Skocz do zawartości
Gość Filip Nowacki

Android na PC

Polecane posty

Gość

Szkoda, że nie rusza na VB

Ten system bootowany z pendrive ma ogromny potencjał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę sobie jak znajdę chwilę, to znaczy kiedyś tam w przyszłości..... pomimo że jestem zwolennikiem rozwiązań typu chromebook czasem myślę że lubię być osobiście z dala od samego google ;)

Jako że to twoje rozwiązanie podane tu na tacy jest leciutkie to nawet chyba mam dla niego ubranko w postaci sony vaio , tylko nie wiem jak tam sobie poradzi z procesorem bo to jakiś tam twór anty pochłaniający energię z epoki przed atomem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

bluestacks

nie mogłem wytrzymać tego zamulania przez virtualboxa

Testowane na zwykłym PC i5 z SSD, większej rakiety w życiu nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to typowy projekt pod zrobienie efektu "wow" niż bycie jakkolwiek praktycznym.

 

JEDYNY cel jaki na dzień dzisiejszy (moim zdaniem oczywiście) ten system spełnia to przenośność. Niuansik jest jednak w tym, że mamy od cholery i jeszcze trochę dystrybucji Linuxa, które to oferują od archaicznych czasów pierwszych pendriveów, włącznie z trwałym storagem, i dodatkowo mogę sobie tam upakować to co mi się podoba, a nie to co zaserwują mi twórcy.

 

Pomijając już całkowicie fakt, że minie dobre kilka lat zanim cokolwiek tutaj się ruszy, a dopóki to coś nie wejdzie w stan open-source to osobiście, z uwagi na pochodzenie z Chin, nic bym na tym ważniejszego nie instalował i się nie logował, no chyba że komuś nie zależy. Za takim Debianem czy Ubuntu stoi tak wielkie community, że nie ma opcji dorzucenia żadnych niespodzianek, inaczej jak hakując stronę i podrzucając spreparowane obrazy, więc jeśli ktoś ceni swoją prywatność i swoje konta, zalecałbym jednak omijać szerokim łukiem.

 

Ostatnio na tyle wszelkiego rodzaju scamów wpadam, że już mi chyba zaczyna odbijać jak widzę coś z zamkniętym źródłem albo auto-update'ami. Na szczęście nie jako ofiara, bo na to jestem zbyt dobrze przygotowany.

 

P.S. Jak już jesteśmy w temacie - http://yetiograch.pl/ciekawostki/console-os-android-x86-wielka-sciema/

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Odświeżę temat, 1 marca wychodzi beta, dużo zmian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×