Skocz do zawartości
Gość Filip Nowacki

Home.pl authinfo

Polecane posty

Gość Filip Nowacki

Witam!

Właśnie dostałem proformę od home na.opłacenie domeny net za 96 zł :o Ile trzeba czekać na wydanie authinfo? Zdążę uciec od tych złodziei?

 

Z góry dzięki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robiłem to już kilka lat temu, ale po wysłaniu prośby (w dniu roboczym, nie wiem jak ma się sprawa w dni wolne) przez ich formularz kontaktowy z załączonym wypełnionym ich wnioskiem w postaci pliku .png lub .jpg czekałem kilkanaście minut (a może dwadzieścia kilka, nie pamiętam).

 

Poza tym od pewnego czasu mają też w swoim panelu dostępną opcję w pełni automatyczną bez konieczności kontaktu z obsługą, ale nie miałem okazji wypróbowywać, trzeba to wcześniej w opcjach włączyć i zaakceptować dodatkowy regulamin tej usługi.

 

Problemy z wydaniem AuthInfo (z czasem wydania tego kodu) są zgłaszane często w przypadku AZ, odnośnie Home nie słyszałem o takich problemach.

Edytowano przez Piotr GRD (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Update:

Dostałem kod authinfo natomiast firma do której transferuje wysyła na admin email z whois maila żeby potwierdzić. Patrzę na whois, że tym mailem jest dns@home.pl co w tej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisać do home.pl lub nieco ominąć tą sytuację transferując np. do aftermarket.pl, następnie do tej firmy od której docelowo chcesz przenieść. W aftermarket.pl z tego co pamiętam kod wydawany z automatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×