Skocz do zawartości
bob103

Kolokacja 42U

Polecane posty

Cześć

 

Prosilbym o oferty na kolokację szafy 42U. Mamy własną szafe ze sprzętem, ale możemy też zająć dzierżawioną.

Zapotrzebowanie na prąd myślę, że jest ok 6-8kw. Jest to kilka serwerków i kilka pólek dyskowych.

O ile powyższe nie będzie problemem, to łącze może już być wyzwaniem. W szczycie użycie może dochodzić do 2Gb/s. Zdarza się to bardzo rzadko (jak poleci jakaś kampania, etc), ale bywa. Średnio do 1Gb/s dobija, a dobrze mieć zapas. Switcha mamy własnego, więc można do szkieletu odpalić jakiś bonding 2x1G. Adresów IP z 10 sztuk wystarczy.

 

Oferty proszę przedstawiać na PW, skontaktuję się z wybranymi :)

 

Kontent jest legalny, nie ma żadnych abusów. Sprzęt dowozimy osobiście. Zdalne ręce mile widziane w przypadku wymiany dysków (każdy sprzęt jest opisany, więc nie trzeba szukać i się domyślać w którym wymienić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bartosz Z: A jak tam teraz z łączami? Bo jeszcze pól roku/rok temu było krucho :lol:

 

Tak poza tym - z ciekawości - jakie są przeciętne/średnie koszty utrzymania szafy takiej jak u autora tego postu?

Edytowano przez PCziomal (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bartosz Z: A jak tam teraz z łączami? Bo jeszcze pól roku/rok temu było krucho :lol:

 

Tak poza tym - z ciekawości - jakie są przeciętne/średnie koszty utrzymania szafy takiej jak u autora tego postu?

 

Może jakiś arugment potwierdzający, że było krucho ? gigabitem nas nie ubijesz, nawet dyszką. Kwestia raczej transferu (miesięcznie)

 

Koszty zależą od łącza, ilości U (chociaż tu jest full szafa), prądu oraz łącza ;-)

 

Spełniamy wszystkie wymogi, adresy możesz mieć we własnym bloku lub pojedyńczo. Zdalne łapki też mamy 24h na dobę

Edytowano przez JakubC (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Oferta wysłana w wiadomości PW.

Zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów.

 

Pozdrawiam

Krzysztof

kont 696 021 304

info@sprintdatacenter.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JakubC: Właśnie mówię o całej szafie i całej reszcie o której wspomniał autor tematu.

 

Co do wydajności łącz: miałem u Was klienta przez kilka miesięcy rok czy półtora temu - słabo wspominam tą współpracę. Częsty packetloss etc... Dlatego pytam czy coś się zmieniło ;)

 

Nie mam interesu w robieniu SDC złej renomy w Internecie - po prostu piszę jak było i pytam jak jest - nie musisz na mnie "naskakiwać" :rolleyes:

 

PS. Nie jestem idiotą i jakbym przekroczył transfer to bym nic nie pisał...

Edytowano przez PCziomal (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JakubC: Właśnie mówię o całej szafie i całej reszcie o której wspomniał autor tematu.

 

Co do wydajności łącz: miałem u Was klienta przez kilka miesięcy rok czy półtora temu - słabo wspominam tą współpracę. Częsty packetloss etc... Dlatego pytam czy coś się zmieniło ;)

 

Nie mam interesu w robieniu SDC złej renomy w Internecie - po prostu piszę jak było i pytam jak jest - nie musisz na mnie "naskakiwać" :rolleyes:

 

PS. Nie jestem idiotą i jakbym przekroczył transfer to bym nic nie pisał...

 

Raczej o obniżeniu prędkości informujemy ;-)

 

Fakt, przyznajemy się otwarcie (duży wątek na WHT o nas w opiniach), że były straty przy atakach, przebudowaliśmy gruntownie infrastrukturę i od tamtego czasu jest inaczej (co też osoby narzekające potwierdziły) i strat nie ma.

 

Ano i to było właśnie ponad rok temu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do skorzystania z usług kolokacji w naszej serwerowni w Gdańsku.

Aktualnie mamy promocję na całą szafę teleinformatyczną 42U, 999zł.

Do kosztu podstawowego należy doliczyć prąd.

Łącze symetryczne 25/25Mbit/s bez limitu w cenie ;-)

 

Póki co, zapraszam na wirtualną wycieczkę.

http://pcpd.pl/wirtualna-wycieczka/

Przesyłałem też PW.

 

58 739 64 48

kontakt@pcpd.pl

Edytowano przez PCPD kolokacja na Pomorzu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

przesłałem ofertę kolokacji w PW.

 

Zachęcam również do skorzystania z kalkulatora: www.kolokacja.exea.pl

 

Mateusz Osowski

tel.: 695 691 138
mail: mateusz.osowski@exea.pl

Edytowano przez Mateusz Osowski (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Fakt, przyznajemy się otwarcie (duży wątek na WHT o nas w opiniach), że były straty przy atakach, przebudowaliśmy gruntownie infrastrukturę i od tamtego czasu jest inaczej (co też osoby narzekające potwierdziły) i strat nie ma.

 

Ano i to było właśnie ponad rok temu ;-)

 

Potwierdzam, sieć działa o niebo lepiej niż przedtem. Nie ma już packet loss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×