Skocz do zawartości
KeeX

KeeX.pl | Pytania, opinie, dyskusje

Polecane posty

Witajcie,

Chciałbym pochwalić się z Wami projektem, do startu którego przyczyniło się kilka osób i nie ukrywam - strona wygląda skromnie (jest to celowe*), lecz wbrew pozorom start hostingu wymusił trochę pracy.


Oferujemy (za darmo):
- 3GB pojemności,
- nielimitowany transfer,
- 10 domen/subdomen/ftp/baz danych/maili,
- możliwość podpięcia własnej domeny.
Do tego oczywiście kompletny brak reklam.

 

 

* Strona wygląda celowo skromnie, bo nie chcieliśmy robić kolorowego targowiska - to jest darmowy hosting, a nie walka o komercyjnego klienta.

 

Ps. Jeżeli nie odpowiada Wam fakt, że hosting nie jest firmą - nie archiwizujcie tematu, przenieście go :).

 

 

Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Skromnie? Tu nie ma w ogóle strony WWW.

 

edit:

 

Niewypał. 3 razy próbowałem stworzyć użytkownika i za każdym razem:

Nie udało się stworzyć użytkownika nick!
Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie dane kto jest administratorem / właścicielem? Rozumiem, że za free ale ot tak z dupy to raczej nie powinno być..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up:

Właścicielem hostingu jest osoba prywatna, więc ot tak "z du..." pozwól, że nie będę publikował swoich danych.

 

Niewypał. 3 razy próbowałem stworzyć użytkownika i za każdym razem:

Nie udało się stworzyć użytkownika nick!

Powinno działać. Działa na pewno.

Edytowano przez KeeX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płacisz mi 500zł, jak po wakacjach hosting zostanie, zgoda?

 

Zabawny jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa nowy hosting, na dedyku z biznes-hostu...

 

Wiesz, ile firm hostingowych korzysta z Biznes-Host?

Mógłbyś mi wypominać, gdybym miał Resellera. Albo serwer za darmo.

Biznes-Host.pl = jakość, więc to akurat atut na plus dla mnie.

 

 

Daj coś za darmo, niech Cię próbują obskubać z każdej strony...

Edytowano przez KeeX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Heh, wiedziałem że tak będzie. Tak jest zawsze, no może prawie :)

Skoro robisz juz hostingi (darmowe czy płatne) to musisz wiedzieć jedno - tutaj na WHT musisz mieć warstwy, tak jak cebula. Bez warstw (czytaj: z miękką dupą) będzie ci ciężko. Na dzień dobry dostaniesz masę hejtu od zwykłych ludzi, potem od konkurencji jak poczuje że coś ci się jednak zaczyna udawać a na koniec od swoich klientów czy tam użytkowników.

Nie wdawaj się w pyskówki bo Twoje wypowiedzi tutaj = wypowiedzi udzielane klientom/ użytkownikom. Tak to mniej więcej ludzie widzą a nikt nie chce dostać maila z odpowiedzią "spadaj na drzewo" na zapytanie dotyczące na przykład baz danych.

Pierwsze wypowiedzi przedstawicieli/ właścicieli darmowych/płatnych hostingów mówią bardzo dużo o tym z kim się ma do czynienia. I tu jest Twoje być albo nie być :)

  • Upvote 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płacisz mi 500zł, jak po wakacjach hosting zostanie, zgoda?

 

Tzn otwierasz projekt tylko na dwa miesiące, a potem co, usuniesz wszystkie katalogi bo się znudzi?

Nie pomyślałeś o tym, że ludzie często stawiają swoje pierwsze projekty na bezpłatnych hostingach, na których spędzają dość dużo czasu?

 

I dlaczego 500 złotych, są znacznie tańsze serwery pod takie projekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie odbierałbym tego jako hejt tylko ostrzeżenia, np. sam chciałbym wiedzięć komu powierzam pliku / skrypty oraz inne dane które będą na takim nawet bezpłatnym hostingu, w samym regulaminie nie ma zbyt wiele informacji, więc równie dobrze można by wiele zarzucić samemu adminowi gdy będzie coś nie tak.. To chyba nic złego że osoba / firma która uruchamia taki rodzaj "projektu" w sieci przedstawia się innym.. Równie dobrze ja udostępnie bezpłatny hosting bo mam na to możilwości i będę urządzał regularny cyrk użytkownikom + podglądanie itp itd.. Ja kibicuje ludziom którzy mają odrobinę ambicji i chcą coś robić zamiast pić na ławce piwo pod blokiem ale też trzeba to coś robić na pewnym poziomie, nie mam na myśli projektu graficznego ale przynajmniej minimum informacji. Lepiej będzie odebrany taki hosting nawet gdyby dużymy literami było napisane że jest to środowisko na którym admin się uczy niż zgrywanie bohatera. Tyle według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Tzn otwierasz projekt tylko na dwa miesiące, a potem co, usuniesz wszystkie katalogi bo się znudzi?

Nie pomyślałeś o tym, że ludzie często stawiają swoje pierwsze projekty na bezpłatnych hostingach, na których spędzają dość dużo czasu?

 

I dlaczego 500 złotych, są znacznie tańsze serwery pod takie projekty.

Nie mam zamiaru tworzyć tego hostingu na kilka tygodni, nie obawiaj się :). Robię to od siebie dla innych, nie wszystko na tym świecie musi pachnieć pieniędzmi, choć bardzo często o tym zapominamy.

A dlaczego 500? To znikąd ;). Po prostu nie rozumiem ludzi, dla których darmowe hostingi powiny być na firmę i od razu posiadać własne datacenter :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

 

 

A dlaczego 500? To znikąd ;). Po prostu nie rozumiem ludzi, dla których darmowe hostingi powiny być na firmę i od razu posiadać własne datacenter :D.

Nie nie, tu chodziło raczej o to że nie ma żadnych danych kto ten biznes prowadzi. Jak już się komuś powierza swoje dane, hasła etc to miło by wiedzieć z kim ma się do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Keex: 2x Próbowałem utworzyć konto [wpisując różne dane] i za każdym razem:

Nie udało się stworzyć użytkownika [nazwa_usera]!

Nie można utworzyć konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ja z 5 razy znowu ;)

 

 

Nie udało się stworzyć użytkownika user!
Nie można utworzyć konta

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek1991

KeeX to nie jest tak, że ludzie są na nie nowym inicjatywom. Ale jeśli powstaje nowy projekt a jego autor / właściciel jest nieznany, próby skorzystania z niego są nieudane(nie idzie założyć konta!), wszystko zalatuje totalną amatorką(wygląd "strony", super hosting na dedyku) to nieufność użytkowników chyba jest delikatnie mówiąc uzasadniona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z 5 razy znowu ;)

Być może natrafiłeś tym razem na moment zmiany hasła do DA (ok. tej pory co wysyłałeś zmieniałem).

Ale zarejestrowało się kilkunastu użytkowników i wszystko działa.

 

Drugą opcją jest to, że user może być zarezerowany przez DA - wiem, że tak jest w przypadku konta "test" i "root". Wymyśl inną nazwę, chociażby Kamikadze.

 

@Budyn - hm, może e-mail błędnie podałeś? Próbowałeś z inną nazwą?

Edytowano przez KeeX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@KeeX brak w regulaminie podmiotu / osoby, która świadczy usługę (i nie ważne, że za darmo) dyskwalifikuje całe przedsięwzięcie na starcie i nie ma żadnego argumentu żeby to bronić.

 

Wyciekną pliki, dane, hasła, itp. i można szukać wiatru w polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Być może natrafiłeś tym razem na moment zmiany hasła do DA (ok. tej pory co wysyłałeś zmieniałem).

Ale zarejestrowało się kilkunastu użytkowników i wszystko działa.

 

Drugą opcją jest to, że user może być zarezerowany przez DA - wiem, że tak jest w przypadku konta "test" i "root". Wymyśl inną nazwę, chociażby Kamikadze.

 

@Budyn - hm, może e-mail błędnie podałeś? Próbowałeś z inną nazwą?

 

Patrzyłem inne spokojnie ;)

 

 

edit; błąd był przy rejestracji przy podaniu złej domeny np. bez .pl albo bez .keex.pl. Dodaj tam jakiś błąd lub na sztywno

 

pole: twojanazwa i za tym z automatu .keex.pl i z panelu możliwość dodania swojej.

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up;

Dzięki za sugestię - każdą rozważam :).

 

Od teraz będzie pobierał od DirectAdmina błąd i podał wskazane uzasadnienie przez DA, np. Invalid Domain Name itd.

 

/edit: Teraz jeszcze edytowałem formularz - skrypt sprawdzi na bieżąco poprawność maila i domeny.

 

Jeszcze raz dzięki za radę :)

Edytowano przez KeeX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×