Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
krzysiek02

Huawei p8 lite

Polecane posty

Dzwonili do mnie z orange i zaproponowali powyższy telefon w abonamencie 39.99zł W tej kwocie jest rata 10zł za telefon. A abonamencie nielimitowane rozmowy i sms do wszystkich sieci. 1 albo 2 GB internetu. Dodatkowa 50zł aktywacja i 30/50 przeniesienie lub nowy numer. Warto brać ten telefon w takim abonamencie? Szczerzę mówiąc to nie znam się na tych smartfonach. Obecnie posiadam Samsunga sgh l760.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam telefon bardzo dobry :) 2GB ramu robi swoje ;)

Co do abonamentu orange i obecnych promocji to nie wypowiem się ale porównam:

2 lata temu brałem z playa abonament 40zł i dostałem telefon o wartości ok. 600zł.

 

Obecna wartość p8 to jakieś 800-900zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ten telefon 3 miesiące i jest super, 2 GB ram, 8 rdzeniowy procek. Oglądam na nim filmy HD, twitch, fb, jakies apki snap itp. dla mnie wystarczający, najważniejsze, że wcale się nie krztusi i szybko działa wszystko android 5.0.1 bodajże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tel mega - w tej cenie nic lepszego nie znajdziesz, polecam także. Nakładka bardzo przyjazna i przemyślana. Bateria 1,5 dnia przy dość intensywnym użytkowaniu (do 3 dni przy oszczędnym), nie laguje, nie wiesza się.

 

Wady:

 

- odchodzi od góry ekranu oryginalna folia (nie przeszkadza w użyciu)

- czasem są przestery przy rozmowie (podobno można to załatwić przez wysyłkę tel do serwisu, zbliżający upgrade ma rozwiązać w/w)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×