Skocz do zawartości
subek

Strona firmowa + mail z IMAP duża pojemność.

Polecane posty

Witam,

 

Potrzebuję jak w temacie, aktualnie najwyższy pakiet hostingowy na home.pl, zajętość około 140GB, kilkadziesiąt kont email, powyżej 150GB tną transfer więc szukam czegoś bardziej pojemnego. Z ilością wysyłanych maili nie ma żadnego problemu, zwykłe firmowe skrzynki w firmie budowlanej.

 

Cena - odpowiednia do jakości i usługi ale bez szaleństw.

 

Wypatrzyłem Zenbox 5k, cenowo super i spełnia praktycznie większość warunków ale chciałbym np. ze dwie, trzy skrzynki o pojemność 15GB, a nie 5 jak oferują, da się to z nimi załatwić?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W home.pl teraz wychodzi ponad 700zł w Zenbox ten pakiet o którym pisałem chyba 450 więc najlepiej żeby cena była na poziomie home lub niższa bo widzę, że można taniej i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W home.pl teraz wychodzi ponad 700zł w Zenbox ten pakiet o którym pisałem chyba 450 więc najlepiej żeby cena była na poziomie home lub niższa bo widzę, że można taniej i więcej.

 

Czego wymagasz od poczty? , kalendarz , webdysk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama poczta z imapem wystarczy, jakaś chmura by się przydała ale może być jedna osobna na całe konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama poczta z imapem wystarczy, jakaś chmura by się przydała ale może być jedna osobna na całe konto.

 

Rozumiem, cóż możemy zacząć od https://sixwishlist.com/dedicated-hosting/ Każda wielokrotność tej pojemności jest możliwa aż do 8TB. Okres testowy również , po więcej szczegółów zapraszam na PW lub na maila tom@sixwishlist.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×