Skocz do zawartości

KeeX

Użytkownicy
 • Zawartość

  98
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

KeeX wygrał w ostatnim dniu 22 Listopad 2016

KeeX ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

9 Normalna

5 obserwujących

O KeeX

 • Ranga
  Regularny użytkownik

Informacje osobiste

 • Imię
  Mateusz

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  https://keex.pl

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Zamość

Ostatnio na profilu byli

5171 wyświetleń profilu
 1. Whmcs Polski Lang

  Tłumaczenie jest gotowe - gdyby ktoś potrzebował, zapraszam.
 2. Whmcs Polski Lang

  Niebawem będę miał na stanie profesjonalne tłumaczenie do WHMCS w najnowszej wersji (7.2.2 obecnie) - chętnych zapraszam na PW.
 3. Łącza Netii

  Niekoniecznie, ale powinni mieć też w takim razie normalne łącza, o ile mają wolne sloty (bo dzierżawią od Orange). Ogólnie jak w mieście mieszkasz to polecam bardzo zainteresować się MultiMedia Polska.
 4. Łącza Netii

  Tu można sprawdzić dostępność. https://www.netia.pl/zamowienie_dom,79291.html
 5. biznes-host leży

  Przyjacielu wyżej. W NetDC, BH, MH i zapewne innych markach należących do H88 S.A. (czyt. z tym podobnym do siebie szablonem), teraz wygląda to mniej więcej tak (z tego co zauważyłem): - wysyłasz zgłoszenie przez formularz kontaktu na stronie (zintegrowany po API z ticketami) - dostajesz potwierdzenie wysłania ticketa na maila - dalsza korespondencja odbywa się mailowo.
 6. Ja też na razie jeszcze leżę.
 7. [dyskusje] 2be.pl

  @up, masz rację, ale nigdzie nie napisałem, że całkowicie usprawiedliwia to Bartka. Napisałem tylko, że po części jestem w stanie zrozumieć jego dziwne zachowanie.
 8. [dyskusje] 2be.pl

  Btw, jakiś czas temu FB zrobił opcję, że można podać kogoś, kto przejmie konto po śmierci o.O. Ale tego nie zrobili w tym przypadku, bo można dodawać do znajomych, a konto "in memoriam" się różni od zwykłego -> https://www.facebook.com/help/150486848354038?helpref=faq_content
 9. [dyskusje] 2be.pl

  Przykro się to czyta. Rok temu człowiek miał jakiś taki uraz lub niezrozumienie dla Bartka za to, w jaki sposób komunikował się na Facebooku z klientami czy znajomymi (chamskie docinki, odpowiedzi). Teraz po części jest to wytłumaczone. Kto wie, może gdyby nie choroba... może nie byłoby sytuacji sprzed roku? Ale nie ma sensu spekulować - było to było, nie powinno tak być, ale dziś jedyne co można napisać to "requiescat in pace".
 10. Czy mógłby ktoś zerknąć na zgłoszenie #IGG-707-23685? Dość długo już czekam na rozwiązanie problemu, który powstał nie z mojej winy i w zasadzie w ogóle nie powinien się pojawiać. Użytkownicy (i ja) potrzebują dostać się do panelu.
 11. Chyba, że licencja External, ale to już inna bajka i inny budżet.
 12. Wystarczy kupić taki serwer, nawet jeśli nie ma wyboru OS. Wysłanie zgłoszenia powinno załatwić sprawę - dostawca VPSa powinien zmienić licencję na nowy OS i (zapewne za ew. opłatą) zainstaluje DA ponownie, już na upragnionym systemie. Warto najpierw zapytać przed zakupem, bo być może niektórzy dostawcy VPS-ów nie oferują takich zmian.
 13. biznes-host leży

  U mnie od jakiegoś czasu jest stabilnie. Nie zauważyłem żadnych problemów o tej porze, a monitoringi też o niczym nie krzyczały.
×