Skocz do zawartości
krzysiek02

Umowa z firmą kurierską

Polecane posty

Witam. Szukam zaufanej osoby która ma podpisaną umowę z jakąś firmą kurierską. Potrzebuje coś kupić ale osoba która to sprzedaje powiedziała mi, że jak podaje wymiary to firmy kurierskie nie chcą tego brać a jak już to wołają kupę kasy za przesyłkę. Gdy się ma podpisaną umowę podobno nie robią problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słysze. A co też za wymiary ta paczka ma? Jeśli musisz to puścić na palecie, to inaczej nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiam kuriera zawsze na Sendit.pl (DPD), a wymiary nie mają nic do tego, trzeba je zawsze podać oraz masę, aby obliczyć koszt wysyłki. W przypadku DPD, mają bardzo duże widełki jeżeli chodzi o masę i wymiary i można się zmieścić spokojnie w najniższej kwocie, tj. 15,24 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to jakbyś znalazł tak jak piszesz, kogoś kto ma podpisaną umowe z firma kurierską i będzie mógł zlecić odbior paczki. Kilka miechów tego odbierałem na poczcie maske, błotnik dla znajomego odziwo nie było problemu przy takim gabarycie. Ja jak wysyłałem opony firma kurierska u mnie w firmie to zapłaciłem 12PLN brutto w DPD ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Mój wujek kiedyś wysyłał mi paczkę w moim imieniu (na firmę).

 

3m x 0.2 x 0.2 i nie było problemów z kurierem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Widocznie coś się zmieniło. :-/

 

To było ze dwa lata temu, teraz na sendit pcham praktycznie wszystko. Czasem nawet zaniżając wagę czy wymiar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×