Skocz do zawartości
mgwizdała

VPS z mocnym procesorem pod środowisko developerskie

Polecane posty

Witam,

 

Poszukuje względnie taniej maszyny do testowania aplikacji którą tworze.

Na serwerze będzie zerowy ruch (w zasadzie na początku będę musiał pobrać paczkę danych ~20GB, potem łącze nie będzie już eksploatowane)

Jakakolwiek aktywnosc na maszynie bedzie wylacznie w godzinach 17-21.

 

Moje wymagania:

minimum 4GB ram (6 byłoby idealnie)

30GB-40GB miejsca na dysku (nie musi byc ssd)

procesor: im wiecej dostępnych rdzeni tym lepiej.

 

widziałem oferty OVH i Time4VPS gdzie za ~60zł dostałbym 4 rdzenie i 8GB ramu co by generalnie wystarczyło, ale jesli jakas polska firma mogłaby zaproponować coś podobnego to jednak wolałbym kupić od rodaków.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to będzie tylko do deweloperki i nie musi działać non stop to może zainteresuj się jakimś rozwiązaniem chmurowym rozliczanym godzinowo, np. Octawave, Tiktalik, ArubaCloud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Od nas mogę ci zaproponować 8u std od nas z 40gb przestrzeni dyskowej za około 60zł netto miesięcznie. W cenie masz 8GB ram i 4 rdzenie z procesora L5639 lub E5645 (zależnie na co trafisz, może się zmienić po każdorazowym zrestartowaniu instancji).

 

Jeśli jednak potrzebujesz instancji tylko w podanych godzinach to możesz instancje tworzyć chwilę przed siedemnastą i usuwać po dwudziestej pierwszej co wielokrotnie zmniejsza ci koszty, przez co możesz sobie pozwolić na wydajniejsze serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś pewny, że chcesz działać tylko w tych 4 konkretnych godzinach to obowiązkowo VPS z rozliczaniem godzinowym, czyli jakaś chmura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×