Skocz do zawartości
exe

Jestem Ciekawy Oferty Wdc.pl

Polecane posty

Witam

Jestem ciekawy jakie ceny mają w www.wdc.pl . Nie chcieli mi podać bo nie mam firmy , ale chciałbym wiedzieć ile te "elitarne" - bo jak wynika dla osób prywatnych nie możliwie - kosztuje miesięcznie przy kontrakcie rocznym ? Chodzi o serwery dedykowane, kolokację i VPS. Czy ktoś mógłby napisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogo sprawdzałem

 

Za samą instalacje dedyka biorą: w zależności od umowy

12 miesięcy 1 000 zł

6 miesięcy 2 000 zł

bezterminowa 4 000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą dziwną politykę mają.

Jeżeli miałbym pieniadze, a niemiałbym firmy to czemu nei mogę kupić u nich serwera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą dziwną politykę mają.

Jeżeli miałbym pieniadze, a niemiałbym firmy to czemu nei mogę kupić u nich serwera?

Proponuje najlepiej zadac im to pytanie...

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafiki

Rowniez jakis czas temu sie z nimi kontaktowalem, nawet nie chcieli mi podac swojej oferty tylko dlatego iz nie reprezentowałem zadnej firmy a wystepowalem jako osoba prywatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma przypomina komunistyczny relikt. Takie relikty albo same zginą albo wdepczą je w ziemie inne firmy jak GTS czy Intergenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podaje przykład oferty:

------------------------------

SERVER #10

Intel Pentium 4 3,0GHz

Ram 1GB ECC

2x120GB

SATA

raid-1

Linux Debian (sarge), FreeBSD2, OpenBSD2

SUSE Linux Enterprise Server3, RedHat Enterprise Server3

MS Windows 2003 WebEdition3, MS Windows 2003 Standard3

-------------------------------

teraz opłaty

250GB ruchu 760zł

(adresy IP: 2)

----------------------

500GB ruchu 1 100 zł

(adresy IP: 4)

----------------------

1000GB ruchu 1 650 zł

(adresy IP: 4)

----------------------

 

Ceny jak dla mnie z epoki lat 90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceny jak dla mnie z epoki lat 90

 

jak dla mnie to jestes dzieckiem neostrady vel Troll`em, jak sie dowiesz juz jakie sa ceny lacz w PL z bezposrednim stykiem z TPSA i gwarantowanym SLA to zapraszam do dyskusji a na razie doksztalc sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

szirok po co tak nerwowo? te ceny wlasnie sa z kosmosu. tepsa robi co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szirok po co tak nerwowo? te ceny wlasnie sa z kosmosu. tepsa robi co chce.

 

Elock.pl przepraszam za tak nerwowo macie racje, ale jak widze po raz 1000 takie same teksty ktore nijak sie maja do rzeczywistosci, to szlag za ktoryms razem moze czlowieka trafic, jednym slowem od gadania ze jest drogo nie stanieje prawda? a ceny w WDC nie sa z innej epoki tylko sa normalnymi cenami rynkowymi jakie sa w kraju. To sa NORMALNE ceny. Mam nadzieje gb, ze sie pojawisz i troche wyjasnisz, bo ja nie mam sily ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

to sa normalne ceny w nienormalnym kraju. ale dla koncowego uzytkownika to 'wsio jedno' czy to WDC czy tepsa. liczy sie cena ktora trzeba zaplacic a ta JEST Z KOSMOSU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sa normalne ceny w nienormalnym kraju. ale dla koncowego uzytkownika to 'wsio jedno' czy to WDC czy tepsa. liczy sie cena ktora trzeba zaplacic a ta JEST Z KOSMOSU.

zatem musze stanac w obronie uciemierzonej TPSY, nie jest tak jak Ci sie wydaje ona tez musi placic swoj haracz operatorom tranzytujacym TIER1 za ruch, a dedykowicze podwyzszaja posrednio ten haracz, dlatego tpsa nigdy nie da cen takich jak na zachodzie ( to z mojej strony wielkie uproszczenie tematu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dedykowicze podwyzszaja posrednio ten haracz,

dlatego bo decydują się na serwery podlaczone poza siecia TPSA. Gdyby byly normalne ceny łącz w TPSA kupowaliby w PL.

Bla Bla Bla. WDC ma wysokie ceny i już a klienta docelowego guzik obchodzą realia - no chyba ze jest to klient który uwaza: jak drogo to musi byc dobrze - i szuka najdroższej oferty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego bo decydują się na serwery podlaczone poza siecia TPSA. Gdyby byly normalne ceny łącz w TPSA kupowaliby w PL.

Bla Bla Bla. WDC ma wysokie ceny i już a klienta docelowego guzik obchodzą realia - no chyba ze jest to klient który uwaza: jak drogo to musi byc dobrze - i szuka najdroższej oferty ;)

 

tak wlasnie home.pl nazwa.pl to jacys idioci chyba, ze szukaja najdrozszych ofert w kraju przeciez mogliby kupic dedyki w usa prawda? ehh, ze tez tyle debili na okolo skoro takie madre glowy na forum siedza. Ja tez naleze do debili, bo popieram polityke home.nazwa itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

TP już bardzo zeszła z cen, wszystko idzie w dobrym kierunku.

 

Pamiętajcie, że serwerownie w niemczech czy holandii mają znacznie większy rynek i łatwiej im obniżyć ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TP już bardzo zeszła z cen, wszystko idzie w dobrym kierunku.

 

Pamiętajcie, że serwerownie w niemczech czy holandii mają znacznie większy rynek i łatwiej im obniżyć ceny.

przede wszystkim maja lacza po czesci "sponsorowane" przez TPSA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tą nazwa i home to chyba nie tak do konca. Zobaczcie ze ceny pakietow hostingowych sa dosc niskie. Inna sprawa to dedyki ale po co home ma miec taniej dedyki jezeli wlasciwie nie ma konkurencji w kraju na takim poziomie aby te ceny trzeba bylo zmniejszac. Dla wielu firm czy to bedzie 500 czy 900 miesiecznie nie ma wiekszego znaczenia, liczy sie to aby dzialalo bez problemow. Wiec do czasu az nie wejda na nasz rynek niemieckie firmy z serwerami nie beda mieli poco zmieniac cen. A jak juz bedzie konkurencja to zobaczycie ze szybko ceny spadna i nikt nie bedzie sie zaslanial ze lacza sa u nas drogie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą nazwa i home to chyba nie tak do konca. Zobaczcie ze ceny pakietow hostingowych sa dosc niskie. Inna sprawa to dedyki ale po co home ma miec taniej dedyki jezeli wlasciwie nie ma konkurencji w kraju na takim poziomie aby te ceny trzeba bylo zmniejszac. Dla wielu firm czy to bedzie 500 czy 900 miesiecznie nie ma wiekszego znaczenia, liczy sie to aby dzialalo bez problemow. Wiec do czasu az nie wejda na nasz rynek niemieckie firmy z serwerami nie beda mieli poco zmieniac cen. A jak juz bedzie konkurencja to zobaczycie ze szybko ceny spadna i nikt nie bedzie sie zaslanial ze lacza sa u nas drogie.

 

Pozdrawiam

 

rad bym wiedziec jakie podstawy ekonomiczne sa tego co mowisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą dziwną politykę mają.

Jeżeli miałbym pieniadze, a niemiałbym firmy to czemu nei mogę kupić u nich serwera?

 

Obecnie WDC uslugi kolokacji oraz serwerow dedykowanych swiadczy jedynie dla firm poniewaz nie jest gotowa do swiadczenia tego typu uslug dla konsumentow. Obecnie prowadzimy negocjacje z kilkoma firmami ktore sa gotowe korzystajac z infrastruktury WDC swiadczyc uslugi dla tego specyficznego segmentu rynku.

 

g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rad bym wiedziec jakie podstawy ekonomiczne sa tego co mowisz ?

 

 

Np takie że w GTS, Crowley TK czy Atmanie możesz już bez wiekszysz problemów zejsc z cena do 100 - 150 zl za mbps kupujac juz 20 mbps czy 30 mbps. Nie sadze ze wielkie serwerownie nie będa mogly wynegocjowac dobrej ceny jak czlowiek z ulicy taka sume za 1 mbps dostaje. To tyle co do lacz.

 

A powiedz mi czemu mialy by zejsc z ceny za dedyki na dzien dzisiejszy ? Bo mamy w kraju serwerydedykowane.pl ? z laczem przez inny kraju lub futuro ? i np dzisiejszym padem trwajacym godzine ?. Ba wiem ze jak sie da wiecej brac kasy to tak sie robi i nikt o zdrowych zmyslach nie bedzie zmniejszal bez podstaw cen. Oczywiscie moga walczy o klienta ktory teraz ucieka do innego kraju z serwerem bo jest taniej ale nie jestem pewien czy tak naprawde oni bardzo chca miec takie firmy w wiekszosci mlodych ludzi startujacych w hostingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

faktycznie chyba schodzimy z tematu omawiajac ogolnie ceny serwerow dedykowanych. Wiec wracając do WDC.pl jest drogo dlatego że taki mamy rynek na te uslugi i opłaca sie miec takie ceny i tyle ;)

 

A inna kwestia to to ze jak ma sie wieksze ceny to latwiej zapewnic jakosc na dobrym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Np takie że w GTS, Crowley TK czy Atmanie możesz już bez wiekszysz problemów zejsc z cena do 100 - 150 zl za mbps kupujac juz 20 mbps czy 30 mbps. Nie sadze ze wielkie serwerownie nie będa mogly wynegocjowac dobrej ceny jak czlowiek z ulicy taka sume za 1 mbps dostaje. To tyle co do lacz.
Prosze, abys zweryfikowal u zrodla powyzsze stwierdzenie poniewaz jesli mowimy o laczach z pelna gwarancja w kolokacji lub dla serwerow dedykowanych to osmielilbym sie stwierdzic ze mijasz sie z prawda.

 

z laczem przez inny kraju lub futuro ? i np dzisiejszym padem trwajacym godzine ?.

 

Maja juz takze podlaczenie do PL-IX'a od wczoraj, co nie zmienia faktu ze serwerowni nie posiadaja, a jedynie pokoj w biurowcu.

 

ale nie jestem pewien czy tak naprawde oni bardzo chca miec takie firmy w wiekszosci mlodych ludzi startujacych w hostingu.

 

i tutaj jak najbardziej masz racje, ten segment rynku ma swoja specyfike o ktora nikt sie specjalnie obecnie nie bije.

 

g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze, abys zweryfikowal u zrodla powyzsze stwierdzenie poniewaz jesli mowimy o laczach z pelna gwarancja w kolokacji lub dla serwerow dedykowanych to osmielilbym sie stwierdzic ze mijasz sie z prawda.

 

Sam bylem tym zaskoczony ale podlaczalismy ostatnio lacze dla jednego z naszych klientow i udalo sie zakupic pasmo na poziomie 20 mbps z umowa na 12 miesiecy ( co dla firmy bylo bez znaczenia ) za sume w przedziale 150 - 200 zl. Radio wstawione ktore przepchnie max 32 mbps. Wprawdzie trzeba bylo ich troszke poprzekonywac ale moze pomogla dobra pozycja rynkowa firmy ( nie mowie tu o firmie hostingowej ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×