Skocz do zawartości
nikolaj

które hostingi należą do H88?

Polecane posty

do tej pory doszukałem się:
- biznes-host.pl
- domeny.pl
- hekko.pl
- ionic.pl
- jupe.pl
- mintshost.pl
- netdc.pl
- ogicom.pl
- superhost.pl

czy jeszcze jakieś? czy może któreś omyłkowo są na liście?

Edytowano przez nikolaj (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając ostatnie wpisy dotyczących tych firm widać że jakość coraz gorsza :) - dlatego nigdy nie wierzę w niezależność marki po dołączeniu do większej grupy ;)

 

Świetnym przykładem jest https://en.wikipedia.org/wiki/Endurance_International_Group (na wiki nie ma wszyskich ich marek z tego co pamiętam) - opinie na temat ich marek, no cóż pozytywne nie są. Traktują to już niemal, upadnie to zrobimy kolejną bez znaczenia co piszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę smutno patrzeć jak dobre marki upadają przez włączenie do większej spółki. Już z samego WHT można wywnioskować wiele nieciekawych opinii.

 

I nie, nie potrzeba zapewnień proroków ani pracowników firm, że jest inaczej, wiemy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Połowa internetu należy do tego samego dostawcy ;)

Połowa naszego krajowego;)

 

A połowa całego internetu leży w OVH ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

No niestety nie połowa, bo jest jeszcze Nazwa i Home, a OVH faktycznie mocno ciągnie by przejąć mocny kawałek polskiego rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Domeny.pl i IONIC to dość spore zaskoczenie... mają tego sporo i opinie nie są zbyt pozytywne gdzie by nie spojrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domeny.pl i IONIC to dość spore zaskoczenie... mają tego sporo i opinie nie są zbyt pozytywne gdzie by nie spojrzeć...

 

Nie przesadzajmy z tym, spójrz na hekko, ionic, superhost - nie widziałem dawno negatywnych opinii, a wręcz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Źle się wyraziłem - moja wina. O ile na Hekko ilość negatywnych opinii ostatnimi czasy dość mocno zmalała, na IONIC ciężko znaleźć negatywne opinie, o SuperHost się nie wypowiadam bo kojarzę ich tylko z nazwy to znów na te najbardziej znane marki to jest NetDC, M-H czy B-H ostatnio dość spore narzekania na forum widać. To czy słuszne czy nie to już nie mnie oceniać, niemniej faktem jest to że zwiększyła się ilość negatywów na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to niestety widać, ale wprowadzamy duże zmiany co w rezultacie ma rozwiązać te kwestie, które prowadzą do negatywnych opini. Nie ma sensu bym zaklinał rzeczywistość bo każdy widzi, ale działamy

 

Chciałem tylko zwrócić uwagę na to, że nie do końca sprawiedliwa jest globalna ocena jaka tu padła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to niestety widać, ale wprowadzamy duże zmiany co w rezultacie ma rozwiązać te kwestie, które prowadzą do negatywnych opini. Nie ma sensu bym zaklinał rzeczywistość bo każdy widzi, ale działamy

 

Chciałem tylko zwrócić uwagę na to, że nie do końca sprawiedliwa jest globalna ocena jaka tu padła.

 

Globalna generalizacja nigdy nie jest sprawiedliwa, z definicji, bo najlepsze jednostki zawsze na tym tracą, a te najgorsze są przyrównywane do średniej, jednak jeśli powstają takie właśnie tematy czy narzekania klientów to jednak raczej nie jest to spisek konkurencji, a pogarszający się stan faktyczny. To czy usprawiedliwiony czy nie to już w gestii każdego klienta zadecydować.

 

Dobrze wiem, że dajecie z siebie dużo i zmiany mają wyjść wszystkim na dobre w przyszłości, ale jednocześnie sądzę, że można by było niektóre rzeczy zrobić lepiej. Nie znam jednak stanu faktycznego i sytuacji wewnętrzno-firmowej, dlatego nie osądzam - faktem jest, że nieco smutno patrzeć na ciągłe narzekania na BH, podczas gdy jeszcze nie tak dawno była to wręcz wzorowa firma do polecenia, a dziś aż nie chcę wchodzić w temat z opiniami, bo jednak mam jakiś sentyment :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×