowadzona w ramach marki Blink.pl

Wkrótce nastąpi migracja techniczna na infrastrukturę Blink.pl. Zmienia się infrastruktura, polityka backupów, parametry pakietów itp., dlatego też opinie powyższe nie są już adekwatne do zakładanych nowych usług.

 

Najważniejsze zmiany po przejęciu:

- backup codziennie, przechowywany 7 dni

- jasno określone parametry bezpieczeństwa

- nielimitowany transfer danych

- zmiana panelu z Plesk na autorski

- dostęp do programu partnerskiego z prowizją za polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×