Skocz do zawartości
hippo

Hosting poczty z własną domeną

Polecane posty

Cześć

Poszukuję hostingu poczty pod własną domenę.

 

Wymagania

- pojemność do 10GB

- max 10 kont pocztowych

- nieograniczona ilość aliasów

- catch all

- pobieranie poczty z innych adresów

- klient webowy roundcube lub rainloop

- filtrowanie poczty (sieve)

- dobry antyspam

 

Dzienny ruch to max 30 maili

 

cena do 120 zł brutto rocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Jak chcesz usługę poczty napisz do mnie na maila (jest w profilu) a uruchomię dla ciebie testowe konto. Po przetestowaniu skorzystasz na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SiXwishlist - mam u was konta z pro mailem niestety ale wasz panel jest w ogóle nieczytelny.

 

MZone - wykupiłem konto dla testów i nie znalazłem imapa,przekazywania poczty do odpowiednich folderów oraz możliwości pobrania emaili z innych kont pocztowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SiXwishlist - mam u was konta z pro mailem niestety ale wasz panel jest w ogóle nieczytelny.

 

To za wiele mi nie mówi , z jakiego okresu jest ta usługa, Chodzi mi o rok założenia 2012 , 2013, 2014, 2015? Dużo się zmieniło ,ponieważ usługa poczty stanowi integralną część jeżeli chodzi o zasoby innego projektu którego podstawą jest jedynie usługa poczty. Jak bym znał ID klienta lub z ilu liczb się składa to powiedziało by mi to znacznie więcej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

To za wiele mi nie mówi , z jakiego okresu jest ta usługa, Chodzi mi o rok założenia 2012 , 2013, 2014, 2015? Dużo się zmieniło ,ponieważ usługa poczty stanowi integralną część jeżeli chodzi o zasoby innego projektu którego podstawą jest jedynie usługa poczty. Jak bym znał ID klienta lub z ilu liczb się składa to powiedziało by mi to znacznie więcej.

 

chyba o to chodzi

Client ID: 15658

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, do 24 godzin zostanie zmieniony panel dla tej konkretnej usługi z opcjami pozwalającymi na rozszerzone zarządzanie pocztą. Zmiana jest zupełnie darmowa i nie będzie miała wpływu na cenę odnowienia usługi. Nowy panel pozwala również na 50 skrzynek pocztowych w ramach posiadanej domeny , która jest dopisana do usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konto w hekko za 80 zł, z domeną PL w cenie.

W zasadzie wszystkie parametry będą znacznie wyższe niż potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

temat do zamknięcia wybrałem hoste.pl jako jedyni mieli te funkcjonalności które były mi potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×