Skocz do zawartości
Sevence

Serwer Dedykowany Polska lokalizacja

Polecane posty

Witam, Poszukuję serwera dedykowanego z Polską lokalizacją gdzie będę mógł zaparkować wszystkie moje usługi. Dokładnie do forum internetowe, teamspeak, serwer gry, stronę domową. Głównie zależy mi na Polskiej lokalizacji.

 

Parametry Serwera:

Procesor: Intel i5 lub lepszy

Ram 16GB

Dysk: 1TB lub 240GB SSD

Przepustowość: 100 lub 1GB/s

System: FreeBSD

 

Koszt na serwer około 400 PLN miesięcznie

 

W serwerowni której chcę zakupić serwery będę potrzebował również serwerów vps

 

Procesor: 2 rdzeniowy

Ram: 1gb+

Łącze: 20mb/s +

 

Koszt: około 30/50 PLN miesięcznie

 

Chcę aby serwerownia była stabilna miała dobre zabezpieczenia oraz spory uptime

Jeśli ktoś mógłby doradzić jakoś Polską serwerownią zapraszam do wypowiadania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Zapraszam do skorzystania z naszej oferty:

 

http://biznes-host.pl/?s=dedykowane&wiecej=5

 

Bez problemu możemy zaoferować zarówno serwer dedykowany jak i vps w podanej przez Pana cenie.

 

W przypadku dodatkowych pytań prosze o kontakt pod adresem pomoc@biznes-host.pl lub bezpośrednio do mnie - marek@biznes-host.pl

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Zapraszam do skorzystania z oferty serwerów dedykowanych.

Polecam serwer ECO 1 - w cenie 195,00 pln netto - dostępny w 5 minut od opłacenia.

https://www.sprintdatacenter.pl/produkt/110/serwer-eco-1

 

Pozdrawiam

Krzysztof

info@sprintdatacenter.pl

kont 696 021 304

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Zapraszam do skorzystania z naszej oferty:

 

http://biznes-host.pl/?s=dedykowane&wiecej=5

 

Bez problemu możemy zaoferować zarówno serwer dedykowany jak i vps w podanej przez Pana cenie.

 

W przypadku dodatkowych pytań prosze o kontakt pod adresem pomoc@biznes-host.pl lub bezpośrednio do mnie - marek@biznes-host.pl

Pozdrawiam.

 

Witam Panie Marku w waszej ofercie znalazłem tylko serwery z procesorem amd w przeznaczonej przeze mnie cenie. Limit transferu wolałbym żeby go nie było. Z tego co się orientuje w biznes-hoscie stosujecie blackholing co mi zupełnie nie odpowiada. Dodatkowo zależy mi na systemie BSD na dedyku. I jeszcze mam pytanie czy jest możliwość zwiększenia przepustowości do 1GB/s?

Witam serdecznie

Zapraszam do skorzystania z oferty serwerów dedykowanych.

Polecam serwer ECO 1 - w cenie 195,00 pln netto - dostępny w 5 minut od opłacenia.

https://www.sprintdatacenter.pl/produkt/110/serwer-eco-1

 

Pozdrawiam

Krzysztof

info@sprintdatacenter.pl

kont 696 021 304

 

Witam, Pańska oferta mnie nawet zainteresowała z tego co widzę dobre parametry za niską cenę. Tylko jaką metodę ochrony serwerów przed atakami stosujecie? Oraz czy na serwerach jest możliwość zainstalowania systemu Freebsd. I z tego co widzę to jest limit transferu gratis 10TB czyli początkowy jaki jest, bo się nie doczytałem. Oraz dostępność serwera w skali miesiąca jest Pan w stanie podać?

 

 

Możliwe że sporo wymagam odnośnie ceny ale próbuję coś ciekawego znaleźć i zaparkować tam na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubah

@sdc:

 

10 TB miesięcznie które jest w cenie

FreeBSD zainstalujesz (cokolwiek zainstalujesz) dostajesz dostep do panelu IPMi gdzie montujesz sobie iso i serwer widzi go tak jakbyś wpiął napęd DVD z tym systemem

Dostępność 99.6% - chyba tak jak wszędzie
ochrona: filtr do 3Gbit powyżej 3Gbit - blackholing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okey, ten blackholing mnie odstrasza, czyli system sobie można z iso zamontować. A jak z serwerem testowym jest możliwość przetestowania? Oraz jakieś ip aby sprawdzić pingi? Czekam jeszcze na jakieś oferty ewentualnie zdecyduje się na któreś z tych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okey, ten blackholing mnie odstrasza, czyli system sobie można z iso zamontować. A jak z serwerem testowym jest możliwość przetestowania? Oraz jakieś ip aby sprawdzić pingi? Czekam jeszcze na jakieś oferty ewentualnie zdecyduje się na któreś z tych.

Iso możesz zamontować w IPMI.

 

Może sprawdź hosteam jak zależy Ci na antyDDoS ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hosteam podobno mają dobre zabezpieczenia z tego co słyszałem i czytałem opinie ale różnie ludzie mówią. I troszkę cena jest większa niż mogę wydać. Głównie przy pierwszym razie bo opłaty instalacyjne wiadomo oraz aby to stało jakoś stabilnie to filtrowanie premium również pewnie przydało by się wykupić. Ale również wezmę tą firmę pod uwagę z tego co widzę transfer również bez limitu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hosteam podobno mają dobre zabezpieczenia z tego co słyszałem i czytałem opinie ale różnie ludzie mówią.

 

Słuchaj opinii ludzi będących w temacie, nie ludzi hejtujacych na forach.

Nad SPRINT bym się nawet nie zastanawiał, maja bardzo dobrze serwery, dobry support i dobre zabezpieczenie antydosowe.

W tej cenie nic lepszego i bardziej profesjonalnego nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wszystko super tylko chciałem zaparkować tam ze wszystkim a tam serwerów vps nie posiadają tylko dedykowane więc będę musiał w dwóch firmach zakupić a chciałbym wszystko w jednej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer VPS możesz zakupić u nas, niestety nie zezwalamy na instalacje gier typu Minecraft oraz TS.

 

http://www.mzone.uk/basic-vps

 

Ewentualnie Hosting Dedykowany: http://www.mzone.uk/pro-managed

 

Oferujemy też serwery kolokowane w Sprint, ale te serwery są tylko i wyłącznie zarządzane przez nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze vps chcę postawić swoją stronę domową oraz forum, również teamspeak więc musiałbym jeszcze kupować kolejne serwer jeszcze gdzie indziej aby postawić ts co jest dla mnie bardzo nie wygodne tak jak pisałem chciałbym wszystko w jednej firmie hostowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie zezwolimy na TS na naszym serwerze, dlatego też oferujemy bardzo wysoką jakość naszych usług VPS.

Wiele firm jednak zezwala na to, więc warto poszukać, tylko raczej nie trzymałbym TS i strony z forum na jednym serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubah

oświeć mnie ktoś, skoro SDC się przyznaje do filtrowania ataku do 3Gbit/s w takim razie czym się rózni oferta SDC od hosteam? (szczególnie premium)

mam wrażenie, ze hosteam tutaj jest reklamowane dla zasady, po prostu chciałbym się dowiedzieć jakie są róznice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oświeć mnie ktoś, skoro SDC się przyznaje do filtrowania ataku do 3Gbit/s w takim razie czym się rózni oferta SDC od hosteam? (szczególnie premium)

 

mam wrażenie, ze hosteam tutaj jest reklamowane dla zasady, po prostu chciałbym się dowiedzieć jakie są róznice

Różnica jest taka że SDC zgasisz zwykłym stresserem za 5$, a żeby zgasić hosteam niestety trzeba się bardziej napracować :)

 

Ostatnio MicroVPS narzekało na DDoSy, a oni hostują się w SDC.

 

Jeżeli jesteś z świata metina sądząc po wymaganiu FreeBSD, to idź do Hosteamu bo "konkurencja" ma dostęp do dużo większych stresserów niż 3Gbit/s ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Tak zgadza się serwer dedykowany do tej gry mi potrzebny. Więc mówicie że Hostem będzie najlepszym rozwiązaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak duże znaczenie ma opóźnienie w Metinie? Może po prostu wziąć serwer w OVH?

 

Opóźnienie nie ma większego wpływu w tej grze.

SoYouStart może? ; )

 

Odnośnie SYS powiem Ci że bardzo ciekawa oferta szkoda tylko że nie oferują serwerów vps. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

oświeć mnie ktoś, skoro SDC się przyznaje do filtrowania ataku do 3Gbit/s w takim razie czym się rózni oferta SDC od hosteam? (szczególnie premium)

 

mam wrażenie, ze hosteam tutaj jest reklamowane dla zasady, po prostu chciałbym się dowiedzieć jakie są róznice

 

Generalnie wszystkie TSy i co ma być atakowane pchane jest do hosteam. Mają doświadczenie i możliwe że lepsze firewalle. SDC to zwykły blackholing.

 

 

Różnica jest taka że SDC zgasisz zwykłym stresserem za 5$, a żeby zgasić hosteam niestety trzeba się bardziej napracować :)

 

Ostatnio MicroVPS narzekało na DDoSy, a oni hostują się w SDC.

 

Jeżeli jesteś z świata metina sądząc po wymaganiu FreeBSD, to idź do Hosteamu bo "konkurencja" ma dostęp do dużo większych stresserów niż 3Gbit/s ;)

 

Kwestia zmiany taktyki przeprowadzanego ataku i hosteam leży ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Generalnie wszystkie TSy i co ma być atakowane pchane jest do hosteam. Mają doświadczenie i możliwe że lepsze firewalle. SDC to zwykły blackholing.

 

 

 

Kwestia zmiany taktyki przeprowadzanego ataku i hosteam leży ;)

 

Co do filmiku: http://kb.juniper.net/InfoCenter/index?page=content&id=JSA10670

 

Hosteam może się ceni bardzo ale obecnie w PL nie ma lepszej serwerowni z antyDDoSem, przy pewnych usługach jak Metin branie serwerów w OVH jest co najmniej nie rozsądne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Co do filmiku: http://kb.juniper.net/InfoCenter/index?page=content&id=JSA10670

 

Hosteam może się ceni bardzo ale obecnie w PL nie ma lepszej serwerowni z antyDDoSem, przy pewnych usługach jak Metin branie serwerów w OVH jest co najmniej nie rozsądne.

 

Inne sposoby się znajdzie, kwestia czasu. Nie ma idealnego zabezpieczenia, ale tak jak powiedziałeś. W Polsce nie ma lepszego i chyba nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×