Skocz do zawartości
Gość adrjannn

[wirtualny] Poszukuję hostingu z panelem Direct Admin

Polecane posty

Gość adrjannn

Poszukuję hostingu z panelem Direct Admin.

 

Moje wymagania:

-miejsce na dysku: 2-3 GB

-transfer: 60-70GB m/c

-liczba domen: +10

-liczba subdomen: 20

-liczba kont e-mail: 20

-liczba baz danych: 20

-CRON: TAK

-mile widziany dostęp do SSH

 

Odnośnie obciążenia CPU - serwer ma uciągnąć stronę, która miesięcznie notuje 200tys. odsłon, baza danych MYSQL jest wielkości 170MB, co kilka minut jest wykonywany skrypt CRON, który pobiera 20 plików JSON.

 

Cena: MAX 70zł/rok

 

Co polecacie?

 

 

Edytowano przez adrjannn (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrjannn

Tak, np. Linuxpl.com spełnia moje wymagania oprócz transferu miesięcznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijając transfer raczej nikt przyjaźnie nastawiony nie będzie gdy polecisz po zasobach, 200 tysięcy odsłon miesięcznie + cron co minutę. Ale życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrjannn

Przez nieudolność usługodawcy. Obecny usługodawca nie potrafi sobie poradzić z problemem od kilku dni, który polega na tym, że domena nie wszędzie działa(na niektórych komputerach jest tak, że strona się nie wczytuje - nawet na większości. Jest komunikat, że przeglądarka nie znalazła takiej witryny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domena u tego samego usługodawcy co hosting? Problem z dns'ami?

Nawet u podanego u Ciebie usługodawcy nie mieścisz się w budżecie z tym transferem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez nieudolność usługodawcy. Obecny usługodawca nie potrafi sobie poradzić z problemem od kilku dni, który polega na tym, że domena nie wszędzie działa(na niektórych komputerach jest tak, że strona się nie wczytuje - nawet na większości. Jest komunikat, że przeglądarka nie znalazła takiej witryny).

Być może przekraczasz zasoby systemowe, skontaktuj się z supportem, przecież powinni dać Ci informacje co jest powodem znikania strony. Powodów może być dziesiątki jak nie więcej.

 

Tak szczerze, ten budżet jest za niski na te wymagania, to jest oczywiście moje zdanie, szukasz czegoś lepszego to zwiększ budżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrjannn

To jaki budżet jest odpowiedni? problem jest ewidentnie z DNS (przesłałem im screena ze strony na której można sprawdzić propagacje DNS, połowa z nich jest czerwona).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego ile naprawdę Twój serwis potrzebuje zasobów, nie masz danych od Twojego usługodawcy odnośnie obciążenia?

Wydaje mi się, że przynajmniej dwa razy tyle co podałeś, ale porozmawiaj z supportem może coś doradzą, w jakiej firmie masz ten serwer teraz?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×