Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
zgred

Ipx-server.de

Polecane posty

Właśnie wyslałem faxem zamówienie na dedyka ;)

 

Flat X10/100

CPU 3.0 GHz P4 630

RAM 2048 MB

HDD 2x80 GB Serial ATA 150, 3Ware Raid 1

 

System Linux Suse 9.x lub inny

 

Transfer Nielimitowany

Backup 4 GB

IP´s 1-16

 

Lacze 10/100 Mb/s

 

Koszt instalacji : 167,00 Euro

Abonament miesieczny : 113,95 Euro

 

Podaje gdyby ktos chciał porównać z innymi cenami. Niedługo opisze wrażenia z obsługi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak wypada test? Masz już dostęp do serwera? Wszystko w porządku? Opisz proszę swoje wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po wysłanie zgłoszenia FAXem o checi nabycia servera dostałem EMILa ktorego potwierdziłem.

 

Czekam n alist z hasłem dostępu do sprzętu - mam nadzieje ze ojdzie w pon/wto :)

 

pewnie dojdzie tez fakturka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dostałem wczoraj czyli 5 lipca pocztą dane do logowania do systemu zarządzania.

 

Dziś dostałem maila ze komputer sie "produkuje" i będzie wkrótce widoczny w systemie zarządzania .

 

No to mały update ... teraz czekam na server. Niestety ta procedura jak dla m,nie jest za długa. Dedyka w USA kupowałem to weryfikacja w ciagu 24h na telefon i obciażali kartę CC ... server był gotowy w ciągu następnych 24h - tutaj trwa to zbyyyt długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie porównuj niemców do amerykanów to zupełnie inny sposób myślenia o biznesie. W usa kredyt na 10tys $ dostajesz w 15 minut i wystarczy do tego prawo jazdy. U niemców dokładność i procedury są najważniejsze uzbrajaj się powoli w cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, w webperoni dostajesz serva po 2 -3 godzinach ;-) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

webperoni to był pierwsze DC ktore odpadło u mnie ... intuicja kobieca ? czy po prostu zbyt duza ilosc posredników :|

 

byc moze procedury się ciagna ale mogliby przyspieszyc ;) jeszcze przeciez musze wysłac przelew i zainstalowac CPANEL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze przeciez musze wysłac przelew i zainstalowac CPANEL ;)

oh nie ! :] DA rox... a webperoni pierwsza klasa, wszystko u nich jest spoko ;-) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zalezy co kto lubi - ja wole CPANEL. DA nie podoba mi sie jak dla mnie mało intuicyjny ;) PLESK jest do bani - wersje UNLIMITED DOMAINS za opłatą ... poza tym nie dziwota że w europie jest rozpowszechnione wszystko tylko nie CPANEL bo tańszy, oszczedniejszy ... reszte pomine milczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie dostałem dane dostępowe do servera ... czeka mnie sporo pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po wielu perypetiach i reinstalacjach mam to co chciałem wraz z CPANELem i Fedorą 5 - instalacja na życzenie - płatna dodatkwoo.

 

Ale działa i to najwązniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak będzie dalej bo podobno po kombinacji CPanela z nową Fedora można spodziewać się wszystkiego poza stabilnym działaniem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do Fedki 5 i CPANELa to obajwy były nastepujące:

 

- musieli dobrac inny server/sprzęt - przy okazji rozleciła się jeden HDD :)

- kompilacja z WHMa z ręki jak i automatu powodowała instalację PHP w wersji 5 i nie instalowało modułow np do obsługi php4 i php5 :(

 

Trzeba było ręcznie wkompilowac php4 a potem już z automatu WHM zrobil wszystko co potrzeba.

 

Innych problemów nie stwierdziłem ;) obecnie transferuję konta ze starego serverka z USA (ping ca 160ms) na nowy (ping ca 35-40ms)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×