Skocz do zawartości
kori

facebook dddosowany?

Polecane posty

Gość Pokuć

Więcej padów face = więcej samobójstw = mniejsze bezrobocie :)

Jestem cyniczny i beznadziejny tak jak ten temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Tyle że jak @kori zacznie hejtować DC Facebooka to uruchomią się przeciwko niemu o wiele silniejsze siły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@pokuc Bez celu piszesz... nagrody dają za pierwszą trójkę w rankingu ilości postów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że Fejsbuk od kilku dni sypie błędami na UPC w Warszawie. Nie wiem jak jest u innych operatorów, ale pewnie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

 

@pokuc Bez celu piszesz... nagrody dają za pierwszą trójkę w rankingu ilości postów?

Nie, ale mają za free kogoś kto stale cię dissuje i może w końcu pójdziesz sobie stąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zadziwia jedno...

 

Rozumiem, że problemy techniczne tego czy innego portalu były, są i będą omawiane na forach i portalach branżowych takich jak np. WHT.

 

Ale nie rozumiem czemu tak dużo uwagi krótkotrwałym (co najwyżej kilkugodzinnym) problemom technicznym poświęcają media ogólnotematyczne, czasem nawet robiąc z tego wiadomość na pierwszą stronę. Gdyby portal mający tak dużą ilość użytkowników i tak duży wpływ na ich życie nie działał przez dni kilka, to i owszem. Ale nawet biorąc pod uwagę wielkość tego portalu... robienie "wielkiego newsa" z powodu godziny, dwóch czy trzech?...

 

Fakt, często te "newsy" mają zabarwienie humorystyczne, opisywane są masowe drwiny z całej sytuacji pojawiające się na konkurencyjnym Twitterze. Ale mimo to zadziwia mnie dlaczego cały świat aż tak wielką uwagę przykłada do jednego portalu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zadziwia jedno...

A mnie nie...

 

Fakt, często te "newsy" mają zabarwienie humorystyczne, opisywane są masowe drwiny z całej sytuacji pojawiające się na konkurencyjnym Twitterze. Ale mimo to zadziwia mnie dlaczego cały świat aż tak wielką uwagę przykłada do jednego portalu.

Po prostu poprawność polityczna zabrania im pisania na inne tematy. To wyszukują byle pierdołe żeby ludzie się tym zajeli, a nie tym co powinni się zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem czemu tak dużo uwagi krótkotrwałym (co najwyżej kilkugodzinnym) problemom technicznym poświęcają media ogólnotematyczne, czasem nawet robiąc z tego wiadomość na pierwszą stronę.

Bo ludzie klikają. Przecież oni mają statystyki i tym się kierują. (A klikają, bo byliby w tym czasie na Facebooku.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale mają za free kogoś kto stale cię dissuje i może w końcu pójdziesz sobie stąd :)

 

nikt mnie nie dosuje, naucz się czytać ze zrozumieniem, wątek jest o facebooku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

 

stale cię dissuje

 

nikt mnie nie dosuje, naucz się czytać ze zrozumieniem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie musisz udowadniać ciągle że jesteś trolem na tym forum
pisanie nie na temat już dawno opanowałeś,
gratulacje że udało ci się zadosować facebooka na 2h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

W porównaniu do Ciebie to jestem krynicą opanowania i normalności :)

Wystarczy przypomnieć jak 3/4 forum tłumaczyło tobie jak arab kozie sytuację podatkową pomiędzy PL a UK.

To czy Facebook miał jakieś przerwy nie specjalnie mnie nawet interesuje, założyłem sobie w końcu konto dla świętego spokoju które jest w zasadzie martwe. Jak ten serwis padnie na pysk to nawet się ucieszę - jedno konto do ogarniania mniej.

I nie sugeruj mi na publicznym forum działania niezgodne z prawem bo ci zasadzę coś równie niezgodnego z prawem w coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

I nie sugeruj mi na publicznym forum działania niezgodne z prawem bo ci zasadzę coś równie niezgodnego z prawem w coś :)

+100, administracjo, dodajcie tutaj plusiki bo na prawdę czasem warto dać komuś tego jednego plusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×