Skocz do zawartości
Westbam

Motocykle WHT

Polecane posty

Cześć,

 

Kiedyś otwarłem temat o autach teraz otwieram o motocyklach z tego powodu że jestem w trakcie kupna lecz nie mogę się zdecydować...

 

Ogólnie mogę tylko moto125 więc z tym pytaniem do Was - zna się ktoś na tym i może pomóc?

Moje gabaryty to 182 wzrost / 96 waga raczej jestem za motocyklami typu naked.. (mam cały czas Simsona skutera z 91 roku ale juz dawno nim nie jezdziłem ale doświadczenie z motorkami jakieś mam.. - chce coś na wypad weekendowy i ew. dojazdy do pracy).

 

Zastanawiam się nad Junakiem RS 125 -

http://www.junak.com.pl/kolekcja/motocykle/46/Junak-RS-125-CM--.html

 

Doradźcie coś (osoby mające jakieś pojęcie na ten temat)..

Edytowano przez Westbam (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ten junak jest dość słabo wykonany (plastiki i zabezpieczenie antykorozyjne), nie wiem jaki masz budżet ale ja poszukał bym jakiegoś używanego japońca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ten Junak to chińczyk, lepiej kupić używkę Hondy, Suzuki czy Yamahy. Tylku musisz uważać jak będziesz kupował 125, nie wszystkimi można jeździć na prawo jazdy kategorii B.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Kolega kupił jednego z tych chińskich junaków, ale bardziej dla zabawy żeby po mieście w niedzielę pojeździć i się odstresować. Nic na dłuższy dystans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie chce wydać ma 7tys zł i zastanawiam się czy lepiej nówka chińska (ale wg opinii na necie te Junaki są nieźle wykonane) ew. uzywany markowy (honda/yamaha?)..

 

Może okazać się ze za 2 lata zrobię prawko na A i kupię większą pojemność kto wie... Więc chyba nówka z gwarancją to najlepszy wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jeżdżę już dobrych kilka lat i 125 to nie moja liga ale zdecydowanie bym był daleki od kupowania tego czegoś. Jest tyle sprzętu używanego że naprawdę każdy inny wybór będzie lepszy i dłużej pojeździsz. Przejrzyj oferty zagraniczne, nie wierzę że nie masz znajomych za granicą. Kupno to jedno bo jest uwarunkowane od danego kraju a ewentualny transport do Polski to drugie. Wiem jedno że łatwo to pogodzić zwłaszcza biorąc pod uwagę to co możesz zdobyć, taki manewr jest warty zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

posiada ktoś yamahe 350 (quad). Jak się sprawuje? początkującym fanem nie jestem, wiec czy wystarczy mi na jakis czas, jsli chodzi o moc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam NSR 125 i z pełnym przekonaniem mogę polecić Ci tę maszynę.

Mój dobry przyjaciel kupił synowi Junaka (co prawda był używany) i okazał się niezłą skarbonką.

 

To co dobre w NSR, to fakt, że jest bardzo prosta (w sumie żadna 125' nie powinna być skomplikowana), więc wszystkie naprawy wykonuję sam. Części na allegro, olx mnóstwo więc to są groszowe sprawy ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×