Skocz do zawartości
algatox

MYGO.pl - odnawiamy korzenie...

Polecane posty

MYGO.pl - wracamy do korzeni...


Nasze forum przez ostatnie miesiące było miejscem ciekawych, merytorycznych dyskusji na temat konfiguracji serwerów, opartym na silniku gier Sourcemod. W ostatnich tygodniach zdaliśmy sobie sprawę z tego, jak daleko odeszliśmy od początkowej idei przyświecającej powstaniu forum. Z tego powodu, postanowiliśmy dokonać gruntowych zmian mających na celu zachęcić Cię do powrotu. Listę zmian znajdziesz w poniższych punktach:



  • Wyłącznie merytoryczne dyskusje,
  • Tematyka skupiona wokół aspektów biznesowych oraz firmach działających w branży game hostingowej,
  • Prostszy, przyjazny układ wizualny,
  • Nowa wersja skryptu IP.Board 4.0, wraz z nowymi możliwościami,
  • Powięksyliśmy również zespół po to, aby jak najszybciej pomóc Ci rozwiązać problemy z serwerem.


To tylko początek. Dołącz do nas i weź udział w tworzeniu nowej jakości forum poprzez pomaganie innym użytkownikom. Byliśmy zmuszeni również postawić forum od fundamentów. Wiąże się z tym, że owe konta, tematy i posty, które założyliście jakiś czas temu, nie zostaną niestety odzyskane. Prosimy o założenie nowego konta, oraz zachęcamy do budowania społeczności forum.


Obecnie forum jest w fazie BETA. Mogą występować drobne niedociągnięcia, o czym poinformuj administratora serwisu. Będziemy wdzięczni, za wyłapanie i rowiązanie problemów. Dziękujemy.



[Wróć na MYGO.pl]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Logo było chyba pomniejszane bo zrobieniu, bo straciło na jakości. Nie lepiej od razu stworzyć dopasowane do wymiarów, jakie są na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest "odnawianie korzeni" :

 

Prosimy o założenie nowego konta na forum. Przepraszamy za niedogodności. Dziękujemy. :-)

 

Raczej strzał w kolano!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co bym proponował to przesunąć logo trochę w prawą stroną. Oprócz tego forum prezentuje się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Pewnie wyciągnął z poprzedniej wersji forum. Zarejestrowałem się tam tylko na początku, później ze 2 razy było forum zmieniane i czyszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mieliście konta na poprzedniej wersji forum, to trochę trudno się zżymać na automatycznie założone konto w nowej odsłonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ale skoro się ktoś nie rejestrował to chyba znaczy że nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie zarejestrował, skoro przed chwilą napisałeś, że mają Wasze maile z rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Po usunięciu bazy. Forum śmigało chyba nawet na innym skrypcie. Później zostało usunięte i zainstalowane na nowo. Na nowej wersji już się nie rejestrowałem bo zmieniali się właściciele itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tam nie zarejestrowałem, a też mi przyszedł mail, że mam tam konto hahah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo.:)

Cześć Strefapc.net,
Administrator utworzył konto za Ciebie na MYGO.pl - Nieoficjalny Support SourceMod. Możesz zalogować się korzystać z poniższych danych:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tej strony prawdziwy Algatox....

 

Ten pajac z mygo podszywa się pode mnie i wszystko co tutaj jest napisane nie jest moją zasługą. Ten kto mnie zna wie jak się ze mną skontaktować i co prowadzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×