Skocz do zawartości
maxuploadpl

Hosting pod WP + domena pl + Paypal

Polecane posty

Jak w temacie.

 

Szukam najtańszego rozwiązania pod WordPressa z domeną .pl oraz płatnością PayPal.

 

Hosting mały typu 1GB + 10GB transfer na m-c.

 

Póki co na 1. miejscu jest ŚląskDataCenter, ale może ktoś z was podpowie mi jeszcze tańszą firmę ?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli domena nie jest bezwzględną koniecznością i możesz ja kupić w innej dowolnej firmie to sam hosting masz tu: http://sixwishlist.com/hosting W nowej ofercie od 6zł do 60zł w zależności od wybranego pakietu i opcji dodatkowych. Podane kwoty dotyczą umowy na dwa lata. Cena w dniu zakupu może być równa lub mniejsza od podanej kwoty z powodu zmian kursu waluty z danego dnia.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rolej, miło nam, że poleciłeś nasze usługi! :)

 

Maxuploadpl, za 18,45 PLN/rok możemy Ci zaoferować 1 GB przestrzeni i 50 GB transferu miesięcznie. Dodatkowym plusem dla Ciebie będzie instalator Wordpressa dostępny w panelu.

Zachęcam do zapoznania się z pełną ofertą i złożenia zamówienia na darmowy okres testowy: https://hostinghouse.pl/hosting

Rejestratora domen pewnie znalazłeś tańszego :P

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patrz uważnie na ceny, są strony które naciągają klientów podając ceny netto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patrz uważnie na ceny, są strony które naciągają klientów podając ceny netto!

 

Przestań pisać bzdury, że cenny netto to naciąganie klientów.

My obsługujemy ogromną ilość firm także z Polski, które są płatnikami VAT, więc dla firm jest to podstawa przy zakupie usługi. Nie każda firma bazuje na drobnych klientach, którzy płaca 5 złotych z VAT.

 

Na dole strony jest napisane wyraźnie:

 

 

Ceny nie zawierają podatku VAT, chyba że zaznaczono inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest jedna i tylko jedna cena: brutto, to że mogą sobie vat odliczyć to firmy wiedzą

dużymi literami od 30zł i tyle

zapisy kruczków malutkimi literkami na dole, typowe dla...

 

post-12601-0-88808500-1442151020_thumb.jpg

Edytowano przez kori (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest jedna i tylko jedna cena: brutto, to że mogą sobie vat odliczyć to firmy wiedzą

 

dużymi literami od 30zł i tyle

zapisy kruczków malutkimi literkami na dole, typowe dla...

 

 

Odbiegając wprawdzie od tematu podejrzewam że masz w wielu firmach adnotację - Tego klienta nie obsługujemy. Idąc dalej uważam że wielu ludzi powinno zdawać specjalne testy na korzystanie z internetu :)

 

Miłego dnia!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jedna i tylko jedna cena: brutto, to że mogą sobie vat odliczyć to firmy wiedzą

 

Nie, są dwie ceny, jest cena netto i brutto, to są już dwie wartości.

Są różni klienci o różnym statusie biznesowym, płacący różne ceny.

Klienci biznesowi bazują na cenie netto, bo niektórzy mają VAT niektórzy go nie mają.

 

Cena brutto nie może być zamieszczona na stronie ze względu na różnice podatku VAT w różnych krajach, Polska 23%, UK 20 %. Wyobrażasz sobie ceny dla wszystkich Państw w Europie na stronie, gdzie każdy kraj ma swoją stawkę VAT?

Zrozum kori, że są także klienci biznesowi co płacą miesięcznie np 500 złotych, nie tylko indywidualni za np 30 złotych netto + VAT.

 

Mamy klientów np z USA, płacą dodatkowo 20% VAT do ceny, żaden z nich nie podniósł problemu, że VAT został naliczony jakiś podatek i że oszukujemy ich, a płacą ogromne pieniądze za usługi.

Tworzycie sobie niepotrzebne problemy, jeszcze oczerniając firmy, że im tak bardzo zależy na klientach za 30 złotych na rok, który im będzie robił problem bo cena wyjdzie wyżej o 7 złotych?!

 

W Polsce już nie ma innych problemów? :)

 

Tak w ogóle to przepraszam za OT, ale już coraz mniej rozumiem swoich rodaków, szczególnie jednego ;)

 

 

 

Edytowano przez www.mzone.uk (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena jak widzę na stronie jest jedna, fakt możliwości odliczenia przez firmę nie ma tu znaczenia.

Z VAT też coś się motasz, najpierw mówisz o różnych stawkach VAT,

a potem i tak sam stwierdzasz że strona dolicza stałe 20% VAT UK, nawet dla USA gdzie VAT nie ma.

Testowałe strona faktycznie przy zamawianiu zawsze dolicza stały VAT UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, są dwie ceny, jest cena netto i brutto, to są już dwie wartości.

Są różni klienci o różnym statusie biznesowym, płacący różne ceny.

Ale oni nie płacą różnych cen. Płacą brutto i potem odliczają podatek.

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, podatek jest doliczany w tym przypadku, nie odliczany. Chyba, że mówimy o jakieś konkretnej firmie.

Ale przecież nie umieścisz 28 różnych cen dla jednej usługi na stronie, jak masz klientów z całej Europy, ze względu na to, że w każdym kraju jest inny podatek VAT.

 

Dam Ci przykład:

 

Jakaś usługa kosztuje u nas 10 złotych + VAT

Klient z Polski zapłaci: 12.30 z VAT

Klient z Anglii już tylko 12.00 z VAT

 

Tak więc nie możesz pisać, że brak cen brutto na stronie to zwykłe naciąganie klientów, bo to nieprawda.

Popatrz sobie na stronę Sprint, tam są wszystkie ceny netto, nie dlatego by oszukać, tylko dlatego, że mają rożnych klientów nie tylko z Polski.

 

Jak ktoś bazuje tylko na klientach tylko ze swojego kraju, to umieszcza cenę brutto.

 

Jak ktoś ma klientów z całej Europy i nie tylko to nie umieści cennika brutto bo w każdym kraju cena będzie inna, i piszcie, że to naciąganie klientów, co za bzdury.

 

Testowałe strona faktycznie przy zamawianiu zawsze dolicza stały VAT UK.

 

 

Nie, u nas system automatycznie nalicza VAT według miejsca zamieszkania, jak zarejestrujesz konto na adres w Polsce masz 23% VAT, jak np w Niemczech to 20% (chyba stawek nie pomyliłem)

 

20% VAT UK, nawet dla USA gdzie VAT nie ma.

 

 

Kori, handel hostingiem nie zamyka się tylko do Polski, przecież amerykanie tez kupują u nas, ba nawet mamy jednego japończyka, tam też nie ma VAT.

 

Naprawdę nie chce mieszać w temacie i robić niepotrzebnego OT, skoro Waszym zdaniem umieszczenie stawki netto na stronie to oszustwo, to "szacun", nie dziwię się, że Polska pozostaje w tyle za Europą.

Edytowano przez www.mzone.uk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@www.mzone.uk
nie rejestrowalem się i pokazało mi VAT UK, a wg ciebie dla Polski powinno mi pokazać VAT PL 23%

przypomnę jeszcze (chyba że się pomyliłeś) "Mamy klientów np z USA, płacą dodatkowo 20% VAT do ceny..."
to w końcu ta strona nalicza vat prawidłowo czy nie

@is_wm tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@www.mzone.uk

nie rejestrowalem się i pokazało mi VAT UK, a wg ciebie dla Polski powinno mi pokazać VAT PL 23%

przypomnę jeszcze (chyba że się pomyliłeś) "Mamy klientów np z USA, płacą dodatkowo 20% VAT do ceny..."

to w końcu ta strona nalicza vat prawidłowo czy nie

 

Chłopie, ty mnie normalnie dopijasz, a w ogóle brak jakiekolwiek podstawowej wiedzy w tym temacie.

Bez rejestracji i chcesz by system wiedział, że Kori jest z Polski?, człowieku obudź się, jesteśmy w 21 wieku, ale technologia nie poszła aż tak daleko jak "Raport Mniejszości". System działa prawidłowo, ty raczej nawalasz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zatem strona bezsensu sobie nalicza VAT, a powinno conajmniej:
"vat zostanie naliczony po rejestracji zgodnie ze stawką w twoim kraju"

zastanawia mnie nadal jak to jest z tym USA, gdzie według tego co wiem vat nie ma
"...z USA, płacą dodatkowo 20% VAT do ceny, żaden z nich nie podniósł problemu, że VAT został naliczony..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatem strona bezsensu sobie nalicza VAT, a powinno conajmniej:

 

Ty brniesz w swoją bezmyślność dalej, skoro jesteśmy angielska firmą VAT domyślny jest 20% logiczne?

 

zastanawia mnie nadal jak to jest z tym USA, gdzie według tego co wiem vat nie ma

 

No, a jaki maja płaci VAT skoro jest angielska firma, Węgierski VAT?

 

Tyle czasu się zastanawiałem, dlaczego ludzie na forum "jadą" na Ciebie, teraz już wiem ...

Jak jeszcze tego nie rozumiesz, to już wystarczy tego OT, poczytaj sobie na temat VAT

Tu masz link: https://www.gov.uk/government/publications/vat-supplying-digital-services-to-private-consumers/vat-businesses-supplying-digital-services-to-private-consumers

 

Ode mnie już koniec OT w tym temacie.

 

 

Edytowano przez www.mzone.uk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

 

Tyle czasu się zastanawiałem, dlaczego ludzie na forum "jadą" na Ciebie, teraz już wiem ...

On jest głupszy niż ustawa przewiduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×