Skocz do zawartości
Wuzzy

Serwer pod TS3.

Polecane posty

Witam

Planuję otworzyć serwer głosowy TS3 ( Publiczny )

Na ok. 300-400os.

Planowałem zakupić VoiceVPS w net-speak : http://net-speak.pl/panel/set.php?cmd=select_vvps

Niewiem jak u nich ze stabilnością oraz ochroną DDOS i czy oczywiście ten VoiceVPS uciągnie tyle os?

Myślałem, nad zakupem jakiegoś dedyka/vps z firmy hosteam.pl

Ale większość osób, powiedziało mi że jeśli chcę tylko serwer ts3 to taka maszyna mi nie potrzebna.

Co o tym myślicie, macie jakieś propozycje ? Każdą rozważę, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozważałeś kupno vps'a w OVH?

Do OVH jakoś nie jest przekonany, wielu znajomych mi mówiło że są liczne problemy z nimi. Tak więc z OVH raczej zrezygnuję.

http://microvps.plovh się nie opłaca ze względu na niestabilne łącze

Voice vps widzę niema :/ Ale jak na VPS i cenę to całkiem korzystna oferta. Jak narazie, poczekam na inne oferty.

I teraz pytanie lepszy voicevps czy zwykly vps ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Voice-VPS to zwyczajny VPS skonfigurowany pod obsługę Teamspeak 3 / Ventrilo etc. - tylko tym się różni od oferty zwykłych VPSów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do OVH jakoś nie jest przekonany, wielu znajomych mi mówiło że są liczne problemy z nimi. Tak więc z OVH raczej zrezygnuję.

Voice vps widzę niema :/ Ale jak na VPS i cenę to całkiem korzystna oferta. Jak narazie, poczekam na inne oferty.

I teraz pytanie lepszy voicevps czy zwykly vps ?

Mam VPS KVM w OVH na którym działa sobie TS3 uptime 161 dni bez jakichkolwiek problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na dedyku na wydzielonym vpsie są ostatnio lagi (od łącza a nie od maszyny), jakby się to raz przytrafiło to bym machnął ręką, ale zdarza się to coraz częściej. Czasami gubione są pakiety i uptime nic do tego nie ma. W grudniu był dobry pokaz tego jakie to ovh jest stabilne, samo zrywało połączenie z ssh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Polecam microvps.pl,

2 pakiet spokojnie pociągnie. W dodatku ostatnio ulepszyli filtrowanie ataków, więc wszystko na duży plus dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

net-speak.pl fajna firma ale właśnie zastanawiam się nad rezygnacja z ich usług z powodu tego ze jest wysoki packet loss jakieś 5-7%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam ci net-speak'a ofertę Voice VPS, kiedy np na serwer odbywa się atak Dos, możesz napisać do supportu NS o tym i oni w przeciągu 5 minut całkowicie wytną atak, a co do pakietów to na nie nie patrz, są fałszywe, one nie zawsze są zgodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odradzam net-speak jeżeli trafisz na dobra maszynę to jest ok ja od miesiąca mam packet loss na poziomie 5-7% i po wielu próbach olewaja mnie, ostatnio napisali ze problem ze złączem w serwerowni a jak napisałem do hosteam to żadnych problemów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×