Skocz do zawartości
Wloz_mi_tu

serwer vps z własnym iso

Polecane posty

witam,

szukam serwera vps z wlasnym iso - potrzebuje na nim system mikrotik

serwer musi mieć szybkie łącze - down / up, bez limitów transferu - co będzie chyba ciężkie do znalezienia.

lokalizacja: najlepiej Polska, lecz mogą być też zagraniczne z niskim pingiem i bez gubienia pakietów.

 

czekam również na oferty i propozycje.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed kupnem VPS doinformuj się czy mogą ci ustawić wirtualny dysk w tryb IDE bo ustawienie standardowe SATA ci nie pozwoli zainstalować oprogramowania Mikrotik. Moim zdaniem, Kup serwer z oferty np: KIMSUFI i postaw system np: Windows 10 i VirtualBox lub inne rozwiązanie przekieruj porty i wszystko działa, ważne by obsługiwało tryb IDE.

 

 

Edytowano przez GT_Lukasz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm ... 1Gbps up ? znajdzie się?

nie chcę robić overbookingu za bardzo, przepustowość danych dla 1-2 klientów to już około 50-60Mbps, a potrzebuję więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wysłałem PW. Ogólnie to sugeruję pakiet z oferty https://hitme.pl/serweryvps-xenhvm/ gdzie udostępniamy obrazy MikroTik Routeros (istnieje możliwość wgrania też obrazów klienta).

Jednak jeśli ma istnieć duża wydajność pakietowa, możliwa jest kolokacja własnego routera lub wydzierżawienie go od nas - służymy wsparciem technicznym w zakresie konfiguracji ww. systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×