Skocz do zawartości
Gość Spoofy

[SPRZEDAM] Serwer dedykowany ze starej oferty OVH

Polecane posty

Gość Spoofy

Komu, komu bo idę do domu! ;)

 

Proszę państwa! Dzisiaj na tym pchlim targu do zaoferowania mam:

Wspaniały serwer dedykowany SP 32G SSD ze starej oferty OVH!

 

Serwer wykupiony w połowie 2013-stego roku, świetnie sprawuje się do dnia dzisiejszego! Ostatnio posłużył m.in. do tych testów!

Serwer ten został wykupiony w OVH jeszcze przed rozłamem na dwie osobne pod firmy - soyoustart i kimsufi!

Parametry serwera:
CPU: Intel® Xeon® CPU E3-1245 V2 @ 3.40GHz
RAM: 32 Gb ECC - wystarczająco dużo do postawienia miliarda minecraftów! *
HDD: 2x INTEL SSDSA2CW120G3 SSD - ultra, mega szybkie! *

 

 

Koszt odnowienia to jedyne : 283,99 (309 z VAT)/mc wraz z opcją "zastosowania profesjonalne" umożliwiającą m.in. dostęp do API i "Anty DDoS Pro"!

 

Więc! Jeżeli patrzyłeś na oferty soyoustart a potrzebujesz dodatkowej funkcjonalności i jakże wspaniałego żabiego supportu który działa o niebo lepiej niż w przypadku soyoustart - TA OFERTA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

 

Zapraszam serdecznie do kontaktu,

 

~Spoofy

 

 

* Oczywiście do przedstawienia oferty podszedłem lekko humorystycznie ;)

 

 

 

 

Edytowano przez Spoofy (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

Zapomniałeś o najważniejszym, czyli o tym do kiedy masz ważny ten serwer ;).

 

Nie wydaje mi się że jest to najważniejsze, no ale ok ;-)

 

Trzeba się śpieszyć! Serwer wykupiony jest do 25-tego kwietnia bieżącego roku!

 

Śpieszcie się i wykupcie ten serwer zanim przepadnie!

 

Inaczej wszystkie małe, słodkie kotki będą smutne!

 

 

Sweet_kitty_by_ismera.jpg

Edytowano przez Spoofy (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wydaje mi się że jest to najważniejsze, no ale ok ;-)

 

Trzeba się spieszyć! Serwer wykupiony jest do 25-tego kwietnia bieżącego roku!

 

Spieszcie się i wykupcie ten serwer zanim przepadnie!

 

Inaczej wszystkie małe, słodkie kotki będą smutne!

 

Czyli potencjalny klient płaci 100 zł "opłaty instalacyjnej" tylko po to, żeby co miesiąc przepłacać o 115 zł E3-SSD-3, i to jeszcze z jednym dyskiem mniej? ;)

 

Nie wiem co za szaleniec będzie płacił tyle wyłącznie za panel/wsparcie OVH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

Czyli potencjalny klient płaci 100 zł "opłaty instalacyjnej" tylko po to, żeby co miesiąc przepłacać o 115 zł E3-SSD-3, i to jeszcze z jednym dyskiem mniej? ;)

 

Nie wiem co za szaleniec będzie płacił tyle wyłącznie za panel/wsparcie OVH.

 

Wsparcie OVH działa o niebo lepiej niż w przypadku SyS - pierwszy atut.

 

Drugi jest taki który Ty akurat Archi powinieneś wiedzieć najlepiej, gdyż wychwalałeś te rozwiązania na tym forum ;) - jest to dostęp do API i usługi Anty DDoS PRO - aktywnej mitygacji ruchu na tilerze i arborze z możliwością dodania 20-stu regułek. Jest to idealna okazja aby dostać serwer klasy wyższej za cenę klasy niższej. Poza tym chyba istnieje możliwość wyłączenia opcji "zastosowania profesjonalne" - zminiejszając koszt o ok. 80zł.

 

Dodam jeszcze tylko że serwer jest w Strasbourgu - czyli obecnym DC OVH w europie środkowej.

 

Cena oczywiście do negocjacji ;-)

Edytowano przez Spoofy (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Wsparcie OVH działa o niebo lepiej niż w przypadku SyS - pierwszy atut.

 

Drugi jest taki który Ty akurat Archi powinieneś wiedzieć najlepiej, gdyż wychwalałeś te rozwiązania na tym forum ;) - jest to dostęp do API i usługi Anty DDoS PRO - aktywnej mitygacji ruchu na tilerze i arborze z możliwością dodania 20-stu regułek. Jest to idealna okazja aby dostać serwer klasy wyższej za cenę klasy niższej.

 

Dodam jeszcze tylko że serwer jest w Strasbourgu - czyli obecnym DC OVH w europie środkowej.

 

Cena oczywiście do negocjacji ;-)

 

Mam dostęp do tego API i anty ddos pro z 20 regułkami w kimsyfie za 12,50 zł miesięcznie (z VAT) ;). Tyle, że tu nie chodzi o to kto zapłaci jak najmniej i dostanie jak najwięcej (bo wygrywam bezapelacyjnie), ale o to, że w SYS też masz anty-ddos, a nie potrzebujesz funkcji pro / regułek, żeby zrobić dobrze działające rozwiązania - stałe filtrowanie dostępne zarówno tu, jak i tu, jest wystarczające. Z kolei support OVH nie jest dużo lepszy od supportu SYS, ale to już akurat moja opinia.

 

Sprzedawać ci nie zabronię, po prostu nie wiem czy ktoś kupi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dostęp do tego API i anty ddos pro z 20 regułkami w kimsyfie za 12,50 zł miesięcznie (z VAT)

Gdzie? Dedicated → IP → Create Firewall? To jest to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

Nadal nie mogę zobrazować w jaki sposób posiadasz dostęp do API ze zwykłego kimsufi ( tym bardziej że nawet starych klientów z dostępem przez panel OVH przesuwają w systemie z którego nie ma możliwości w jakikolwiek sposób dostać się do tego typu funkcji - nawet technicy to potwierdzają ),

ale o to, że w SYS też masz anty-ddos, a nie potrzebujesz funkcji pro / regułek, żeby zrobić dobrze działające rozwiązania - stałe filtrowanie dostępne zarówno tu, jak i tu

 

stałe filtrowanie nie jest dostępne bez funkcji Anty-DDoS PRO - o czym też powinieneś wiedzieć skoro twierdzisz że z tego korzystasz, aczkolwiek wystarczy przetestować serwer który działa bez tych dodatków i z nimi. Zanim Tilera wyłapie że jest DDoS często serwer leży od kilku minut, a jak załączy swój "blackhole'ing" to często bez tych regułek ruch pożądany jest wycinany. Z własnego doświadczenia wiem że tylko ochrona z dostępem do tych funkcji ma jakikolwiek sens w przypadku "grymaśnych" usług. Sam serwer kosztował miesięcznie ok. 200zł - czyli podobna cena jak w SoYouStart, ale zastosowania profesjonalne w OVH kosztowały 80zł + vat, więc jest to warte swojej ceny.

 

Edit: Btw. Archi - ostatnio twierdziłeś że masz dostęp do 100 regułek : http://www.webhostingtalk.pl/topic/49406-sponsoring-serwera-teamspeak3/?p=423751

gdzie jest to niemożliwe ;) - http://status.ovh.net/?do=details&id=6109

Witam,

W odpowiedzi na Pańską wiadomość, administrator przekazał informację, że system VAC na chwilę obecną nie będzie rozbudowany do obsługi więcej niż 20 reguł per IP.

Dział Techniczny
Biuro Obsługi Klienta - pomoc@ovh.pl - 71 786 07 86
Edytowano przez Spoofy (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie? Dedicated → IP → Create Firewall? To jest to?

 

Ja mam w IP, ale to dlatego że mam panel w OVH. Nie wiem czy w panelu KS jest taka opcja, zresztą patrz screen poniżej.

 

 

Nadal nie mogę zobrazować w jaki sposób posiadasz dostęp do API ze zwykłego kimsufi ( tym bardziej że nawet starych klientów z dostępem przez panel OVH przesuwają w systemie z którego nie ma możliwości w jakikolwiek sposób dostać się do tego typu funkcji - nawet technicy to potwierdzają ),

stałe filtrowanie nie jest dostępne bez funkcji Anty-DDoS PRO - o czym też powinieneś wiedzieć skoro twierdzisz że z tego korzystasz, aczkolwiek wystarczy przetestować serwer który działa bez tych dodatków i z nimi. Zanim Tilera wyłapie że jest DDoS często serwer leży od kilku minut, a jak załączy swój "blackhole'ing" to często bez tych regułek ruch pożądany jest wycinany. Z własnego doświadczenia wiem że tylko ochrona z dostępem do tych funkcji ma jakikolwiek sens w przypadku "grymaśnych" usług. Sam serwer kosztował miesięcznie ok. 200zł - czyli podobna cena jak w SoYouStart, ale zastosowania profesjonalne w OVH kosztowały 80zł + vat, więc jest to warte swojej ceny.

 

Edit: Btw. Archi - ostatnio twierdziłeś że masz dostęp do 100 regułek : http://www.webhostingtalk.pl/topic/49406-sponsoring-serwera-teamspeak3/?p=423751

gdzie jest to niemożliwe ;) - http://status.ovh.net/?do=details&id=6109

Witam,

W odpowiedzi na Pańską wiadomość, administrator przekazał informację, że system VAC na chwilę obecną nie będzie rozbudowany do obsługi więcej niż 20 reguł per IP.

Dział Techniczny
Biuro Obsługi Klienta - pomoc@ovh.pl - 71 786 07 86

 

To mówisz, że mam profesjonalnego kimsyfa za kilo cebuli 12,50 zł / miesiąc z funkcjami za 3 stówy? ;)

post-16767-0-99803300-1429648409_thumb.png

post-16767-0-85765100-1429648413_thumb.png

 

W październiku 2014, wtedy kiedy wdrażali system anty-ddos, było 100 regułek. Potem jak już skończyli beta testy przycięli regułki do 20. Patrz z którego okresu posta cytujesz.

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

Ciekawe czy z poziomu API też masz do tego dostęp i z którego roku to jest kimsufi. Tutaj jest info odnośnie tego kiedy wyłączyli 100 regułek > http://status.ovh.net/?do=details&id=6109%C2%A0<

 

Anyway, każdy widzi czasami burdel w OVH ( w szczególności po przejściach ofert ) jak czegoś zapomną włączyć lub włączają za dużo. W moim przypadku na innym serwerze zapomnieli wyłączyć rurki 500 mbps i jakoś się tym nie chwalę wchodząc na oferty sprzedaży innych osób. Kto miał okazję w pełni, dogłębnie przetestować oferowane przez OVH rozwiązania, ten wie co one potrafią względem ofert niższych. Ciekawostką może być też to że w OVH mamy dostęp do wszystkich opcji ofert niższych np. opcji Anty DDoS Game > https://api.ovh.com/console/#/ip/%7Bip%7D/game/%7BipOnGame%7D#GET < Ja jakoś nie mam zamiaru nigdy patrzeć na oferty SyS bądź kimsufi ze względu na sprzęt ale również ze względu na możliwości. Jeżeli ten serwer nie zostanie sprzedany prawdopodobnie trafi do puli SyS bez możliwości jakie oferuje OVH.

 

System "anty-ddos" znaczy się tilerę i arbor'a można było testować od kwietnia 2013stego roku - w grudniu 2012 były testy w DC BHS, zdjęcia arbor'a są dostępne na forum gdzieś z początków 2013stego.

 

Jeżeli Ty Archi chcesz sprzedać swojego kimsufi - zapraszam do tego żebyś założył temat w tym dziale.

* OFF TOPIC OFF

 

POWTARZAM, posiadam SERWER DEDYKOWANY ZE STAREJ OFERTY OVH > SP 32G SSD < zakupiony w 2013stym roku.
TYLKO I WYŁĄCZNIE SERWERY OVH POSIADAJĄ FUNKCJĘ 20-stu REGUŁEK VAC, AKTYWNĄ FILTRACJĘ - ANTY DDOS PRO, DOSTĘP DO API, SUPPORT OVH ( który w moim przeświadczeniu działa 100 razy lepiej odpowiadając na pytania techniczne jak i handlowe bardzo szybko ) 10 TB transferu oraz wszystkie dodatki jakie oferuje OVH.

 

W starej ofercie ( przed powstaniem soyoustart ) kosztowało to 80zł/mc + vat - dlatego taka cena miesięczna tego serwera.

 

Jest to idealne rozwiązanie do tego aby uzyskać serwer klasy OVH za cenę klasy niższej - np. soyoustart.

 

Zapraszam serdecznie do kontaktu,

~Spoofy

Edytowano przez Spoofy (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

Niech go ciemność pochłonie i nigdy nie wróci, a małe kotki niech zdychają jeden po drugim :ph34r:

8b5fa5fe9c9a494d08ea6bb95520d5dd.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w IP, ale to dlatego że mam panel w OVH. Nie wiem czy w panelu KS jest taka opcja, zresztą patrz screen poniżej.

Ja też mam jeszcze ten z panelem OVH. Nawet udało mi się strefę odwrotną IPv6 wydelegować na własne serwery DNS zanim to przyblokowali :) Dzięki za screenshota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale już powiedziałem - ja się niczym nie chwalę, to ty ciągniesz temat ;).

 

Ja po prostu stwierdzam fakt, że twoja oferta się potencjalnemu klientowi nie opłaca - pod żadnym względem. A to czy się z tym zgadzasz, czy nie, i to czy znajdziesz potencjalnego kupca, czy nie, to już jest całkowicie twoja sprawa.

 

Ten dział to nie jest słup ogłoszeniowy - zakładając tutaj temat z ofertą każdy ma prawo się do niej odnieść, co zresztą zrobiłem.

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

Update- do ceny utrzymania odliczyć - 8zł + vat za dodatkowy adres IP.

 

Dodam że jest to serwer mojego klienta który musiał przejść na inne, bardziej skalowane rozwiązanie. Pewno w przyszłości sam dla siebie będę poszukiwać podobnej oferty z dostępem do narzędzi OVH w podobnej cenie.

 

Dlatego też....

...wszystkie małe, słodkie kotki cały czas liczą na to że serwer nie przepadnie w czeluściach piekieł soyoustart bez możliwości jakie daje OVH.

0.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

Rozwiązanie: sprzedaj go taniej albo oddaj za darmo - nie przepadnie.

Za darmo to nawet kot w butach nie pracował :D

 

Cena jest do negocjacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×