Skocz do zawartości
Jarosław Szmańda

Pieniądze na karcie SIM

Polecane posty

 

Cześć,
Mam do wyrzucenia kartę sim na której jest 77 zł - co z tym zrobić?
Da się to jakoś wymienić / kupić coś za to?

 

kiedyś u niektórych operatorów można było między numerami w tej samej sieci przelewać pieniądze

zobacz czy możesz takie coś zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Wirtualna waluta, niezłe miejsce do prania pieniędzy :)

 

Często tak robię jak kończy mi się czas na wykorzystanie kasy na telefonie (mało dzwonie i smsuje) a szkoda żeby przepadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedyś u niektórych operatorów można było między numerami w tej samej sieci przelewać pieniądze

zobacz czy możesz takie coś zrobić

 

Nie wiem jak u innych operatorów, ale w Simplus to cały czas jest możliwe, tyle że limit wynosi 20zł na 30 dni (tak po stronie wysyłającego jak i odbierającego) i u wysyłającego musi po zakończeniu operacji pozostać na koncie minimum 3zł. SMS na numer 5511 o treści "P 20 601234567", gdzie "20" to kwota (może być mniejsza), a "601234567" to numer, na który przelewamy pieniądze, koszt operacji 0,10zł za 2 SMSy (zlecający i potwierdzający).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U innych już nie ma, po za plusem miał orange,

ale wycofał się z tego bo ludzie doładowywali

i potem sprzedawali przelewy sms i karty sim z internetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mintshost ma lepsze stawki sms za 77zł bedziez miał pewnie 77zł na portfelu, sprzedać mozna za 50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

mintshost ma lepsze stawki sms za 77zł bedziez miał pewnie 77zł na portfelu, sprzedać mozna za 50%

 

Za 50% ciężko. 0.3 - 0.5 średni przelicznik. Na BH czasem 0.5 - 0.7 można zhandlować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie prościej zamiast babrać się dla 20zł wysłać SMSy na jakąś fundację?

Nie bardzo wierze w to. Jedynie konkretnie dla danej osoby.

 

 

Sprawdzam MH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Użyj opcji przelewu za sms wyszukaj w Google. Jakiś % potrącają ale kasę będziesz miał w banku :)

 

______________________________________________________________________________________

Ustaw sobie granie na czekanie na telefon

Edytowano przez Martynka020 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak nowy user i od razu zły :)

Skoro uważasz że jestem tutaj tylko dla reklamy to Twoje zdanie... Ty za to napisałeś off-topowy post ;)

 

Dla autora tematu http://www.banksms.pl/

 

Pzdr.

 

SMS za 30,75zł z VAT, a do portfela 10zł - troszkę słabo, chociaż lepsze to niż na hosting.

 

Np. 1s1k - SMS za 30,75 zł, do portfela idzie 16,25 zł / przelicznik 0.5 8zł.

 

 

Jakby mieli jakieś API do wpłat z różnych numerów mogliby trochę zarobić (sieci cs'a). Chociaż z tego co czytałem to jest możliwość aktywacji numerów lecz bardziej uciążliwe jest to niż wysłanie szybkiego SMS'a za pomocą sklepiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro powstał już taki temat to warto wspomnieć, że operatorzy GSM surowo zabraniają wypłacania zgromadzonych pieniędzy na kartach pre-paid. Jeśli ktoś przymierza się wypłacić większą kwotę może liczyć się z tym, że wszystko zostanie potraktowane jako fraud natomiast w przypadku małych kwot tak jak jest to w tym przypadku nie są wstanie tego zweryfikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×