Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tajniak

Php

Polecane posty

Szukam ludzi chetnych do nauki php ;-) [ sa wakacje ]

 

sam tez zamierzam sie ostro wziasc..

 

a w grupie razniej....

 

moznaby zalozyc jakis team czy cus

 

a potem kto wie... ;)

 

 

chetni pisac na tishero@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe dobry pomysl, racja, wakacje, wolny czas, jesli ktos ma zapal mozna sie naprawde wziasc;) a potem kto wie...? Moze ktos z was bedzie miec ukryty potencjal:) Pozdrawiam i zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz robić team? Czyli do będzie coś jak extreme programming? ;) Kilku gości siedzi i nigdy nie wiadomo czy to wszystko będzie działać? B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

narazie zadnego teamu nie... ;-P

 

narazie wogole chetnych nie ma :P

 

tia cos jak EP *_*'

 

konta sie zalatwi no problem...

 

dwa razy w tygu bylyby spotkania na IRC, zeby wymienic sie doswiadczeniami (profesjonalne podejscie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie wogule chetnych nie ma dry.gif
Dobrze, że nie "wogóle"... a tak na marginesie - ciekawe czemu :P
dwa razy w tygu bylyby spotkania na IRC, zeby wymienic sie doswiadczeniami (profesjonalne podejscie biggrin.gif)

Bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlatego iz... ;-----> ludzie wola grac w gierki ( w ktorych itak lamia ;P )

niz ruszyc swoj uberek i sie edukowac <rotfl>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że nie "wogóle".

Jak już ludzi poprawiasz to rób to dobrze - " w ogóle" :)

Zresztą ten błąd robi się już tak popularny, że niedługo będzie uznany za wersje poprawną :P

 

Wracając do tematu to namów do tego jakiegoś kumpla "z realu", przez neta to nauka nie ma żadnego sensu.

Ewentualnie kup sobie ksiązke z helionu i sam coś pokombinuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli znasz już inny język programowania, to z PHP nie powinno być problemu. Jeśli nie to nie polecam PHP jako pierwszego języka do nauki :P.

 

Jakaś książka > pierwsze próby > analiza czyjegoś (proste na start) kodu > napisać parę linii własnego kodu, z czasem będzie łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uh... nie musicie mi tlumaczyc, ze php jest latwe czy cos ;->

 

juz troche sie na tym znam

 

tia inne jezyki c, delphi, pascal, bash, perl -> w sumie cos podobnego jest ;-x

 

qmpla z realu... a idz ty ;P qr***y bym dostal :P

 

co do ksiazki mam vademecum i jestem zadowolony z niej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×