Skocz do zawartości
maciek

Opłata Za Rejestracje Hosteurope.de

Polecane posty

Witam

To jest mój pierwszy post na tym forum i mam nadzieję, że w dobrym miejscu go napisałem.

 

Chciałbym wykupić VPS na hosteurope.de

Niestety nie posiadam karty kredytowej i nie wiem czy w jakiś inny sposób można wykupić tam konto, niby jest jakaś inna forma płatności, ale nie za bardzo rozumiem co tam trzeba podać.

Mam nadzieję, że ktoś już jest z tym obeznany i pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam

To jest mój pierwszy post na tym forum i mam nadzieję, że w dobrym miejscu go napisałem.

 

Chciałbym wykupić VPS na hosteurope.de

Niestety nie posiadam karty kredytowej i nie wiem czy w jakiś inny sposób można wykupić tam konto, niby jest jakaś inna forma płatności, ale nie za bardzo rozumiem co tam trzeba podać.

Mam nadzieję, że ktoś już jest z tym obeznany i pomoże.

 

Może Pan dokonać płatności przelewem bankowym ale prowizja za taki przelew jest wysoka. Tak na prawdę to w praktyce tylko karta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Pan dokonać płatności przelewem bankowym ale prowizja za taki przelew jest wysoka.

Tak przy okazji... ostatnio czytałem w Forbsie, że wg. prawa unijnego przelewy bankowe pomiędzy

krajami członkowskimi winny kosztować tyle co przelewy lokalne,

a więc banki nas robią pięknie w bambuko. :P

 

P.S. Jednego nigdy nie rozumiałem. Przelewy transgraniczne pędzą sobie swiatłowodami do banku docelowego, więc dlaczego taki Bank PKO BP zastrzega sobie nawet 7 dniowy czas realizacji?

ta, ta, ta... ta, ta, ta... to jest właśnie Kiepskich świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×