Skocz do zawartości
Waltosekor

Egzotyczny Hosting...

Polecane posty

Witam, chciałem się zapytać o Waszą opinię odnośnie hostingu w egzotycznych krajach. Ostatnio dostałem bardzo atrakcyjną cenowo i pod względem parametrów ofertę kolokacji na wyspach św. Tomasza i Książecej (Afryka). Patrzyłem na mapie, to wyjątkowe zadupie, mało kto słyszał o tym kraiku, ale podobno infrastrukturę sieciową mają mocną, bo europejskie (głównie szwedzkie) firmy im budowały i teraz tam to obsługują. Co byście myśleli o takim rozwiązaniu? Czy zdecydowalibyście się na kolokację w takim miejscu (pod serwis międzynarodowy)? Minusem jest pewnie zaufanie - w końcu czego można się spodziewać po takim dzikim kraiku, ale plusem jest np. liberalne podejście do hostowanych treści (np. hazard). Cały czas się nad tym zastanawiam. Liczę na Wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze miejsce nie miało by dla mnie znaczenia pod warunkiem wmiare dobrych pingów i dobrej obsługi ... a ona przeciez nie musi byc zła tylko dlatego ze to "dziki kraj"

zreszta nie przekonasz sie czy jest tam ok jesli nie sprobujesz ...

 

moze mógłbys podac jakies przykładowe adresy takiego hostingu ?

napewno by to pomogło :P

 

mój znajomy mial kiedys dedyka bodajze na kostaryce i jakos specjalnie nie narzekał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos
ale plusem jest np. liberalne podejście do hostowanych treści (np. hazard).

ja bym tam za bardzo w to nie wierzyl. lokalne prawo prawem lokalnym a miedzynarodowe miedzynarodowym. do tego roznego rodzaju naciski, chec "swietego spokoju" itp.

 

przyklad:

- USA i glosne redcostam. z tego co informowaly media to w tamtych stanach prawo nie zabranialo takich tresci. nasza policja musiala kombinowac z fbi a i to zreszta robili tygodniami.

 

- holandia - slyszalem juz niejedna historie o blokadzie dedyka w LW bo ktos z polski zglosil jakies "ale" do zawartosci (swoja droga: LOL, ze tamci tak beztrosko blokuja).

 

innymi slowy nie mysl, ze ktos za marne kilkadziesiat dolarow stanie w obronie twojego dedyka "bo u nas mozna" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey!

 

Dobre i tanie hostingi masz tylko w krajach ze smasowana technologia typu niemcy, usa, gdzie to wszystko to jest chleb powszedni, a lacza rosna na drzewach. Nie wierz, w nielogiczne, bez zadnego pokrycia ekonomiczno-gospodarczego takie sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×