Skocz do zawartości
LukeSeven

hosting wirtualny godny polecenia do 100 zł rocznie w Polsce

Polecane posty

Mam prośbę o pomoc - poszukuję prostego, ale w miarę solidnego, hostingu wirtualnego na ok. 10 stron WWW (10 x MySQL) w cenie max do 100 zł brutto rocznie. Zadowoli mnie coś o podobnych parametrach do najtańszych kont Hekko.pl, LH.pl czy eHost.

 

Od razu wyjaśniam, że Hekko, LH.pl i eHost odpadają, bo po prostu już mam tam inne strony WWW, a zależy mi na innych IP / DNS. Zenbox również odpada, bo mają jak dla mnie bardzo wąskie gardło w postaci UU - za 150 zł to zaledwie 5 tys.miesięcznie. Przewidywany ruch na moim koncie to ok. 50 tys. miesięcznie.

 

Może wyglądać to na dużo, ale jednak mimo podobnego ruchu na najtańszym koncie na Hekko zużywam miesięcznie poniżej 1/10 przydzielonych zasobów CPU/RAM (część stron to HTML5/CSS3, część to WordPress, wszystko optymalizowane, cachowane). Nie będę więc kłopotliwym klientem i na żadne dramaty się nie zanosi ;)

 

Zależy mi na serwerach w Polsce i na stabilnym działaniu (poziom Hekko, LH.pl czy eHost całkowicie mnie satysfakcjonuje). Poza tym PHP 5.6, LiteSpeed, Percona czy SSD są mile widziane, ale oczywiście zdaję sobie sprawę, że w cenie 100 zł rocznie niekoniecznie znajdzie się takie parametry.

 

Z góry dziękuję!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź również ofertę MyDevil.net - pakiet MD1 wprawdzie kosztuje 150 PLN rocznie, ale:

- wszystkie dane są trzymane na szybkich dyskach SSD (strony, poczta, bazy, repozytoria),

- używamy Nginxa z możliwością korzystania z .httaccess,

- PHP 5.5, 5.6 są, a 7.0 jest w przygotowaniu,

- serwery zlokalizowane w ATMANIE, Warszawa,

- dla zwiększenia wydajności WordPressa można użyć memcache, APCu, varnish lub redis - które są w cenie konta,

- masa innych dodatków, które ułatwiają życie ;-)

 

Pozostaje jeszcze kwestia ceny, aktualnie są takie możliwości:

1. Skorzystanie z kodu rabatowego i polecającego dla pierwszej płatności, czyli:

- Kod promocyjny FORUM_WHT zmniejsza cenę o 15%,

- Kod polecającego (można znaleźć na forum, wykopie i innych miejscach): 20% mniejsza cena.

 

Razem za pierwszy rok: 150,00 PLN - 35% == 97,50 PLN

 

2. Przedłużenie konta - tutaj jest automatycznie naliczający się rabat z każdym rokiem używania konta:

- 10% rabatu za pierwszy rok (za MD1: 135,00 PLN),

- 20% rabatu za drugi rok (za MD1: 120,00 PLN),

- 30% rabatu za trzeci i kolejne lata (za MD1: 105,00 PLN).

 

Zapraszamy również do testowania konta MD1 przez 14 dni za 1 PLN.

 

MyDevil.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pańskie wymagania spełnia również nasz Serwer Start na który zapraszam.

 

atuty:

- serwery w PL (Kraków),

- firma na rynku od 2007 roku,

- dyski SSD pod bazy danych,

- możliwość dostępu ssh,

- wersja php do wyboru,

- bezpłatna pomoc w przenoszeniu danych (ftp, poczta, bazy),

- codzienny backup,

- 14 dniowy test pakietu,

- domena gratis do pakietu.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×