Skocz do zawartości
Gość norsob

Poczta gmail z własną domeną

Polecane posty

Gość norsob

Witam, wie ktoś może jak dodać do google domenę? Wiem, że kiedyś była taka opcja w google apps, ale z tego co zauważyłem to aktualnie oferta przeznaczona jest tylko dla firm, a mnie interesuje dodanie domeny jako osoba prywatna. Jest może taka opcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś móc normalnie kupić Google Apps. Oni celują w biznes, ale nie musisz mieć działalności, żeby ich używać.

 

Jeśli masz jakieś stare konto Google Apps jeszcze aktywne, to spróbuj je reaktywować. One są nadal darmowe. Google skasowało bezpłatną opcję, ale tylko dla nowo-rejestrowanych kont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norsob

Niestety nie mam stare aktywne konto gogle apps. Przy zakładaniu konta należy podać informacje o firmie itp. A co w przypadku osoby prywatnej?https://www.google.pl/a/signup/?hl=pl&source=gafb-homepage-globalnav-&ga_region=emea&ga_country=pl&ga_lang=pl#0

A moze wchodze nie na ta strone co trzeba?

Edytowano przez norsob (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy koniecznie musi być gmail? prokonto.pl też ma tę opcję i za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam stare aktywne konto gogle apps. Przy zakładaniu konta należy podać informacje o firmie itp. A co w przypadku osoby prywatnej?https://www.google.pl/a/signup/?hl=pl&source=gafb-homepage-globalnav-&ga_region=emea&ga_country=pl&ga_lang=pl#0

A moze wchodze nie na ta strone co trzeba?

Jakąś nazwę organizacji trzeba podać, ale to jest dowolne. Dawno tego nie robiłem, ale spróbuj. Wpisz nazwę domeny (przed kropką) na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Jako że dysponuję już od kilku dni tabletem i jedyne co mi zostało do zrobienia to podpięcie domeny pod konto gmail, mam jak zwykle kilka upierdliwych pytań :)

- jak to jest z podawaniem tej organizacji/firmy?

- czy będę mógł podpiąć do płatności kartę z t-mobile?

- w jaki sposób można się zabezpieczyć (bez zbędnego kombinowania) przed ściąganiem kasy i przed nieautoryzowanymi zakupami (włam na konto)?

- czy w przypadku chęci założenia nowego konta google (usunięcie obecnego) mogę od razu ustawić mail we własnej domenie (przy zakładaniu konta biorę od razu płatną funkcję) czy tak czy siak muszę wpierw założyć sobie darmowe konto z loginem a potem dopiero mogę wykupić płatne opcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- jak to jest z podawaniem tej organizacji/firmy?

- czy będę mógł podpiąć do płatności kartę z t-mobile?

- w jaki sposób można się zabezpieczyć (bez zbędnego kombinowania) przed ściąganiem kasy i przed nieautoryzowanymi zakupami (włam na konto)?

- czy w przypadku chęci założenia nowego konta google (usunięcie obecnego) mogę od razu ustawić mail we własnej domenie (przy zakładaniu konta biorę od razu płatną funkcję) czy tak czy siak muszę wpierw założyć sobie darmowe konto z loginem a potem dopiero mogę wykupić płatne opcje?

 

2. Z Google APPS nie współpracuje jedynie Pekao SA i Pekao BP, więc T-Mobile będzie działać.

3. Odpinasz kartę po dokonaniu zapłaty (jeśli będziesz miał na to czas i chęci..)

4. Stare konto (darmowe) nie będzie miało żadnego powiązania z Twoim Google APPS. Więc nic nie musisz kasować.

 

Do pierwszego się nie odniosłem bo nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×